Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

sizi korkaklar siziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii... sen ve burcu'nun dizleri titiriyor di miiiiiiiiiiiiiiiiiiiii??? kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

-tatlicadiarzu- tırsıyorum aplacım napimmm burcununda benden farkı yok :çok üzgünüm: şöle bı zaman makinasına filan binsekde dogurmus hersey bıtmıs bebişlerimis odasında uyuyo olarak uyansakkk :kedi: taymmm maşinnnnnnnnnnnnnnnn sırnaşık şey

başka bir arzunuz? :roflol: :roflol: :roflol:
hoş bulduk ablacım nasılsın?
net gelmiş gözün aydın :):)

iyiyim tatlım :)
evet sonunda ama telefonla yarım saat adam modemi tanımlattı bilgisayara, sonunda yaptık ama sinir oldum... protokolü değiştirmişler ve müşterilerine haber vermiyorlar, kimbilir benim gibi kaç tana mağdur olmuştur bugün

eee türk telekom bu ne bekliyorsunki ablam
neyse olmuş ya ne güzel işte net var yine :):)
hadi sen uzan güzellik uykuna yat bakalım bende ceren uyurken acık uzanayım
sonra fırsat bulursam yine gelirim byeeeeee

Evet Filiz ablacığım listenin başındayım. Allah sorunsuzca doğurmak nasip etsin hepimize.

Hgnktr, bayağadır burdasın ama yine de hoşgeldin diyeyim dedim. Sıra size de gelecek canım. Sağlıkla inşaallah.

Cerenciğim hoşgeldin canım. Doktora mı gittiniz?

canımmmmmmmmmmmmmm senden haber almak çok güzeel canım çok özledik seni
dularımız hep seninleydi yokluğunda ve hiç bir zaman eksik etmicez dualrımızı birbimizden seni çok ama çok seviyoruz biz hep burdayız opuyorumnanaktan

sağol canımm opuyorumnanaktan

yeni arkadaş kısmını üstüme alınıyorum hojbulduk :kedi: aman sen lıstenın basında kal bis bulcukla yavas yavas gelırıs arkandan gamyoncuiremsu
he biz tin tin arkadan yavaş yavaş geliriz

sizi korkaklar siziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii... sen ve burcu'nun dizleri titiriyor di miiiiiiiiiiiiiiiiiiiii??? kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
delikafaduldendelikafadulden

yok valla tırsıyom :1shok:

canim allah güc ve sabir versin sen iyi ol bebisinde olur insallah allah büyük birtanem seni cok seviyoruz iyiki varsin dualarimiz seninle allah insallah hayirli ve saglikli bir evlat versin insallahhhhhh

slm kızlar biz geldik nasılsınız ?biz evimize geleli 2 saat oldu çok yoruldum özellikle dönüş yolunda inanın bir hafta nasıl geçti hiç anlamadım telaş yorgunluk başımı kaşıyacak vaktim olmadı sıcak fazla idi ..nikahımızı yaptık geldik ee sizlerden ne var ne yok kayra dogum yapmış sanırım ömür bebege hoşgeldin kayrayıda tebrik ediyorum..çigdemde gelmiş sabırlı olması hoşuma gitti allah yardımcısı olsun.

burcucum tırsaklar listesi yapsak ondada listenın basını cekeris vallaaa :roflol::roflol:
:kedi:

slm bulcuk,mavi deniz nasilsiniz
slm cnaım iyyiz çok şükür arada b bulantılarla başım dertte o kadr
sen nasılsın

hoşgeldin mavicim şimdi bi güzeel dinlen bebişinleee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…