Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

slm kızlar aşıya gittik yaptılarr muayne etti ebeler
kalp atışlarını dinlemeye çalıştılar duyuldu ama benim ufaklık ebe teyzelerine çok kızdı
sinirlnedihep gerildi kaçtı ordan oraya yavrucum çok rahatsız oldu o aletten
tansiyonum biraz düşük çıktı eve gidip yat mutlaka dediler bende öyle yaptım yattım uyuduk oğlumla

geçmiş olsun canım :) aaaa nasıl bir aletle dinlediler ki çocukcağızı sinirlendirdiler? kıyamam ben oğluşuma... uyumakla iyi yapmışsın canım :)

sen nerdesin yurtdışı sanırım dokunuyosa bosver zaten hasta olmaktan ıyıdır ... isim konusunda malesef herkes buldugumuz ısımlere bı kulp buluyo :kedi: evet benımde favorim duru :) bu arada benım kızı sakileştirme yontemlerini sanada tavsiye ediyim .. senın 22. haftaydı sanırım senınkınınde duyması yavas yavas tamamlanıyo ben butun gun boyunca Mozartın bebekler ıcın öze bı albumu varmıs onu dınledım haftalarca ama sımdı cok işe yarıyo cok kıppırdamaya başaldıgında bi acıyos mozartı bızımkınden tık yok sımıden dınle bence doguncada yardımcı olur inşallahhkaydirigubbakcemile3
ben Ayvalık'ta yaşıyorum canım :) çoktan başladım bile müzik olayına :)
amanınnnnn süper haber buuu zemuszemuszemuszemushihoyyythihoyyyt
dorukalp bebek artık annesinin kucağında ne güzel Allah sağlıklı uzun ömürler versin işallah

Rüzgarda büyümüş annesi maşallah :emir_bebek:

yok yok ceren ilk göz ağrımız onun üstüne gül koklamaz benim oğlum kaydirigubbakcemile3

maşallah maşalllah dayanıklı minik kızımız
amiiiin canım, darısı başımıza inşallah :)

evet Burcu teyzesi, büyümüş oğluşum :)

valla Gülçin harem marem duyarsa açar bayramlık ağzını, bilmez misin cadıyı? kaydirigubbakcemile3
evetttt gelsin sıradakikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

evet ablacım ya
gece tekrar içiricem şurubundan yatarken ne olur ne olmazhihoyyyt

evet sen tedbir olarak içir şurubunu akşam :)

geçmiş olsun canım :) aaaa nasıl bir aletle dinlediler ki çocukcağızı sinirlendirdiler? kıyamam ben oğluşuma... uyumakla iyi yapmışsın canım :)

ultrason gibi ekransız rdyo gibi el aleti tarifi anca böyle olur herhaldekaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

gül gül senn senide görcez listenin üstüne çıktıkça paçalar tutuşçak :dilcikar:

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN HAMİŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal..................................(30 Temmuz)
2 - Nesemese..............................(tatilde) opuyorumnanaktan

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Kayra_42..................................39. Haftamızdayız (E) (30 Temmuz) {ÖMÜR}

2. Htc80......................................32. haftamızdayız (K) (17 Eylül) {YAREN}

3. Hgnktr ...................................... 30. haftamızdayız (K) (22 Eylül sonrası)

4. Bulcuk....................................29. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MİRAÇ}

5. Gcan......................................29. Haftamızdayız (E)(12 Ekim ) {MİRAÇ}

6. Benssenb...............................26. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (İkizler geliyor)

7. Mavideniz...............................24. Haftamızdayız (K) (15 kasım ) {BERRA}

8. Sevvttaapp...............................24. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {ASİL MİRHAN}

9. Rüzgar Deniz..........................22. Haftamızdayız (E) (30 Kasım) {RÜZGAR}

10. Slvmsstr................................ 17. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010)

11. Jasminn_23............................14. Haftamızdayız En Taze Anne adayımız

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERİNE KAVUŞAN TAZE ANNELERİMİZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN}
2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELİS}
3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA}
4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP}
5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN}
6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {İLAYDA}
7. İerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE}
8. Entelliye ................................ 20 Temmuz 2009 {DORUK ALP} (En Taze Annemiz) alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :emir_bebek:

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

hımm ayvalığın guzel bı yer oldugunu duymustum yakın sayılırıs aslında ben izmirliyim evlenınce geldım buraya :)

bulcukcumm hadi bakalım bacım hangımız once davranıcak dıcem ama senınkı sezeryanmı olucak benımkı ölede :ecrin_bebek:

ultrason gibi ekransız rdyo gibi el aleti tarifi anca böyle olur herhaldekaydirigubbakcemile3

gül gül senn senide görcez listenin üstüne çıktıkça paçalar tutuşçak :dilcikar:

heeee anladııııım :)

bak çok tırstın seni hemen 4. sıraya indirdim gördün mü? kaydirigubbakcemile3 hmmm valla senden farklı olmayacağım kesin... ya ben doğumdan falan korkmuyorum, benim korkum sonrası, o küçücük şeye nasıl bakacağım, hele hele banyo yaptırmak düşüncesi kabus gibi, ya elimden kayar giderse.. bunları düşününce tırsıyoruuuuummmmm mafoldumben

hımm ayvalığın guzel bı yer oldugunu duymustum yakın sayılırıs aslında ben izmirliyim evlenınce geldım buraya :)
evet canım güzel bir yer, ben aslında ıstanbul'luyum, evlenene kadar da ıstanbul'da yaşadım, ben de evlenince geldim buraya :)
:tomato: bilmemmiii
kaydirigubbakcemile3
akşam yine uğrarım zeynep uyursa
nasılsa bana bu gece uyku yok
biraz zeynebe bakayım
görürürlşüz
görüşürüz hayatım, inşallah ateşlenmez Zeynep gece, çok öpüyorum canım

bulcukcumm hadi bakalım bacım hangımız once davranıcak dıcem ama senınkı sezeryanmı olucak benımkı ölede :ecrin_bebek:

benim şimdilik gidişat normal gözüküyorrr ama h,ç belli olmaz ne olcağı
kapışalımmıı :eek: öyle dereler ya yarışlarda kaydirigubbakcemile3

akşam yine uğrarım zeynep uyursa
nasılsa bana bu gece uyku yok
biraz zeynebe bakayım
görürürlşüz

tmmm canım güle güleopuyorumnanaktan

bak çok tırstın seni hemen 4. sıraya indirdim gördün mü? kaydirigubbakcemile3 hmmm valla senden farklı olmayacağım kesin... ya ben doğumdan falan korkmuyorum, benim korkum sonrası, o küçücük şeye nasıl bakacağım, hele hele banyo yaptırmak düşüncesi kabus gibi, ya elimden kayar giderse.. bunları düşününce tırsıyoruuuuummmmm mafoldumben

ayyy sorma benım korkularım burdan bılmem nereye yol olur valla dogumdan korkuyorum yıkamaktan korkuyorum aglarsa susturamamaktan korkuyorum :kedi:hele banyo sorma banyo kuvetını alıyoruz esımle gecen ay fılesı avrya adam onu verdı
anlatıyo sımdı söle takılcak fılan dıye benım kocam adama ne dediiiii altınamı koycaz ustunemı koycaz cocugu kafamçokkarıştı sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey ayhhhh dedım aşkım gel buraya ben sana anlatırım düşün sen korkularımıopuyorumnanaktan

evet süper oldu 4 de koruyorum kendimi kaydirigubbakcemile3
valle bende doğum esnasından pek korkmuyorum o olcak bi şekilde sonra napıcam diye tırsıyorum
ama son zamanlarda doğum olayında hani bebeğim ya annesis kalırsa diye bi korkuya kapıldım nerden geldiyse bu korku akşamları eşime sarılıp sarılıp ağlamak geliyo içimden mafoldumben

ayyy sorma benım korkularım burdan bılmem nereye yol olur valla dogumdan korkuyorum yıkamaktan korkuyorum aglarsa susturamamaktan korkuyorum :kedi:hele banyo sorma banyo kuvetını alıyoruz esımle gecen ay fılesı avrya adam onu verdı
anlatıyo sımdı söle takılcak fılan dıye benım kocam adama ne dediiiii altınamı koycaz ustunemı koycaz cocugu kafamçokkarıştı sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey ayhhhh dedım aşkım gel buraya ben sana anlatırım düşün sen korkularımıopuyorumnanaktan

:roflol: :roflol: :roflol: :roflol: süpeeer

:roflol::roflol::roflol:
koptum yavvv süpermiş eşin
sakın bebekle eşini yanlız bırakma :roflol::roflol:

benim şimdilik gidişat normal gözüküyorrr ama h,ç belli olmaz ne olcağı
kapışalımmıı :eek: öyle dereler ya yarışlarda kaydirigubbakcemile3

tmmm canım güle güleopuyorumnanaktan

kaydirigubbakcemile3 kapışalım cicimmm ben nitro kullanıcam ona göre kaydirigubbakcemile5

evet süper oldu 4 de koruyorum kendimi kaydirigubbakcemile3
valle bende doğum esnasından pek korkmuyorum o olcak bi şekilde sonra napıcam diye tırsıyorum
ama son zamanlarda doğum olayında hani bebeğim ya annesis kalırsa diye bi korkuya kapıldım nerden geldiyse bu korku akşamları eşime sarılıp sarılıp ağlamak geliyo içimden mafoldumben

napçaz biz ya? ne olacak bizim bu halimiz? aaaaaaayyyyyyy doğum yapan biri gelsin de yardım etsin bize yaaaaaaaaaa

X