Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

zeynebimin ateşi çıkack sanırım
geldiğimizde 36.4 tü
ialç vermiştim ateşi olmamasına rağmen
şimdi 36.9 a çıktı
yavaş yavaş yükseliyor

tamam canım :)

yaaa az kaldı değil mi? daha dün gibi bize hamile olduğun haberini verdiğin gün :) zaman ne çabuk geçiyor :)

iyi akşamlar canım :)

güzelim bizim burada Menzil Gülü diye bir arkadaşımız var, artık doğum yaptığı için gelemiyor ama onun da sık sık kanaması oluyordu, durmadan hastaneye gidip duruyordu ama çok şükür güzeller güzeli, sağlıklı bir oğlu oldu... hiç sıkma canını, için rahat edecekse değiştir tabii doktorunu, doktordan dönünce bizi yine bilgilendir canım tamam mı?

sürekli oldu mu kanaması menzil gülünün

geldiğimizde 36.4 tü
şimdi 36.9 a çıktı
yavaş yavaş yükseliyor
ayy kıyamam işallah yükselmez canımm bu kadarla kalır

oy oy gülçin hanım gelmiş
naıslsın cnm? miniğimiz nasıl?
heheh dünürler buluştu yinezemuszemus

he valla dünürüm geldi ama gelinim rahat vermiyo anasına :emir_bebek:

sürekli oldu mu kanaması menzil gülünün

evet hilalcim menzilgülü arkdaşımın hep kanması oldu doğuma kadar yatak istirhatiyle geçirdi hamileliğini ama filiz ablanında dediği gibi dünyalar güzeli oğlu var maşallahhh
sen içini ferah tut güvenebildiğin içine sinen bi doktor bul ve bebeğine inan

ilk gün bacaklarımdan aktı düşük yapıorm die gittim hastaneye o kanamaya nasıl dayandı bilmiyorum yavrum 1 aydır kanamayla geçti bişey olmadı çok şükür olsa o zaman olurdu diolar allahın işi tabii bilemeyiz ama düşük yaparsın acısını çekersi geçer 1 ay bu stresi yaşadıktan sonra o acıyı da yaşatmasın allah ım 4.ayda sonra biraz daha tutunmuş mudur acaba?

ilk gün bacaklarımdan aktı düşük yapıorm die gittim hastaneye o kanamaya nasıl dayandı bilmiyorum yavrum 1 aydır kanamayla geçti bişey olmadı çok şükür olsa o zaman olurdu diolar allahın işi tabii bilemeyiz ama düşük yaparsın acısını çekersi geçer 1 ay bu stresi yaşadıktan sonra o acıyı da yaşatmasın allah ım 4.ayda sonra biraz daha tutunmuş mudur acaba?

merak etme annesi, seninki biraz nazlı anlaşılan :) hiçbir şey olmayacak ve sapasağlam doğacak canımcım, ama sen sürekli bir tedirginlik içinde olursan onu da huzursuz edersin, bunu defalarca söyledim, lütfen sakin ol ve bebeğine herşeyin yolunda gideceğini, onun güvende olduğunu söyle :)

aşağı yukarı sürekli olmuştu yanlış hatırlamıyorsam,

hoşgeldin canım, evet galiba Ceren hanım annesinin tüm ilgisini istiyor :)
hoşbulduk ablacım yemek diye kalktım pc başından uyyakalmış kolum baya bi ağrıyo aşıdan yavrucuklar nasıl dayanıyo bu aşı olayına bilmem valla

canım bebeğin içinde durduğu hergeçen gün sana daha çok tutunuyordur mutlaka
benim bi arkdaşım var oda yeni hamile 9.haftalık oda sürekli kanama yaşıyor doktoru bebeğin iyi olduğunu söylüyor bu tarz kanamlı hamileliklere örnek çok işallah yakında kanaman tamamen durcak

tamamen bir türlü kesilmio ablacım genelde sarı sulu bazen kahve karışık akıntı gelio günde bir kere de mutleka kahve kanama oluo

sağlıkla doğuracaksın inşallah Menzil Gülü gibi :) merak etme :) bak Burcu da aynı şeyi söyledi Menzil Gülü ile ilgili, keşke gelse de o da anlatsa sana :)

hoşbulduk ablacım yemek diye kalktım pc başından uyyakalmış kolum baya bi ağrıyo aşıdan yavrucuklar nasıl dayanıyo bu aşı olayına bilmem valla

canım bebeğin içinde durduğu hergeçen gün sana daha çok tutunuyordur mutlaka
benim bi arkdaşım var oda yeni hamile 9.haftalık oda sürekli kanama yaşıyor doktoru bebeğin iyi olduğunu söylüyor bu tarz kanamlı hamileliklere örnek çok işallah yakında kanaman tamamen durcak

ağrı yapıyor değil mi bu aşı? valla doğru diyorsun, minicik şeylerin nasıl canı acıyordur kimbilir :)

Hilalcim, Burcu çok doğru söylüyor canım :)

merak etme annesi, seninki biraz nazlı anlaşılan :) hiçbir şey olmayacak ve sapasağlam doğacak canımcım, ama sen sürekli bir tedirginlik içinde olursan onu da huzursuz edersin, bunu defalarca söyledim, lütfen sakin ol ve bebeğine herşeyin yolunda gideceğini, onun güvende olduğunu söyle :)
ablacım inan sürekli söylüyorum her tuvalette görüce aklıma gelio istemeden panik atak var zaten ama artık ilk baş bi tırssam da hemen sakinleştiriorm kendimi derin derin nefes alıorm onu kucağıma aldığım günleri düşünüorm hep sürekli yatmak da işte boşluktan yani kafanı dağıtması zor oluo ama artık başarıorm biraz biraz

ablacım inan sürekli söylüyorum her tuvalette görüce aklıma gelio istemeden panik atak var zaten ama artık ilk baş bi tırssam da hemen sakinleştiriorm kendimi derin derin nefes alıorm onu kucağıma aldığım günleri düşünüorm hep sürekli yatmak da işte boşluktan yani kafanı dağıtması zor oluo ama artık başarıorm biraz biraz

evet canım, kendi kendini telkin edip kendi doktorun olacaksın, yenilmek yok, panik atağa yenik düşersen bebeğini çok ama çok korkutursun

işte geldim burdayımm
valla kızlar sayfayı açtım tam ama kapı çaldı münasebetsiz misafir bozuntuları geldi tamda kızım yeni uyumuştu onlar gelince açtı gözleri bu saatte bebek ziyaretinemi gelinir yaa manyak bu millet valla açmıcam yakında kapıyı kimseye :KK43:

tütütütüüüüüüüüü maşallah:nazar::nazar::nazar:
ne şeker olmuş yaw bu böyle
gözleride renkli galibahihoyyythihoyyyt

sağolasın beyaz teyzesiiiii
evet gözler boncuk mavisi maşallah maşallah
sende zeynebimizin son halini çekip koysana kuzum ya merak ediyoruz

Gülçin ve ierror, mesajlarınız için çok teşekkür ederim, maalesef size geri mesaj çekemedim çünkü telefonum arıza yapıp tuşları kilitlendi, yarın sabahtan telefonu tamirciye götüreceğim, umarım büyük bir sorun yoktur... Bu arada yarın öğlen kontrole gidiyoruz, bakalım oğluşum nasıl? büyümüş mü? çok özledim miniğimi :)

amiiiiiiin canım, yukarıda da söylediğim gibi maalesef ben mesaj yazamadım telefon yüzünden, kusura bakma canımcım :)

kesinlikle öyle, kışın bile hafta sonuları topik tatile giriyordu, şimdi tam izne çıktı .)

hehehe valla babasının fanatikliği yok çok şükür, ama bizimki büyüyünce fanatik olur mu bilmem, fanatik değiliz ama ailece biz de kara kartallıyız kaydirigubbakcemile3

ne demek ablaaammm tekrar duaların kabul olsun inşallah
demek sizde kara kartallısınız hadi bakalım
bebişlere formaları giydiririz arık sonra doğru maçaaaaaaaaa :):)

Günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnnn
topiği açan ben olayım bugün
malum herkes ya tatilde ya yeni anne yada bebişini bekleyen anne adayı
babamızı işe gönderdik zeynep emdi uyudu evi toparladım biraz
annemler gelecek şimdi
zeynebin aşıları var
offfffffffffffff:gitme:
akşamdan stresi sardı valla ya
başım ağrımaya başladı sanki bana yapacaklar
keşke bana yapsalarda canı yanmasa meleğiminmafoldumben
kendinize ve bebişlerinzie iyi bakınopuyorumnanaktan

ayyyy canım benim ya kıyamam ben onaaaaa

kızlar ya çiğdemden haber var mı uğramıyor sanırım artık topiğe

canım bu akşam görüştüm çiğdemle hepinize çok selamı var sesi biraz daha iyiydi ama bir süre topiğe gelmicek zaten bencede gelmese daha iyi. az daha toparlansın kolay değil yaşadıkları. :KK43::KK43:

günaydın kızlarrr artık bilgisayarım var ve aranızdayım inşallah yeniden az önce doktordan geldik bebişimin parmaklarını herşeyini gördümm çok tatlı maşallah ultrason muayenesinde herşey normal şimdilik çok şükür inşallah sağlıklı sıhhatli olur kan verdim ikili tarama için bakalım ne çıkıcak benimde artık bulantılarım geçti çok şükür ya çiğdemin olayını okudum şok oldum Allahım kimseye vermesin ama keşke acele etmeseydi aldırmakta herşey Allahın takdiri benim yengemin iki çocuğuna problem var alınması gerekir demişler ama yengem aldırmadı ve maşallah sapasağlam iki çocuğu var gayet zekiler herşeyleri yerinde ya birazda bazı şeyler imtihan gerçekten çiğdemcim Allahım yardımcın olsun

yasemin hoş geldin güzelim gözün aydın. pc gelmiş ne güzel :):)
canım çiğdem konusuna gelince sen o dönemde yoktun o yüzden detayları bilmiyorsun. çiğdemde hiç istemedi bebeğini kaybetmeyi kaç doktora doçente uzmana gittiler neler neler yapıldı kaç şehir dolaştılar ama hepsi aynı şeyi söyledi kızcağıza. oda mecburen verilen kurul kararını onayladı ve bebeğinden vazgeçti. kaldıki bebekte zaten sorunlar son günlerde iyice çoğalmışş. yani eğer çiğdem bu kararı vermeseymiş bile doğumla sonuçlanacak bir gebelik değilmiş. Normal doğum yaptırarak bebeği aldıkları için çiğdemin annesi bebeği görmüş ve vücudunda bacaklarında belli yerlerde gariplikler varmış malesef. hakkında hayırlısı böyle imiş rabbim başka acı vermesin ona. inşallah en kısa zamanda hayırısı ile sağlıklı bir hamilelik yaşar ve bebeğini kucağına alır.

biz aşımızı olduk geldik
yuh ya tam 3 tane yaptılar
yavrum çok ağladı yaaa
akan göz yaşlarına kurban olurum
şimdi uyuyor
ateşlenirmiş dr.öyle dedi
sürekli takip edicem
topiğe uğrayamam sanırım yine

ayy canım yaa neden üç tane? ne aşısı bu?
bizde bu gün ilk aşımızı olduk teyzesi.
maşallah pek ağlamadı kuzum sağlık ocağından çıkıncada sustu zaten
gezmek istiyor belli :):)

merhaba kızlar. Nasılsınız?

Ben daha yeni kalkabildim yaa. gece uyuyamıyorum. Sabah da kalkamıyorum. Ne olacak bilmem böyle?

Cerenciğim biz yokken gelmişsin gülüm. Duaların için teşekkürler.

Beyazcığım. İnsanın içi gider ya. Kıyamam ben bebişimize. Sağlığı için katlanacağız ne yapalım?

Filiz abla, Bulcuk sizler de iyisiniz di mi?

canımmm o uykusuzlukları çok iyi bilirim allah kırtarsın ne diyim

yok yok ceren ilk göz ağrımız onun üstüne gül koklamaz benim oğlum kaydirigubbakcemile3

kız dünürrrrr
sen benim kızımı beğenmiypnda b,rde haremmi kuruyon alacağın olsun görürsün sen
vageçtim vermiyorum cereni sana

listede 3. sıradayım aman yarabbiiimm delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

tırsma kıııı sevinsene oğluşunu kucağına alacaksın bundan güzel ne var dünyada :):)

valla Gülçin harem marem duyarsa açar bayramlık ağzını, bilmez misin cadıyı? kaydirigubbakcemile3

bitti abla duydum artıkın
burcu gacısına gelin melin yokkkkkkkkkkkkkkkkkk

heeee anladııııım :)

bak çok tırstın seni hemen 4. sıraya indirdim gördün mü? kaydirigubbakcemile3 hmmm valla senden farklı olmayacağım kesin... ya ben doğumdan falan korkmuyorum, benim korkum sonrası, o küçücük şeye nasıl bakacağım, hele hele banyo yaptırmak düşüncesi kabus gibi, ya elimden kayar giderse.. bunları düşününce tırsıyoruuuuummmmm mafoldumben

ayyy canım benim kıyamm ben sana
hiç tırsma ablacım doğum yaptıktan sonra hiç yoksa bile iç güdüsel olarak annelik ortaya çıkıyor ve otomatikman herşeyi yapıyorsun inan. hele o meleği kucağına alıp gözlerine baktığın an zaten bitiyor herşey gözünde ve ANNE oluyorsun.

evet süper oldu 4 de koruyorum kendimi kaydirigubbakcemile3
valle bende doğum esnasından pek korkmuyorum o olcak bi şekilde sonra napıcam diye tırsıyorum
ama son zamanlarda doğum olayında hani bebeğim ya annesis kalırsa diye bi korkuya kapıldım nerden geldiyse bu korku akşamları eşime sarılıp sarılıp ağlamak geliyo içimden mafoldumben

ayyyy kıyamam yaa son günlerde öyle oluyor gülüm ama korkma bende neler neler düşündüm ama sakın stres yapma hepsi geçicek biticek sizde iki kişi iken üç kişilik bir aile olup hayata öyle devam ediceksiniz herşey çok güzel olucak inan bana.

dünürümmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm opuyorumnanaktan

buyur cicim
ben artıkın senle dünür değilim ....

napçaz biz ya? ne olacak bizim bu halimiz? aaaaaaayyyyyyy doğum yapan biri gelsin de yardım etsin bize yaaaaaaaaaa

geldim ablam geldimmmmmmmmmmmmm

bak için temizmiş ablacım gülçin geldiii
dünürrrrrr gel bizim korkularımızı yok et gözünü sevem yoksa biz burda tırlatcazzzlaelaelaelaelae

boşuna korkmayın yaa
miniğinizi düşünün e mutlu olun bunlar gfeçişci şeyler kızlaaaaaaaaarrrrrrrrrrr

Gülçinciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim... özledim kız cadı, geçmişe bakıyorsan boşver geçmişi, Ceren'le ilgileniyorsan o başka tabii :)

yok be abla dedim ya yukarda da münasebetsiz misafirler geldi :KK43:

oy oy gülçin hanım gelmiş
naıslsın cnm? miniğimiz nasıl?
heheh dünürler buluştu yinezemuszemus

iyiyin gülüm sen nasılsın
zeynebim nasıl annesi ne durumda ateşi?

geldiğimizde 36.4 tü
şimdi 36.9 a çıktı
yavaş yavaş yükseliyor

ooyyy kurban olurum ona ben inşallah daha fazla yükselmez

hilal nasılsın güzelim?

aşağı yukarı sürekli olmuştu yanlış hatırlamıyorsam,

hoşgeldin canım, evet galiba Ceren hanım annesinin tüm ilgisini istiyor :)

evet blam ceren hep beni istiyor ve bu harika inanılmaz bir duygu
kaynanam kucağına alıyor cereni hiiiç ses etmiyorum
basıyor çığlığı bizimki
sonra ben alıyorum susuuyyorrrrr
içimin yağları eriyoooooooooooorrrrrrrrrrr :):):)

X