Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

bulcuk doktor sana normal derse yanı hersey normal ıcın uygunsa bayramda artık tokustururs göbekleri zemuszemuszemuszemus bayram bıterrr bızde rahata kavusuruz inşallahhh:1hug:

evet yaa bayramada tam dombili olcazz:CüvCüv:

kızlar yemek yiyip geliyorum birazdan :)
afiyet olsun ablacım

selamlar arkadaslar... nasilsiniz?
slm canım sen nasılsın

Rabbim den dileyim şu topikteki herkesin bebeciklerine kavuşsun...
yavrularını Rabbim korusun :Saruboceq::1hug:

aminnnnnnnnnnnnn:Saruboceq:

finişe yaklaşmış ıkı karpuz misaliii oyyyy oyyyy

kızlar eger benımde yukarı cıkmazsa eşi dr.1 kasımda sezeryana alacak

canım ya bu eşinin yukarı cıkması nasıl bıseydır yanı bana doktorum sadece dedıkı bu ay karın duvarına dogru tekmeler hıssedebılırsın dedı oda başaşağı gelecegi için ama benım kız takla parande ne varsa attıgından sureklı tekmeyı ehryerımde hıssedıyorum opuyorumnanaktan

buyrunnnnnnnnnbuyrunnnnnnnnn filiz aplam hoş geldinnnn nasılsın
hoşbulduk canım sağol iyiyim :)
amiiiiin canım :Saruboceq: arsızlar demek ki...
afıyet olsun ablacımmmcokacimcoook
sağol güzelim :)
selamlar arkadaslar... nasilsiniz?
selam canım, sağol sen nasılsın?
amiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnn :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

evet zaten onlar yanıma gelınce 3 kez ayetel kürsi okuyorum yüzlerine caktırmadan...bıde gorumcemın kızın bebegi tutmuyor benımde hemen ılkte tutunca bıraz bozuldular...işte gelin aile muhabbetleri...
evtt canımm tipik gelin aile durumu allah görümcenin kızında nasip etsin napalım olmayan herkese nasip etsin aratmasın

eeee ben gene listenin üçüncü sırasındayım yaaaadelikafadulden
burçç kız yakında başı çekcen haaaa delikafadulden

evetttttttttt hem korku hemdee mutluluk bi arada
zemuszemus:1shok:
heycan heyecaaann ben senden taa heycanlıyımmmm

eneeee bekartoş buldum bi tanee yanlış görmedim dimiii

filiz ablammm 2 hafta iznim vardı zaten göz açıp kapadım bittii tatil guseldiii 1 hafta evdeydim kuzen ablam geldi gezdik tozduk diğer hafta halamın yazlığa gittim bi gun denize girdim regli oldum akşamında -tatlicadiarzu--tatlicadiarzu- sonra zaten yağmur sel öle kafa dinledim iştee :kedi:

afiyet olsun ablacım

slm canım sen nasılsın

aminnnnnnnnnnnnn:Saruboceq:
teşekkürler tatlım, yedik doyduk ohhh cokacimcoook
kızlar eger benımde yukarı cıkmazsa eşi dr.1 kasımda sezeryana alacak
hayırlısı olsun güzelim, sağlıklı doğsunlar da önemli olan o :)

bebegin eşi aşagıda yani hani beslendıgı sey varya o...:roflol:benımde bebişim tekme atınca ta alttan hıssedıyorum:kedi:

hiç olmazsa kafanı dinlemişsin canım, bir müddet de olsa işden uzak kalmak güzel :)

bebegin eşi aşagıda yani hani beslendıgı sey varya o...:roflol:benımde bebişim tekme atınca ta alttan hıssedıyorum:kedi:

kıss bılıyom eşi diye bişi varda nerde nasıl ne sekilde duru onu bılmıyorum bende asagıdan hıssedıyorum bazen tekmelerını yoksam aynısımı gamyoncuiremsu böle ıdrar keseme calıstırıyo aparkatlarını gıbı :roflol::roflol:

dogum yolunu kapatıyor asagıda olunca eşi...dr. sana soylemedımı oyle bısey olsa soylerdi....senın bebıs kocaman artık masallah hertaraftan hıssetmen normal-tatlicadiarzu-

albümüme kocişimle resmimi kodum :kedi:
hoş onalyken hamile olduğum belli olmuyor amakaydirigubbakcemile3

dogum yolunu kapatıyor asagıda olunca eşi...dr. sana soylemedımı oyle bısey olsa soylerdi....senın bebıs kocaman artık masallah hertaraftan hıssetmen normal-tatlicadiarzu-

hımmss annadım canım yok bişi demedi demekki bişey yok olsa mutlaka solerdı ayh evet heryerden hıssedılıyo tepikleriiyerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…