Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

hayatım hosgeldın bı dr.gıtsenız su gaz için .....

öyle cnm ya dıyorum ya sırf onun ıcın yıyorum allahtan kilomuz gelişimimiz cok iyi bi hafta ileriden gdiyo kızımın gelişimi tosuncugum benım 1.400 grdı 28 haftada kaydirigubbakcemile3
eeee kendı akrabasıya ondan sormamıstır bıde sen yapsan aynısı tepkisini düşün artıkklava:

slm canım iyiyiz çok şükür sen nnasılsın geçmiş olsun canım dikkat et kendine
yok canım hala tatildeyim internet cafeden yazıyorum size çok güzel geçiyor
sorun yok tatlım

geçmiş olsun sevtappcımm a.s.

hoş geldin canımzemuszemus
hoşbulduk canimmm zemuszemus

benimkide sürekli hareket halinde nasıl oturcağımı sapıttım valla -tatlicadiarzu-
minik kuşumm bide amuda kalkmayı denesen he ne dersinnn senin fırlatma öle rahat etcek bak dinle sen beniii -tatlicadiarzu-

selam canımmmm bi annemiz taa oldu desene darısı diğerlerinin başına opuyorumnanaktan

kuşummmmm nasılsınnn geçmiş olsun yawww nettin gene ölee ceryandamı kaldınn soğukmu içtin bakem heee lmaz:

canımmm allah kavuştursun doktor rezene filan vermedimi bebişe milupanın rezene çayından alsaydın o iyi gelir minik kuşuma :teselli:

yengeçcim canım hoşgeldin nasılsın tatil nasıl geçti özledik kız :)))
canımmmmm hoşbuldukkk bende sizi ösledim wallaaa artık evede bağlandı net çok şükür opuyorumnanaktan tatil güzeldi değişik biyerlere gitmedim ama ofis çatlaklarından uzakta olduğum için çok mutluydumm :lepi: öğleye kadar açmadım telimi amaaa genede aradılar genede aradılar -tatlicadiarzu- sende tatildeymişin eski foça filan duydum benim halam oturmuştu orda 3-4 sene kadar anlata anlata bitiremez iyi tatiller hayatımmm kaydirigubbakcemile3

slm canım iyiyiz çok şükür sen nnasılsın geçmiş olsun canım dikkat et kendine
yok canım hala tatildeyim internet cafeden yazıyorum size çok güzel geçiyor
sorun yok tatlım

saol canım benım ıyı gecıyor olmasına sevındım ...zemuszemus

kuşummmmm nasılsınnn geçmiş olsun yawww nettin gene ölee ceryandamı kaldınn soğukmu içtin bakem heee lmaz:

hiç sorma hayatım ya nazar degıyor bana ya hep gorumcemlerın ve onların kızlarının eltılerımın gozlerı bende eşim bana bu sene araba aldı...kıskanclıklarından hayınlıklarından geberdıler...nazar degdırıyorlar bana yaaa:çok üzgünüm:

ya kızlalr ben bişey sorucam doktora sorucam dedım unuttum bu ay sımdı benımkız bazen öle bı sekıl alıyokı canım yanıyo böle göbegımde ıkı tane tumsek olusuyo sert sekılde bırı kafası bırı poposu belli de :)) kımısı buna kasılma dıyo kımısı cocuk ayaklarını gerdırıyo dyo :bbo: gobegimin eklı bı garıp oluyoo acaba nedir nedir nedirrrr????:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

BİLMEZMİYİM İŞ ORTAMINDAN UZAKLAŞMAK BİLE YETİYOR EVET CANIM GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL BİR YER BURASI BAYILDIK EŞİMLE GECESİ AYRI GÜNDÜZÜ AYRI GÜZEL SAĞOL CANIM BENİMopuyorumnanaktan
saol canım benım ıyı gecıyor olmasına sevındım ...zemuszemus

SAĞOL CANIM TEŞEKKÜR EDERİMopuyorumnanaktan

amaaaannn allah korusun sen içinden bol bol oku yavrumm aklınada kötü getirme içini ferah ferah tut gamsız olmak şu hayatta ama olunmuyo işte

KIZLAR BEN ÇIKIYORUM KENDİNİZE ÇOK DİKKAT EDİN HERKESE SELAM
ÖPÜYORUM SİZİopuyorumnanaktan
canımmmm iyi iyi tatiller inşallahh Şeniz

amaaaannn allah korusun sen içinden bol bol oku yavrumm aklınada kötü getirme içini ferah ferah tut gamsız olmak şu hayatta ama olunmuyo işte

evet zaten onlar yanıma gelınce 3 kez ayetel kürsi okuyorum yüzlerine caktırmadan...bıde gorumcemın kızın bebegi tutmuyor benımde hemen ılkte tutunca bıraz bozuldular...işte gelin aile muhabbetleri...

Allahhhh süper haberrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr yaşasııınn hihoyyythihoyyythihoyyyt
umarım ikside iyidir Allah analı babalı sağlıklı ömürler versin inşalllahhhh:Saruboceq:

canım hoşgeldin özledim kız seni gel bi sarılam opuyorumnanaktan
tatiin tadını çıkarr
slm canım amiinnnnn
iyi dileklerin için sağol Allah senide bebeğine sağsalim kavuştursun
liste konusuna gelince aramızda biraz zaman geirmen ve birbimize kaynaşmamız lazım hergün önemli bi akslik olmadı sürece topiğe girip kendinden haber verip sohpetlere katılman lazım ve son aşam listeye eklemek oluyor opuyorumnanaktan

mrb canım sağlıkla kavuşursun işallah bebeğine
üzülme bebeklerimiz bir hafta geriden yada ileriden gelişme yaşayabilirler sen elinden geldiğince beslenmene dikkat et zaten doktorunda sağlıklı olduğunu söylemiş

aaa vay o misafirleri demek gelmediler lmaz:
sen koy önlerine yaptıklarını canım boşver gelselrmiş söylediklerinde hergün mama yapmakla uraşamssın yaaa

canım hoşgeldin ilaydamızın gaz sorunu devam ediyor anlaşılan hala :çok üzgünüm:
kociş işler yüzünden bıraktı dimi sizi orda üzülme canım yaa kendini yıpratma

geçmiş olsun canım dikkat et kendine klimalı ortamda pek kalma

kıskanç şeyler nolcak :umursamaz:
Allah hepimizi kem gözlerden korusun :Saruboceq:

hiçç endişlenme canım çünkü benim göbeğim hiç yuvarlak değil seninde dedğin gibi iki yanı top gibi şiş dikdörtgen şeklinde hepp kaydirigubbakcemile3

KIZLAR BEN ÇIKIYORUM KENDİNİZE ÇOK DİKKAT EDİN HERKESE SELAM
ÖPÜYORUM SİZİopuyorumnanaktan

güle güle canım iyi tatillerrropuyorumnanaktan

merhaba cnm
gaz için neler denemedim ki
razane çayı bi işe yaramadı bizde
mahvoldu yavrum
babuline diye bitkisel bir ilaç var onu aldırdım eşime
çok iyi geldi cnm
40 ı geçtikten sonrada biraz düzene giriyor zaten bebeişler
istersn bu ilacı dene bitkisel olduğu için yan etkisi de yok nur
gittiğimiz dr.a da sordum evet çok iyi yapmışssın dedi
3 kere verilebilirmiş alışkanlık yapmazmışŞeniz
bende iyiim çok şükür bi yaramazlık yok
hayırlır canım neden ateşlendi miniğin
aşıdan sonramı oldu
evet cnm ya aşıdan sonra oldu
sen hala tatildemiisn cnm
malum ben geçmişi okuyamadığım için çoğu şeyden haberim olmuyorkaydirigubbakcemile3
iyi tatiller cnm:içelim:

cnm kasılma değil
ebeğin artık iyice büyüdü
hareketleri seni çok etkiliyor
bide tesr dönmeye çalışıyordur büyük ihtimalle
30.haftada baş aşağıya dömüştü miniğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…