Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

sağol canım ben de çok duydum o yüzden rahatım biraz daha inş.ben de böle teselli veririm başkalarına

ablaaaaaaaaaaaaaaaaa kızzz yardım ettt bu dünür bohçayı geri vercek baksana
iki geyik yaptıkk oğlumu üzüyo daha dışarı çıkmadan delikafaduldendelikafadulden

iki geyik yaptıkk oğlumu üzüyo daha dışarı çıkmadan delikafaduldendelikafadulden

senin ağzından çıkanı kulağın duymuyor galiba haanımmmmmm
benim kızım iki gözü iki çeşme ağlıyor burda istemiyorlar beni üstüme kuma gelicelk diye sen benim kızımı nasıl ağlatorson heeeeeeeeeee

sağol gülçincim hayırlı olsun bebişin maşallah uzun ömürlü olsun inş.düşük tehtidi geçiriorm canım kanamam var 1 aydır yatıorm

bu arada entelliye doğum yapmış oda oğluna kavuşmuş hee ne güzel
rabbim analı babalı büyütsün hayırlı bir evlat olsun inşallaaaahhh
darısı bu yolda bekleyenlerin başına rabbim kimseyi o yolda bırakmasın
oülumuz hayırlı bir evlat olsun uzun ömürlü olsun inşallaaahhhhhhhhhhh

uyyy yerim ben pamuk şekerini kızzzz kıyarmıyım hiç ona
kız dünür maşallah diim bidaa valla fanatik fotosuna bayıldım bıdığın

sağol gülçincim hayırlı olsun bebişin maşallah uzun ömürlü olsun inş.düşük tehtidi geçiriorm canım kanamam var 1 aydır yatıorm

sağol canımın içi darısı başına inşallah sağlıkla
biliyoprum gülüm okuyorum yazıları ama senle denk gelmediğim için yazmadım hiç
sen hiiiiiiiiçççççç korkma güzelim tedirginde olma boşuna
hamilelikte neler yaşanıyor neler sıkma canını sen
kanaman olması normal bak zamanla azalıcak ve biticek inşallah yeterki sen bebeğini ve onun yi olduğunu düşün moral çok önemli biliyorsun. başkada birşey demicem arkadaşlar diyeceklerimi söylemişler zaten
düşüncelerime tercüman olmuşlar sağolsunlar.

uyyy yerim ben pamuk şekerini kızzzz kıyarmıyım hiç ona
kız dünür maşallah diim bidaa valla fanatik fotosuna bayıldım bıdığın

de tabi ya de
maşallah de kuzuma nazar değmesin tü tü tü
bu arada kızım bir aylık oldu bu gün
ilk aşımızı da oldukkk
veeeeeeeee tam 4650 gr. olmuş prensesimmmm
iyi bakmışım ona :):):)
maşallah tosuncuk olcek kııı senin gelin :):)

e işte insan münasebetsiz olunca saat maat takmaz canım

hehehe tamam ben de bjk forması alacağım oğluşuma o zaman :)

Çiğdem hakkındaki detayları bilmiyoruz tabii, bir daha hiç gelmedi foruma, topiğe demiyorum, foruma bile gelmedi... çok haklı kızcağız, Allah kimsenin başına vermesin, inşallah hem kendi ve hem de vücudu toparlanınca sağlıklı bir bebeği olacaktır, bence profesyonel bir yardım almasında fayda var, yaşadığı çok ağır bir olaydı dualarım onunla, tekrar konuşursan selamlarımı ve sevgilerimi ilet canım :)

ben burcu'ya dedim ama, biliyordum böyle olacağını... kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

eyvah Burcu yandın valla :roflol: :roflol: :roflol:

kız cadııııııııı okurken ağlattın beni beeeeee... ne güzel ifade etmişsin, inşallah hayatım

hoşgeldiiiiiiiiiiiiiiin :)

çok şükür gitmiş münasebetsizler

hehehe Allah'tan istedin bir göz Allah verdi iki göz denir buna kaydirigubbakcemile3 bozulmuyor mu kaynanan?

bu arada kızlar, ierror ile konuştum, gayet iyilermiş, bir ara gelip topiğe yazacakmış doğum hikayesini, hepimizi çok özlemiş ve silere selamı var... Gülçin haklıymış hiç vakit olmuyor dedi, bugün ilk aşısını da olmuş Cemre kızımız :)

oy oyy Allah nazarlardan saklasın minik prensesi
zor dönemi atlattın sayılır ilk bir ayy
aşısınıda olmuş kuzucuk
zeynep arkdaşıda aşısını oldu bugun
hatta kaynanası da aşısını oldu tetanozz kaydirigubbakcemile3

sağol canım moral oldunuz zaten ii bişeyler duyunca hemen ii oluorm hep iyi şeyler düşünüorm

oy oyy cemremizden habeler getirmişsin ablacım ne iyi ettin valla sağol
maşallah oda büyücek hızlaa
darısı bizlere işallah

iyi akşamlar kızlar artık sabah mesaileri bitmiş geceleri toplanıyosunuz anlaşılan kaydirigubbakcemile3 hoşbulduk gülçin canım valla özledim hepinizi bebişi,n çok tatlı maşallahh çiğdemin olayına gelince onunla burda ettiğimiz sohbetler geliyorda aklıma okuyunca çok ama çok üzüldüm gerçekten Allahım kimseye vermesin inşallah başka hiçbirimniz yaşamayız aynı şeyi amin peki sebebi neye bağlı olduğu bellimiymiş daha önceki haftalarda belli olmamışmı yani özrü bebeğin

listeye girmişim saol canım.filizcim sen kaç yaşındasın?
canım ben 42 yaşımı 7 ay kadar geçtim :) biraz kart bir hamileyim ama göstermiyorum Allahtan kaydirigubbakcemile3
valla burucum ne diyeyim, bilmiyor musun Gülçin'in ne cadı olduğunu, nuh der peygamber demez artık... zamanla düzeltirsin belki işi kaydirigubbakcemile3
eyvah eyvah iş kötü CADIARZU
amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
oy maşallah yerim ben onu, yerimmmmmmmmmm
ablaaaaaaaaaaaaa nerdesin yaaaaaaaaaaaa
sana laf yetiştirmeye çalışıyorum gülüm :)
sağol canım moral oldunuz zaten ii bişeyler duyunca hemen ii oluorm hep iyi şeyler düşünüorm
iyi düşün iyi olsun zaten :)
oy oyy cemremizden habeler getirmişsin ablacım ne iyi ettin valla sağol
maşallah oda büyücek hızlaa
darısı bizlere işallah
amiiiiiiiiiiiiiiiin canım amiiiiiiiiiiiin inşallah :)

ya çiğdemin noldu da öyle oldu ya herşey yolunda giderken çok üzüldüm ve merak ettim

ikili ve üçlü testlere bu yüzden çok güvenemiyorum işte... detaylı ultrasonda çıktı herşey, sonra amniyosentez yapıldı, ama onun sonucu ne çıktı bilmiyorum doğrusu... Allah kimseye yaşatmasın gerçekten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…