Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

bu arada ben sürekli yatıp hormon hapları almaktan bin kilo oldum zaten biraz tombiştim aranızdaki en şişman anne ben olabilirim kaydirigubbakcemile3

ikili ve üçlü testlere bu yüzden çok güvenemiyorum işte... detaylı ultrasonda çıktı herşey, sonra amniyosentez yapıldı, ama onun sonucu ne çıktı bilmiyorum doğrusu... Allah kimseye yaşatmasın gerçekten

hmm elini açmıo su fazla falan demişti inş. hiçbirimiz yaşamayız ben de güvenmiorm o testlere zaten benim ikili hastanede yatarken kaynadı sadece ense kalınlığına bakabildiler

ikili ve üçlü testlere bu yüzden çok güvenemiyorum işte... detaylı ultrasonda çıktı herşey, sonra amniyosentez yapıldı, ama onun sonucu ne çıktı bilmiyorum doğrusu... Allah kimseye yaşatmasın gerçekten

nasılsın ablacım sorma ya bende tırstım şimdi bide bugün yaptırdım daha ikili taramayı Allahım korusun ya ne zor bişey bu kadar zahmetini çek o kadar iste sahip olunca o kadar hayaller herşey bir anda yıkılsın bide onu kendi elinle göndermek bide üstüne normal doğumla sancısını çekip ayyy çok zor yarabbim Allahım hepimizi korusun ve tez zamanda çiğdeme sapasağlam sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin

e işte insan münasebetsiz olunca saat maat takmaz canım

hehehe tamam ben de bjk forması alacağım oğluşuma o zaman :)

Çiğdem hakkındaki detayları bilmiyoruz tabii, bir daha hiç gelmedi foruma, topiğe demiyorum, foruma bile gelmedi... çok haklı kızcağız, Allah kimsenin başına vermesin, inşallah hem kendi ve hem de vücudu toparlanınca sağlıklı bir bebeği olacaktır, bence profesyonel bir yardım almasında fayda var, yaşadığı çok ağır bir olaydı :KK43: dualarım onunla, tekrar konuşursan selamlarımı ve sevgilerimi ilet canım :)

ben burcu'ya dedim ama, biliyordum böyle olacağını... kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

eyvah Burcu yandın valla :roflol: :roflol: :roflol:

kız cadııııııııı okurken ağlattın beni beeeeee... ne güzel ifade etmişsin, inşallah hayatım

hoşgeldiiiiiiiiiiiiiiin :)

çok şükür gitmiş münasebetsizler

hehehe Allah'tan istedin bir göz Allah verdi iki göz denir buna kaydirigubbakcemile3 bozulmuyor mu kaynanan?

bu arada kızlar, ierror ile konuştum, gayet iyilermiş, bir ara gelip topiğe yazacakmış doğum hikayesini, hepimizi çok özlemiş ve silere selamı var... Gülçin haklıymış hiç vakit olmuyor dedi, bugün ilk aşısını da olmuş Cemre kızımız :)

evet abla kesinlikle bir taraftar tulumu felan al oğlana çok yakışıyor miniklere yaaaaa ben bayıldım valla :):)

münasebetsiz işte ne yapıcan
adım çıkacak yakında mahallede zaten suratsız gelin diye ama hak ediyorlar valla

ne ağlıyon be delüüüüüüüüü oğlunu kucağına alacağın anı düşün mutlu ol
bir melek var içinde şuan o zaman kucağında olucak ve inanamayacaksın
ulen bunu benmi doğurdum deyip kendinle gurur duyacak ve allaha defalarca kez şükredeceksin ablam

valla kaynanam bozulursa kendini tamir eder baya eski bir model olduğu için servis ve yedek parça yok
bozulmayada hakkı yok zaten bebek tabikide annesini isticek annesinde susacak herkeste susarsa ne anladım ben :):)

sende doğur anlarsın abla ierror a benden selam gerçi bende görüştüm ama olsun içimden geldi
sen yinede söylersn :):)

oy oyy Allah nazarlardan saklasın minik prensesi
zor dönemi atlattın sayılır ilk bir ayy
aşısınıda olmuş kuzucuk
zeynep arkdaşıda aşısını oldu bugun
hatta kaynanası da aşısını oldu tetanozz kaydirigubbakcemile3

umarım öyledir kıızz burcu
bunların her anı zor anacım ama bir o akdarda zevkli
kız o kadar uykum var gözümden uyku akıyor ama gözümü kapatamıyorum cerene bakmaktan :):)
sanada şifa olsun tetanoz :):)

sağol canım moral oldunuz zaten ii bişeyler duyunca hemen ii oluorm hep iyi şeyler düşünüorm

iyi düşün iyi yaşa herşeyi
kötülüklere negatifliklere yer yok hayatımızda

iyi akşamlar kızlar artık sabah mesaileri bitmiş geceleri toplanıyosunuz anlaşılan kaydirigubbakcemile3 hoşbulduk gülçin canım valla özledim hepinizi bebişi,n çok tatlı maşallahh:nazar: çiğdemin olayına gelince onunla burda ettiğimiz sohbetler geliyorda aklıma okuyunca çok ama çok üzüldüm gerçekten Allahım kimseye vermesin inşallah başka hiçbirimniz yaşamayız aynı şeyi amin peki sebebi neye bağlı olduğu bellimiymiş daha önceki haftalarda belli olmamışmı yani özrü bebeğin

sen yine şanslısın normalde bu kadar insan yok burda olmuyor cicim sezona girdi topic
sağol canım darısı başına sağlıkla kavuşursun meleğine inşallah sende

aminnnnnnnnnn rabbim öiğdeme verdiğini kimseye vermesin onada sabır ve güç versin canım benim yaa kıyamam ben ona
amniyosentez sonucu temiz çıkmış güzelim genetik ırsi hiç bir şey yokmuş anne yada babadan gelen bir şeyde yok sadece sinirsel bir durum
muhtemelen sinirsen bir gelişimde bir aksaklık oldu ve bunlara yol açtı malesef gebelikte her dakika çok önemli işte bebişler dokuz ay boyunca gelişiyor her hücre çok önemli. Sonuç otopsi yapılıcak bebekte ve o zaman belli olucak. Ama artık neye yarar giden gittikten sonra :KK43::KK43::KK43:

canım ben 42 yaşımı 7 ay kadar geçtim :) biraz kart bir hamileyim ama göstermiyorum Allahtan kaydirigubbakcemile3

valla burucum ne diyeyim, bilmiyor musun Gülçin'in ne cadı olduğunu, nuh der peygamber demez artık... zamanla düzeltirsin belki işi kaydirigubbakcemile3

eyvah eyvah iş kötü CADIARZU

amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

oy maşallah yerim ben onu, yerimmmmmmmmmm

sana laf yetiştirmeye çalışıyorum gülüm :)

iyi düşün iyi olsun zaten :)

amiiiiiiiiiiiiiiiin canım amiiiiiiiiiiiin inşallah :)

görüyon demi ablşa burcu karısının bana yaptığını
daha doğrusu banada değil dünyalar güzeli kızıma yaptığını

bu arada ben sürekli yatıp hormon hapları almaktan bin kilo oldum zaten biraz tombiştim aranızdaki en şişman anne ben olabilirim kaydirigubbakcemile3
doğumdan sonra verirsin canım, boşver düşünme kiloları şimdi :)
hmm elini açmıo su fazla falan demişti inş. hiçbirimiz yaşamayız ben de güvenmiorm o testlere zaten benim ikili hastanede yatarken kaynadı sadece ense kalınlığına bakabildiler
peki ne dediler ense kalınlığı için?
nasılsın ablacım sorma ya bende tırstım şimdi bide bugün yaptırdım daha ikili taramayı Allahım korusun ya ne zor bişey bu kadar zahmetini çek o kadar iste sahip olunca o kadar hayaller herşey bir anda yıkılsın bide onu kendi elinle göndermek bide üstüne normal doğumla sancısını çekip ayyy çok zor yarabbim Allahım hepimizi korusun ve tez zamanda çiğdeme sapasağlam sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin
hiç sorma gerçekten çok zor, Allah korusun :Saruboceq:

kızlar bana müsaade fazla kalamıcam sabahtan beri sağ boşluğumda ağrı var kramp gibi sancı girip duruyor sanırım üşüttüm fecii şekilde. Hazır ceren uyurken bende azcık uzanıp dinleneyim geçmicek yoksa bu ağrı
hepinize iyi geceler canlarım sizleri çooooooooooookkkkkkkk seviyorum kendinize ve meleklerinize iyi bakınnn.... mucx mucx mucx

kızlar ben kaçıyorum
yarın görüşürüzzz
hepinize iyi akşamlarrrrrrr sağlıkla kalın opuyorumnanaktan
dünürrrrr gelinimi öp benim içinyerimseniben
:eek:

doğumdan sonra verirsin canım, boşver düşünme kiloları şimdi :)

peki ne dediler ense kalınlığı için?

hiç sorma gerçekten çok zor, Allah korusun :Saruboceq:

valla ii dedi inceymiş ince olması iyiyiymiş gelişimi 1 hafta önden gidio bebeğim ii maşallah allahım ömür versin yeter ki

evet abla kesinlikle bir taraftar tulumu felan al oğlana çok yakışıyor miniklere yaaaaa ben bayıldım valla :):)

münasebetsiz işte ne yapıcan
adım çıkacak yakında mahallede zaten suratsız gelin diye ama hak ediyorlar valla

ne ağlıyon be delüüüüüüüüü oğlunu kucağına alacağın anı düşün mutlu ol
bir melek var içinde şuan o zaman kucağında olucak ve inanamayacaksın
ulen bunu benmi doğurdum deyip kendinle gurur duyacak ve allaha defalarca kez şükredeceksin ablam

valla kaynanam bozulursa kendini tamir eder baya eski bir model olduğu için servis ve yedek parça yok
bozulmayada hakkı yok zaten bebek tabikide annesini isticek annesinde susacak herkeste susarsa ne anladım ben :):)

sende doğur anlarsın abla ierror a benden selam gerçi bende görüştüm ama olsun içimden geldi
sen yinede söylersn :):)

aminnnnnnnnnn rabbim öiğdeme verdiğini kimseye vermesin onada sabır ve güç versin canım benim yaa kıyamam ben ona
amniyosentez sonucu temiz çıkmış güzelim genetik ırsi hiç bir şey yokmuş anne yada babadan gelen bir şeyde yok sadece sinirsel bir durum
muhtemelen sinirsen bir gelişimde bir aksaklık oldu ve bunlara yol açtı malesef gebelikte her dakika çok önemli işte bebişler dokuz ay boyunca gelişiyor her hücre çok önemli. Sonuç otopsi yapılıcak bebekte ve o zaman belli olucak. Ama artık neye yarar giden gittikten sonra :KK43::KK43::KK43:

görüyon demi ablşa burcu karısının bana yaptığını
daha doğrusu banada değil dünyalar güzeli kızıma yaptığını

kesin alacağım bir taraftar tulumu... teyzesi dün birkaç bir şey almış yeğenine, skype'ta gösterdi tek tek, bayıldım ya... kardeşim 1 ay sonra gelecek inşallah :)

boşver ben çoktaaaaaaaaaaaan kötü elin ilan edildim bile sositososito sositososito sositososito hiç umurumda değil valla

kız duygulandırdın beni anlatırken, zaten ota poha herbir şeye ağlar oldum iyice ben yaaa... sulu göz oldum anlayacağın senağlama

:roflol: :roflol: :roflol: harikasın beeeee... bayılıyorum leyn sana

söylerim canım :)

amin :Saruboceq: çok büyük bir şanssızlık oldu :çok üzgünüm: Allah sabır ve güç versin :Saruboceq:

valla ben uyardım burcu'yu... bilemem gerisini kaydirigubbakcemile3

Allah hepimizin bebişlerini korusun bende kaçar kızlar uykum geldi yatıyım bari iyice miskin tembel bi kadın oldum zati hehe herkese iyi geceler görüşmek üzere

kızlar bana müsaade fazla kalamıcam sabahtan beri sağ boşluğumda ağrı var kramp gibi sancı girip duruyor sanırım üşüttüm fecii şekilde. Hazır ceren uyurken bende azcık uzanıp dinleneyim geçmicek yoksa bu ağrı
hepinize iyi geceler canlarım sizleri çooooooooooookkkkkkkk seviyorum kendinize ve meleklerinize iyi bakınnn.... mucx mucx mucx
geçmiş olsun güzelim, dikkat et kendine :) iyi geceler birtanem, ben de çooooooooooooooook öpüyorum Şeniz Şeniz Şeniz
kızlar ben kaçıyorum
yarın görüşürüzzz
hepinize iyi akşamlarrrrrrr sağlıkla kalın opuyorumnanaktan
dünürrrrr gelinimi öp benim içinyerimseniben
:eek:
iyi geceler tatlım, çok öpüyorum seni Şeniz Şeniz Şeniz
valla ii dedi inceymiş ince olması iyiyiymiş gelişimi 1 hafta önden gidio bebeğim ii maşallah allahım ömür versin yeter ki
ooo süper o zaman, sakın korkma canımcım :) amiiiiiiiiiiiinnnnnnnn :Saruboceq:

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN HAMİŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal..................................(30 Temmuz)
2 - Nesemese..............................(tatilde) opuyorumnanaktan

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Kayra_42..................................39. Haftamızdayız (E) (30 Temmuz) {ÖMÜR}

2. Htc80......................................32. haftamızdayız (K) (17 Eylül) {YAREN}

3. Hgnktr ...................................30. haftamızdayız (K) (22 Eylül sonrası)

4. Bulcuk....................................29. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MİRAÇ}

5. Gcan......................................29. Haftamızdayız (E)(12 Ekim ) {MİRAÇ}

6. Benssenb...............................26. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (İkizler geliyor)

7. Mavideniz...............................24. Haftamızdayız (K) (15 kasım ) {BERRA}

8. Sevvttaapp...............................24. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {ASİL MİRHAN}

9. Rüzgar Deniz..........................22. Haftamızdayız (E) (30 Kasım) {RÜZGAR}

10. Slvmsstr................................ 17. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010)

11. Jasminn_23............................14. Haftamızdayız

12. Fatos0808 ............................ 10. Haftamızdayız (20 Şubat 2010)

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERİNE KAVUŞAN TAZE ANNELERİMİZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN}
2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELİS}
3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA}
4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP}
5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN}
6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {İLAYDA}
7. İerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE}
8. Entelliye ................................ 20 Temmuz 2009 {DORUK ALP} (En Taze Annemiz) alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :emir_bebek:

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

kızlar ben de kaçıyorum, sırtım ağrımaya başladı, belki sonra tekrar uğrarım, gelemezsem yarın görüşürüz, hepinizi öpüyorum :)

yaw yine kimsecikler yok
in cin top oynuyor topiktekaydirigubbakcemile3
kışştttttttttttt kışşşşşşşşşşşttttttttt:roflol:

X