Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

:roflol::roflol::roflol:
koptum yavvv süpermiş eşin
sakın bebekle eşini yanlız bırakma :roflol::roflol:
bence de... ben de koptum valla kaydirigubbakcemile3
kaydirigubbakcemile3 kapışalım cicimmm ben nitro kullanıcam ona göre kaydirigubbakcemile5
vaaaaayyyyyyyyyyyy... hadi bakalım
dünürümmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm opuyorumnanaktan
aaaaaaaaaaaaaa Gülçinim mi geldi?

kızlar yemekle uğraşıcam şimdi kociş evde bu akşam
arada bi uğrarım yanınıza şimdilik kaçıyorum

ayhh valla öle ben kocacımla yalnız bırakamıcam cocugu nolur nolmassskaydirigubbakcemile3

bulcukcum aynen bendede aynı durup durup aglamak gelıyo hayır hadı sen normalden korkuyosun ben sezeryandan korkuyorum ya bısı olursa fılan dıye sonra mafoldumbenkocamın cocugu buyuttugunu dusununce korkma kızım sen yaparsın bu işi diyorum kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ben doğal gaz yöntemini kullancam kuru fasulyee nohut:roflol:
:roflol: :roflol: :roflol:
bak için temizmiş ablacım gülçin geldiii
dünürrrrrr gel bizim korkularımızı yok et gözünü sevem yoksa biz burda tırlatcazzzlaelaelaelaelae
evet ama gitti
kızlar yemekle uğraşıcam şimdi kociş evde bu akşam
arada bi uğrarım yanınıza şimdilik kaçıyorum
tamam tatlım, ben de belki Cunda'ya gideceğim, malum kocişim eve gelemiyor, bari ben gideyim ona :)
haklısın, ben de düşünüyorum aynı şeyleri
evet geldi ve gitti aşşada online gördüm şimdi yok
Ceren uyandı herhalde

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN HAMİŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal..................................(30 Temmuz)
2 - Nesemese..............................(tatilde) opuyorumnanaktan

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Kayra_42..................................39. Haftamızdayız (E) (30 Temmuz) {ÖMÜR}

2. Htc80......................................32. haftamızdayız (K) (17 Eylül) {YAREN}

3. Hgnktr ...................................... 30. haftamızdayız (K) (22 Eylül sonrası)

4. Bulcuk....................................29. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MİRAÇ}

5. Gcan......................................29. Haftamızdayız (E)(12 Ekim ) {MİRAÇ}

6. Benssenb...............................26. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (İkizler geliyor)

7. Mavideniz...............................24. Haftamızdayız (K) (15 kasım ) {BERRA}

8. Sevvttaapp...............................24. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {ASİL MİRHAN}

9. Rüzgar Deniz..........................22. Haftamızdayız (E) (30 Kasım) {RÜZGAR}

10. Slvmsstr................................ 17. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010)

11. Jasminn_23............................14. Haftamızdayız En Taze Anne adayımız

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERİNE KAVUŞAN TAZE ANNELERİMİZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN}
2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELİS}
3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA}
4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP}
5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN}
6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {İLAYDA}
7. İerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE}
8. Entelliye ................................ 20 Temmuz 2009 {DORUK ALP} (En Taze Annemiz) alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

Fatoş, ver bakiim sen de bilgilerini... muhtemel doğum tarihi şimdilik yeterli, cinsiyet ve isim belli olunca söylersin bize ekleriz listeye :)

kızlar hadi size iyi akşamlar yarın görüşürüs benim canım kocacım gelicek artık evine hadi kendinize iyi bakınssss

Kızlar ben geldim.Kociş işten gelmeden bir gireyim dedim.

Allaaah Entelliye' de doğurmuş. Çok şükür yarabbim. Amaaaa sıra bana geliyor şaka maka. Tırs tırs olmaya başladım ben. hele hayırlısı ile Kayra bir doğursun.

sağol filiz ablacım sevtapla ikiniz destek oldunuz sürekli kanaması olup hatta doğuma bile öyle gidenleri duydum ya öyle olucam artık hayırlısı bugün kesilmişti sabah doktorumla görüştüm azaldı dedim kesilmemesi ii değil dedi çok canımı sıktı değiştirdim doktorumu perş kontrole gitcem başkasına inş.bu3.doktorum hepsinin bir üsrü vukuatı var maşallah kafamçokkarıştı

BEN CANIM 9+2 MUHTEMEL DOĞUM TARİHİ20 ŞUBATopuyorumnanaktan
tamam canım :)
yaaa az kaldı değil mi? daha dün gibi bize hamile olduğun haberini verdiğin gün :) zaman ne çabuk geçiyor :)
ben de çıkayım kızlar. İyi akşamlar.
iyi akşamlar canım :)
güzelim bizim burada Menzil Gülü diye bir arkadaşımız var, artık doğum yaptığı için gelemiyor ama onun da sık sık kanaması oluyordu, durmadan hastaneye gidip duruyordu ama çok şükür güzeller güzeli, sağlıklı bir oğlu oldu... hiç sıkma canını, için rahat edecekse değiştir tabii doktorunu, doktordan dönünce bizi yine bilgilendir canım tamam mı?

BEBıŞLERıNıN YOLUNU GÖZLEYEN HAMıŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal..................................(30 Temmuz)
2 - Nesemese..............................(tatilde) opuyorumnanaktan

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBıŞLERıNıN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Kayra_42..................................39. Haftamızdayız (E) (30 Temmuz) {ÖMÜR}

2. Htc80......................................32. haftamızdayız (K) (17 Eylül) {YAREN}

3. Hgnktr ...................................30. haftamızdayız (K) (22 Eylül sonrası)

4. Bulcuk....................................29. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MıRAÇ}

5. Gcan......................................29. Haftamızdayız (E)(12 Ekim ) {MıRAÇ}

6. Benssenb...............................26. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (ıkizler geliyor)

7. Mavideniz...............................24. Haftamızdayız (K) (15 kasım ) {BERRA}

8. Sevvttaapp...............................24. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {ASıL MıRHAN}

9. Rüzgar Deniz..........................22. Haftamızdayız (E) (30 Kasım) {RÜZGAR}

10. Slvmsstr................................ 17. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010)

11. Jasminn_23............................14. Haftamızdayız

12. Fatos0808 ............................ 10. Haftamızdayız (20 Şubat 2010)

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERıNE KAVUŞAN TAZE ANNELERıMıZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN}
2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELıS}
3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA}
4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP}
5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN}
6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {ıLAYDA}
7. ıerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE}
8. Entelliye ................................ 20 Temmuz 2009 {DORUK ALP} (En Taze Annemiz) alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

Gülçinciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim... özledim kız cadı, geçmişe bakıyorsan boşver geçmişi, Ceren'le ilgileniyorsan o başka tabii :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…