Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

gece ikimiz de uyuyamadık o da ben de çok sıkıntılıydık özellikle ben sürekli yatmaktan galiba heryerim kasıldı bi huzursuz oldum

gece ikimiz de uyuyamadık o da ben de çok sıkıntılıydık özellikle ben sürekli yatmaktan galiba heryerim kasıldı bi huzursuz oldum

ayyy canım benim kac ya askerlık yapıcak canım allah kavustursun valla evet ınsan yata yata bı garıp otuyor benım bebegımınde esı asagıda oldugu ıcın bende sureklı yatıyorum

Slm kızlar hayırlı akŞamlar nasılsınız?
slm canım naber nasılsın
iyiler canım çok şükür eşim askere gitcek ağustosun 15 inde malesef o da biraz sıkıntı yapıo

canım sen eşinin askere gidicene üzülüosun birde Allah kolaylık versin valla zor durum
ama sıkma canını bebişinle bekliceksiniz yanlız değilsin

ayyy canım benim kac ya askerlık yapıcak canım allah kavustursun valla evet ınsan yata yata bı garıp otuyor benım bebegımınde esı asagıda oldugu ıcın bende sureklı yatıyorum

büyük ihtimal kısa dönem asteğmenlik de olabilir ama kısa dönem daha büyük ihtimal 5 ay 5 gün

slm canım naber nasılsın

canım sen eşinin askere gidicene üzülüosun birde Allah kolaylık versin valla zor durum
ama sıkma canını bebişinle bekliceksiniz yanlız değilsin

inş.canım tesellim hep oydu zaten inş.5ay sonrs ikisine de kavuşurum :Saruboceq:

senin düşük riski mi kaldı ya bana bile 2-3 hafta daha geçerse bi daha bişey olmaz dediler ki sen 7.ayda mısın

HAYATIM 6 AYIMDAYIM EVET EN UFAK KANAMAMDA BEBİŞİMİ KAYBEDEBILIRIM ALLAH KORUSUN...EŞİ ASAGIDA OLUNCA YAVAS HAREKET ETMEM GEREKIYOR BIR YERLERE UZANMAM GEREKIYOR HERHANGİ BİR DARBE ALMAMAM GEREKIYOR..1 SAAT ARALARLA SADECE AYAKTA 10 DK DURMAM GEREKIYOR İŞTE DAHA BİR SÜRÜ SEY HAYATIM OYUZDEN SUREKLI YATIYORUM BEN:çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…