Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

cnm kasılma değil
ebeğin artık iyice büyüdü
hareketleri seni çok etkiliyor
bide tesr dönmeye çalışıyordur büyük ihtimalle
30.haftada baş aşağıya dömüştü miniğim

hey allam demek dönüyo zıpırrr :emir_bebek: tırstırıyo insanı :)))

hiçç endişlenme canım çünkü benim göbeğim hiç yuvarlak değil seninde dedğin gibi iki yanı top gibi şiş dikdörtgen şeklinde hepp kaydirigubbakcemile3

çıksnlarda izde onları yuvarlarız top şekline sokarızz:roflol::roflol:

normal insallah deılmı burcucum
şimdilik öyle gözüküyor bakalım salı akşamı dktora gidicez o zaman belki doğum şekli konusunda yorum yapar en son gittiğimde kafası aşşadaydı suyu falan normaldi
şimdi durum ne bilmiyorum :sm_confused:
olsun kısss bişicik olmassss yumak yumakkk böle boğumlarından mıncıklaya mıncıklaya topiş yapıcam kızımı ben :roflol:

al bendende o kadar kafamçokkarıştı

oyyy o yumak yumak boğumalrını yerim ben opuyorumnanaktan

merhaba kızlaaaaaaaaar hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt nasılsınız bakalım? dün öğleden sonra net bir gitti tam gitti... meğerse protokol değişmiş ve maalesef müşterilerine bildirmiyor beyefendiler, neyse sonunda telefonda hallettik ama sinir oldum, boşu boşuna netten uzak kaldım... Gülçin'im sağolsun güzel haberi vermiş sizlere, Allah Kayra'nın bebeğine sağlık, sıhhat versin, analı babalı büyütsün inşallah... sizler de ne var ne yok bakalım?
ee nasılsınız bakalım
biz eh işte
zeynep ateşlendi akşam biraz
şurubunu vermeme rağmen
şimdide biraz keyifsiz mızıldıyor
akşmada misafirim var offfffffffffffffffffff
eşimi arayıp söylemişler biz gelicez diye eşimde bana bile sormadı
gelecekler diye haber veriyor
misafirliğe gidileceği zaman bir evin hanımı aranır di mi ya
belki başka bi işim var belki hastayım
eşek başıyım sanki ben ya
off çok sinirliyim valla
neyse konuyu kapatayım
kendinize iyi bakın
görrürşüz
aaaaaa en sinir olduğum şey, bir kaç kere eşim de yaptı bunu ama ağzının payını aldı, geç haber verirlerse kabul etmiyor, erken haber gelirse önce bana sorması gerektiğini söylüyor... öğretene kadar anam ağladı ama, kaç kere kavga ettik sana anlatamam, en sonunucusunda telefon ettirip iptal etmesini söyledim tabii bu ona çok zor geldi ama yapmak zorunda kaldı, şimdi öğrendi benden habersiz misafiri ne kabul ediyor ne de çağırıyor... arada sırada cadı olmak lazım canım kötükedihüso
öyle aç aç olmazzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
içindki meleğini düdşün onun için bişeyler ye cnmcokacimcoook
bence deeeeeeeeeee çok haklısın
SELAM GUZEL ANNECIKLER OOOOO BAKIYORUMDA GELENLER GIDENLER OLMUS 2 GUNDUR YOKUM BENI KIMSE MERAK ETMIYOOOOO:dilcikar:GECMISI OKUDUGUMA GORE HERSEY GUZEL GOZUKUYOR...BURCUCUM PATRONUN PCDEN GIRIYORSUN NETTE...NASILSIN....FILIZ ABLACIM DR.GIDECEKTIN NE YAPTIN GITTINMI BEBIS NASILMIS BAKALIM....OOOO LISTEYE EKLENENLER OLMUSSS....alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisHOSGELDINIZ KIZLARalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisKIZLAR YA BUGECELERI KRAMPLAR MAHFETTI BENI YAAAA MAGNEZYUMDA ICIYORUM AMA FAYDA YOKKK:çok üzgünüm:
gittim hayatım, çok şükür herşey normal :)
günaydinnn kizlaaarr..ben geldimmmm nasilsinizzz zemuszemus p.tesi işe başladım sanki ben yokken bütün işleri biriktirmişler benim gelmemi beklemişler bugun ancak rahatım hiç internete filan giremedim.. geçmişi okuyamadım ama burcudan alıorum haberleri yeni hamiş adaylarimiz eklenmiş galiba tanışırız artık bide yeni annelerimiz olmuşşş onlarında gözleri aydın inşallah allah diğer bekleyenlere de vakti zamanı geldiğinde bebeklerini kucaklarına almayı nasip etsin inşallah öpüorum hepinizi opuyorumnanaktan
hoşgeldiiiiiiiiiiiiiiiin... izin bitti mi? çok kısa değil mi peki ya? nasıl geçti canımcım?
tünaydııııııııııınnnnnnnnn çıtırlar nasılsınız bakalım
gününüz aydın neşeniz bol olsun inşallah
filiz ablam mesaj attı
bu sabah kayra doğum yapmış kızlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrr
zemuszemus

oda sonunda minik oğluna ömürüne kavuşmuş çok şükür opuyorumnanaktan
darısı sizlerin başına sağlıkla sıhhatle inşllah canlarımmmmmm
rabbim kayra ve oğluna hayırlı sağlıklı sıhhatli bir ömür versin inşallah
allah analı babalı büyütsün ömür bebeği

bu arada filiz ablamın neti yokmuş bu yüzden ben haber verdim sizlere canlarım çok çok selamı var bilginiz olsun kuzucuklar
biz bu gün kontrole gidiyoruz doktor teyzeye önce ceren hanımı kontrol ettiricez
sonrada ben doğum kontrol yolları çin gidicem :kedi:
anlarsınız yaaaa kaydirigubbakcemile3
hayatım haber verdiğin için teşekkürler :) hadi bakalım ana kız kontrole gideceksiniz, bakalım doktor amcalar neler diyecekler... aman doktoruna söyle de çifte koruma falan yapsın sana kaydirigubbakcemile3 hasret bitiyor galiba ha? :kedi:
slm kızlar nasılsınız umarım hepiniz iyisinizdir
hepinizi çok özledimm biliyosunuz tatildeyim ve çok güzel geçiyor
bende şimdilik bi değişiklik yok ama olursa yazmaya çalışırım
hepinizi çok seviyorum kendinize çok dikkat edin
canııııııım biz de seni özledik, ne güzel fırsat buldun ve aramıza geldin... biz de seni çok seviyoruz canım :)
merhaba daha önce 4,5 haftalıkhamile oldugumu size iletmiştim dr kan ve hormon testlerinden oluşan bir sürü tahlil yaptı, bu sabah tekrar gittim testlerim normal çıktı fakat bebegimin bir haftalık bir süre geriden geliştiğini söyledi, ben nelere dikkat etmeliyim... çok üzüldüm
merak etme güzelim 1 hafta ileri ya da geri olabilir, benim 3 gün ileri gidiyordu, doktorum bana böyle olmak zorunda değil 1 hafta geriden de gelebilir demişti, merak etme canım, beslenmene dikkat et :)
beslenmene çok dikkat et cnm
bebeğinin hem kilosu hemde zekası için çok önemli biliyorsun
sağol cnm,dünde ateliydi biraz bugün iyi sanırım hala mızıldıyor ama eski keyfi yok:çok üzgünüm:
evet cnm eşim sorma zahmetinde bulunmadı çünkü gelecek olanlar kendi akrabasıydı:mymeka:

evet cnm ya sesimi çıkaramadım ama deli oldum resmenkafamçokkarıştı
hem bişeyler hazırladım hemde sürekli söylendim
akşam bide aradılar gelmiyorlarmış
onlara misafir gelmiş:mymeka:
inş bu akşam gelmeye kalkmazlar
dün kü hazırladıklarım kurumuştur tekrar insan önüne inmez
yeniden de yapamam vallaÇok üzgünüm çoook
annemde yok bugün:1no2:

vayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy:sm_cool::sm_cool:
kayramızda anne olmuşşşşşş
çok sevindim
Allah analı babalı büyütsün inş:teytey::nazar:
aaaaaaa gelemdiler mi? bence hiçbir şey yapma, bırak kuru kuru yesinler, sen daha yeni anne oldun, bebeğinle uğraşıyorsun, lütfen kendini yorma canım

amiiiiiiiiiiiiiin canım :Saruboceq:
kızlar merhabalar ...,
nasılsınız canlarım ben memleketteyim bir türlü giremedim bilgisayar yiğenlerimden bana kalmıyor birde ilaydanın gaz sorunu çok feci durumda hiç uyumuyoruz yavrum bitap düşüyor uykusuzluktan mafoldumben
bide kocişim bizi bırakıp gitti daha fazla yıkıldım anlayacağınız hiç iyi durumda değilim...
sizlerden ne haber geçmişe bakamadım
Nurcuuuuuuuuum çok özledik güzelim seni... neyse allahtan bri ara kapmışın bilgisayarı kaydirigubbakcemile3 ayyy kıyamam İlayda'ma yazık, nasıl canı yanıyordur kimbilir, offfffff yok mu bunun çaresi ya, valla gözüm korkmaya başladı, sanırım hepimiz yaşayacağız bu sıkıntıyı :1no2: eşin işe geri dönmek zorunda kaldı değil mi? ne yapacaksın güzelim, birilerinin para kazanması gerekiyor ama değil mi? sen daha ne kadar kalacaksın memlekette?
hiç sorma hayatım ya nazar degıyor bana ya hep gorumcemlerın ve onların kızlarının eltılerımın gozlerı bende eşim bana bu sene araba aldı...kıskanclıklarından hayınlıklarından geberdıler...nazar degdırıyorlar bana yaaa:çok üzgünüm:
amaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnnnnnnnn görümce deme banaaaaaaaaaaaaaa delikafadulden kabus onlar benim için kabuuuuuusssssss... bizden uzak Allaha yakın olsunlar, ayyyy tüylerim diken diken oldu valla :1shok:
ya kızlalr ben bişey sorucam doktora sorucam dedım unuttum bu ay sımdı benımkız bazen öle bı sekıl alıyokı canım yanıyo böle göbegımde ıkı tane tumsek olusuyo sert sekılde bırı kafası bırı poposu belli de :)) kımısı buna kasılma dıyo kımısı cocuk ayaklarını gerdırıyo dyo :bbo: gobegimin eklı bı garıp oluyoo acaba nedir nedir nedirrrr????:Saruboceq:
valla bilemiyorum tatlım, jimnastik yapıyor herhalde senin ki kaydirigubbakcemile3
evet zaten onlar yanıma gelınce 3 kez ayetel kürsi okuyorum yüzlerine caktırmadan...bıde gorumcemın kızın bebegi tutmuyor benımde hemen ılkte tutunca bıraz bozuldular...işte gelin aile muhabbetleri...
hiçbirine tahammülüm yok zaten görüşmüyorum artık, ohhhhh benden rahatı yok valla, kendi kıskançlıkları içinde boğulsunlar inşallah :mymeka: :mymeka: :mymeka:
eeee ben gene listenin üçüncü sırasındayım yaaaadelikafadulden

hehehe eveeeeeeeet 3. sıraya çıktın, şimdi ilk sırada Hatice var hihoyyyt

bulcuk doktor sana normal derse yanı hersey normal ıcın uygunsa bayramda artık tokustururs göbekleri zemuszemuszemuszemus bayram bıterrr bızde rahata kavusuruz inşallahhh:1hug:

BEBıŞLERıNıN YOLUNU GÖZLEYEN HAMıŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal..................................(30 Temmuz)
2 - Nesemese..............................(tatilde) opuyorumnanaktan

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBıŞLERıNıN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Htc80......................................32. haftamızdayız (K) (17 Eylül) {YAREN}

2. Hgnktr ...................................30. haftamızdayız (K) (22 Eylül sonrası)

3. Bulcuk....................................29. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MıRAÇ}

4. Gcan......................................29. Haftamızdayız (E)(12 Ekim ) {MıRAÇ}

5. Benssenb...............................26. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (ıkizler geliyor)

6. Mavideniz...............................24. Haftamızdayız (K) (15 kasım ) {BERRA}

7. Sevvttaapp...............................24. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {ASıL MıRHAN}

8. Rüzgar Deniz..........................22. Haftamızdayız (E) (30 Kasım) {RÜZGAR}

9. Slvmsstr................................ 17. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010)

10. Jasminn_23............................14. Haftamızdayız

11. Fatos0808 ............................ 10. Haftamızdayız (20 Şubat 2010)

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERıNE KAVUŞAN TAZE ANNELERıMıZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN}
2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELıS}
3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA}
4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP}
5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN}
6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {ıLAYDA}
7. ıerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE}
8. Entelliye ................................ 20 Temmuz 2009 {DORUK ALP}
9. Kayra_42..................................22 Temmuz {ÖMÜR} en taze ANNEMıZZZ hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt
zemuszemus zemuszemus zemuszemus :nazar: :nazar: :nazar:

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :emir_bebek:

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

merhaba kızlaaaaaaaaar hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt nasılsınız bakalım? dün öğleden sonra net bir gitti tam gitti... meğerse protokol değişmiş ve maalesef müşterilerine bildirmiyor beyefendiler, neyse sonunda telefonda hallettik ama sinir oldum, boşu boşuna netten uzak kaldım... Gülçin'im sağolsun güzel haberi vermiş sizlere, Allah Kayra'nın bebeğine sağlık, sıhhat versin, analı babalı büyütsün inşallah... sizler de ne var ne yok bakalım?

gittim hayatım, çok şükür herşey normal :)

amaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnnnnnnnn görümce deme banaaaaaaaaaaaaaa delikafadulden kabus onlar benim için kabuuuuuusssssss... bizden uzak Allaha yakın olsunlar, ayyyy tüylerim diken diken oldu valla :1shok:

hiçbirine tahammülüm yok zaten görüşmüyorum artık, ohhhhh benden rahatı yok valla, kendi kıskançlıkları içinde boğulsunlar inşallah :mymeka: :mymeka: :mymeka:

cok sevindim ablacım....rüzgarın iyi olmasına....masallah...evet ablacım allah onların kem gözlerinden korusun....evet bende fazla gorusmuyorum...eşimde farkında onlara gıdıp evime dondugumde catlayacak gıbı esnıyorum...esimde ben ıstemeden goturmuyor ama yapıskanlar onlar gelıyor:kızgın:

Rabbim den dileyim şu topikteki herkesin bebeciklerine kavuşsun...
yavrularını Rabbim korusun :Saruboceq::nazar::1hug::nazar::nazar::nazar:

X