Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

geçmiş olsun cnm benimd edüşük riskim vardı bu ay bitti şükür 1.5 ay sonrada dogum bi atlatsak son ayları ohh çekcez hayırlısıyla dogursak ne zormuş anne olmak düşük riskli olmak

:Saruboceq:
AMAN CANIM DİKKAT ET ALLAH KORUSUN KUZUCUĞUNU...opuyorumnanaktan

senin düşük riski mi kaldı ya bana bile 2-3 hafta daha geçerse bi daha bişey olmaz dediler ki sen 7.ayda mısın
risk bitermi, ya 9 ay 10 gün risk her an hepimizde oluo işte gebeliğin cilvesi kaydirigubbakcemile3
Allah hepimize gayret kuvvet sağlık verisn
şükür cnm biraz uzandım iki tekme yedim korkutuyo bu kız beni üzüyolmaz:
ah ahh bu veletler valla aklımızı başımızdan alcak bizim :umursamaz:

aman allah korusun ya bişey olmaz inş.dikkat ediosun allah a emanet bebeklerimiz hiçbirimize o acıyı yaşatmasın rabbim inş.

geçmiş olsun cnm benimd edüşük riskim vardı bu ay bitti şükür 1.5 ay sonrada dogum bi atlatsak son ayları ohh çekcez hayırlısıyla dogursak ne zormuş anne olmak düşük riskli olmak

cok saol gecmıs olsun allah bı avazda kurtarsın canım benım..

yok bendeki düşük riski için 5.aydan sonra bitio dedi doktor o yüden sonrası allah kerim tabiii

aman allah korusun ya bişey olmaz inş.dikkat ediosun allah a emanet bebeklerimiz hiçbirimize o acıyı yaşatmasın rabbim inş.

allah hamilelilerı koruyor ben ınanıyorum bolca dua edıyorum canım....allah ımın ıznıyle yavrularımız bıze tutunarak hayata gelecekler ınsalalah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…