Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

günaydın kızlaaarrrrropuyorumnanaktan
akşam uyumuşum uyandığımda topikte kimse kalmamıştı :sm_confused:
kocişte 3de geldi benneyaptımki

bugun son gün sanırım patronlar tatilden dönücek p.tesi
boş bilgisayar bulduğumda mutlaka topiğe gelicem
ama her daim burda olamam sanırım :çok üzgünüm:
şimdiden bilginiz olsun

ayyy kızlar rüyamda doğum yapıodum sancım geliyo evde panik halinde hastaneye gidiyoruz çanta manta hazır değil delikafadulden doktoru bulmaya çalışıyoruz doktor geliyo daha doğum başlamadı diyo ben sinirleniyorum nasıl başlamadı suyum muyum herşeyim geldi daha ne olcak diyorum acı çekiyorum falan bi uyandım sonra daldım tekrar başka bi rüyamda kayıvalidem hadi kızım çarşıya çıkalım bebek alışverişi yapalım diyo :1shok: şaşakalıyorum benim kayınnam alışveriş yapalım diyo :1shok:
ikinci rüya gerçek olsun dabi dimi kaydirigubbakcemile3

günaydın canım, akşam tahmin etmiştik zaten :)

aaa yine mi yaaaa offff... bekleyeceğiz canım
:roflol: :roflol: :roflol: bence de ikinci rüya çıkarsa güzel olur, benimkinin de cebinde akrep vardır... bahanesi de hazır kız evlendiriyor hanımefendi... arayıp sordukları da yok zaten karının umurunda değil ya... amaaaaan neyse, ne ekerlerse onu biçerler :)

günaydinnn topik kardeşliğiiiii zemuszemus anacım akşam ne çok kaynatmışınız üşenmedim etmedim 45 dk.da hepiciğini okudummm kaydirigubbakcemile3 hayırlı cumalar olsun inşallaaahh öpüorum hepiciğinizi Şeniz

günaydın yengeçcim :) arada sırada olsun ama di mi? çok durgunlaşmıştı topiğimiz :)
evtt ablacım yaaa izne çıktığım o zamanlarda çok durgundu burcuyu aradığım zaman soruodum topiğimiz nasıl diyee çok durgun günde 1 sayfa ilerlemio diodu ama şimdi maşallahı var diyimi amaaa

ablacım sen nie bu kadar erkencisin hade biz çalışıoruz mafoldumben sen yatıp uyusaydın yaaa fisfisfis

valla maşallahı var :)

canım sabah eşimi işe yolladıktan sonra uykum açıldı, yattım ama uyuyamadım, ben de yatakta dönüp durmaktansa kalkayım bari dedim :)

kaydirigubbakcemile3
malesef ablacım akşamları topikde olurum ama fırsat buldukça

evet valla baya kaynattık özcüm kaydirigubbakcemile3

yok kıslar uyuyabılsem uyucam zaten :umursamaz: gece gözlerım kapanana kadar otursamda 10da uyusamda sabah 8 bucukta en gec 9 da ayaktayım uykum kactımı kacıyooo :kedi:

burcucummm patronların gelıyomus olsun cicim sen gelirsin yine özletmede kendını opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…