Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

hımmmm dınlen ozaman ne yapalım tatlım annenlermı kızıyor:roflol:

ablam anneannem falan git mutfakta otur falan diolar arada gezin diolar ama hoşuma gitmese de hep yatıorm işte bi ara çok bunaldık da eşim hadi parka gidelim nolcaksa olsun artık dedi :1rolleyes:

ablam anneannem falan git mutfakta otur falan diolar arada gezin diolar ama hoşuma gitmese de hep yatıorm işte bi ara çok bunaldık da eşim hadi parka gidelim nolcaksa olsun artık dedi :1rolleyes:

yok yok yürüme fazla canım nolcaksa olsun varmı...bıtanem 4 ay oldu bebişin gunah bıtanem olsun sen dogrusunu bılıyorsun uzan sen bolca

ben giremedim canım ya sohbet bölümüne girdim göremedim öle bişey yatarak yazıorm ya boynum acıdı ben artık çıkayım öptüm herkesi

allah a emanet ol canım kımsecıkler olmayınca bende orad dolasıyorum bıraz dınlen cannımmm cok opuldun

günaydinnn kizlaaarr..ben geldimmmm nasilsinizzz zemuszemus p.tesi işe başladım sanki ben yokken bütün işleri biriktirmişler benim gelmemi beklemişler bugun ancak rahatım hiç internete filan giremedim.. geçmişi okuyamadım ama burcudan alıorum haberleri yeni hamiş adaylarimiz eklenmiş galiba tanışırız artık bide yeni annelerimiz olmuşşş onlarında gözleri aydın inşallah allah diğer bekleyenlere de vakti zamanı geldiğinde bebeklerini kucaklarına almayı nasip etsin inşallah öpüorum hepinizi opuyorumnanaktan

hoş geldin canımzemuszemus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…