Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Benım görümcemin kızı 1 senelik evli...ve ılk bebgını düşük yaparak kaybetti...gıresunda oturuyor tokatta dugunler vardı onlara geldı 2 gebelıgı oldugunu burda ogrendı...vee yıne kanamaları olmaya basladı ....dr.hastanede yatırdı 4 gun..serum ve ıgne...verdıler dr.yol yasak dedi..sureklı yatacak kızz sımdı evıne bıle gıdemıyor baba sının evınde yatıyor sımdı...insallah ıyı olur oda....moral cok onemlı...sureklı uzan sende ayaklarını altına yastık koy mutlaka kalbını gececek sekılde olmasın hılalcım...

maşallah canım allah sağlık versin hep bebişine inş.benimki kuşun kanat çırpması gibi tam tekme değil

çok duydum hep kanaması olup doğuma giden bu bi moda akımı galiba modaya uydum bende gerçi o yol olmasa herşey çok iyiydi ama hayırlısı

ben geldim kızlarrr
eve can çekişe çekişe geldim artık son saatler iş yerinde fenalaşıyorum
evede otobüsle gelince resmen işknece oluyo bugun annem geldide yemek yaptı sağolsun
ayrıca kasıklarıma ağrılar girmeye başladı haftaya doktor günüm çok merak ediyorum bu ağrılar nedne oluyo normalmi diye

canımmm benım hosgeldın hamiş hamiş bıde otobusle eve gıdıyosun kıyamam annenın ellerıne saglık ıyıce ye canım yarasın mırac a...canım agrılar normalmiş benımde var dr.aradım..ben dedıkı cok normal kasık agrıları kanaman yada suyun gelırse mutlaka hemen ara gel dedı..

normaldir inş.hamilelik bu işte bazen sebebi bile belli olmuo bazı şeylerin

sağol canım
ayy içim rahatladı birazda olsa endişe ediom ister istemez en ufak ağrıda

normaldir inş.hamilelik bu işte bazen sebebi bile belli olmuo bazı şeylerin

evet anlamıyorum hiç neden oluoyo böyle hindi gibi düşünüyorum hilalcimfisfisfis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…