Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kızlar listenizde banada yer verirmisiniz benimde 8yıllık hasretten sonra ilk bebişim daha 11 haftalığız banada taze annişler listenize sağlıcakla geçmek nasip olur inşallah

valla cnm benımkınde meyvesuyu su vs. içine karıstırabılırsınız dıyo.. bende meyvesuyunun içine karıstırıp ıcıyorum ondan tatlı gelıyodur :)

efett benıde bendıe benıde yazarmısınız lıstenıze daha once burda bebek ısteyıpde olmayanlar lıstesındeydım ama terfı ettım :) bızde 1.5 yıl sonunda başardık...:) bızde kızımızla 29. haftadayız muhtemelen 22 eylül ...

Son düzenleme:
evet ablacım zaten basından berı magnezyum kullanıyorum toz olarak ıgrenc bır tadı var pek kullanamıyordum....dr.onu bana uykuda rahmımı sıktıgım ıcın vermıstı...sabah aradım...duzenlı olarak kullanmamı soyledı...gece halımız cok komıktı ablacım ya ....:roflol:eşim aptallastı ne yapacagını sasırdı uyku sersemidelikafadulden
bence düzenli olarak kullan canım :) nasıl panikliyor eşler değil mi? onların işi daha zor sanırım :)
benımde 2 hafta once başladı bızde 29. haftadayız kızımla bende kalsiyum cok alıyorum ama kramp ıcın magnezyum gereklıymıs.. doktor bana toz seklınde magnezyum verdı
gunde 1 tane suya karıstırıp ıcıyorum cokda tatlı bişey :))
Allah tamamına erdirsin canım :)

merhaba kızlar şöyle bir göz attım topiğe herşey yolunda anlaşılan çok şükürrr
önümüzdeki hafta içi gündüzleri patronun pcden sizlere nadirde olsa katılabilcem
biz iyyiz çok şükür oğlumla herşey yolunda

Allah tamamına erdirsin canım :)[/QUOTE]

aminnnnn cnm... Allah'ım tüm hamilelere yardımcı olsun helede bu yaz ayında hele helede antalyada olannlaraaa fazlacaaaa mafoldumben

kızlar listenizde banada yer verirmisiniz benimde 8yıllık hasretten sonra ilk bebişim daha 11 haftalığız banada taze annişler listenize sağlıcakla geçmek nasip olur inşallah
valla cnm benımkınde meyvesuyu su vs. içine karıstırabılırsınız dıyo.. bende meyvesuyunun içine karıstırıp ıcıyorum ondan tatlı gelıyodur :)

efett benıde bendıe benıde yazarmısınız lıstenıze daha once burda bebek ısteyıpde olmayanlar lıstesındeydım ama terfı ettım :) bızde 1.5 yıl sonunda başardık...:) bızde kızımızla 29. haftadayız muhtemelen 22 eylül ...

şimdi kızlar :) kızmak darılmak yok, listeye girmek için buraya sık sık gelmeniz ve diğer arkadaşlarla muhabbet edip kendinizi tanıtmanız gerekiyor, listeye girmek isteyen çok oluyor, sonra da bir daha gelmiyor, bunu önlemek için böyle bir kriter koyduk topikçe :) bazıları bunu duyunca kızıp gidiyor ve o zaman anlıyoruz ki zaten onların da çok fazla buraya uğramak niyetleri yok :) bir süre fırsat bulduğunuz hergün gelmeniz ve sohbet etmeniz gerek canlarım :) gerçi şimdi topik yaz iznine çıktı ama kaydirigubbakcemile3

önümüzdeki hafta içi gündüzleri patronun pcden sizlere nadirde olsa katılabilcem

cok sukur canım ıyıyız...ınsallah canım sen topkte kımse olmasa bıle burdaydın ıyıce alıstık sana.....oglusunun ıyı olmasına sevındım canım allah herzaman yar ve yardımcın olsun zemuszemus

selam kızlar bende kız annesi olcam ekim gibi ama muhtemel dogum eylül 15 erken gelme riskimiz var 27+6günlük hamişim herkese hayırlı dogumlar dilerimmmmmmmmmmmmm

arada boyle seylermı lazım ama ablacım hep boyle ustumuze tıtreseler ablacım....:KK43:(((
o biraz zor gülüm, ben resmen bekar şeklinde takılıyorum artık, eşim gece gündüz teknede, gece 12-1 gibi geliyor ve hop yatıyor, sabahları da 8'de gidiyor, bazen ben tekneye gidiyorum da hasret gideriyoruz eşimle kaydirigubbakcemile3
güzeliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim az önce aklımdan geçirmiştim sen, kalp kalbe karşıymış :) sevindim arada da olsa uğrayacağına, arife de izne çıktı, kimse kalmadı topikte valla
aminnnnn cnm... Allah'ım tüm hamilelere yardımcı olsun helede bu yaz ayında hele helede antalyada olannlaraaa fazlacaaaa mafoldumben
amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin :Saruboceq:
sağol canım olmayan herkese nasip etsin rabbim

amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin :Saruboceq:

selam kızlar bende kız annesi olcam ekim gibi ama muhtemel dogum eylül 15 erken gelme riskimiz var 27+6günlük hamişim herkese hayırlı dogumlar dilerimmmmmmmmmmmmm

hoşgeldin canım :) Allah sağlıkla ve gününde kucağına almanı nasip etsin inşallah :) amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin :Saruboceq:

o biraz zor gülüm, ben resmen bekar şeklinde takılıyorum artık, eşim gece gündüz teknede, gece 12-1 gibi geliyor ve hop yatıyor, sabahları da 8'de gidiyor, bazen ben tekneye gidiyorum da hasret gideriyoruz eşimle kaydirigubbakcemile3

:

ayyy ablacım senınkı daha bır zormus.....sanırım kıs ayların sureklı yanında

cok sukur canım ıyıyız...ınsallah canım sen topkte kımse olmasa bıle burdaydın ıyıce alıstık sana.....oglusunun ıyı olmasına sevındım canım allah herzaman yar ve yardımcın olsun zemuszemus

evet bekiçilik yapıodum topiğe ama merak etme yine gelicem kopamam ben burdan kısa bi aradan sonra yine hep burda olucam en azından akşamları haber vericem size sürekli
güzeliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim az önce aklımdan geçirmiştim sen, kalp kalbe karşıymış :) sevindim arada da olsa uğrayacağına, arife de izne çıktı, kimse kalmadı topikte valla

:/QUOTE]

opuyorumnanaktan
evet izine çıkanalr doğum yapanlar topik sakin kaldı
yeni gleen arkadaşlar olmuş ama hepsi hoşgelmiş
yine canldırcaz işallah topiği

ben şimdi çıkıyorum teyzemler burda onalrla dışarı çıkıcaz biraz öpüyorm kızlarrr

bu arada yarın Miraç kandiliymiş zemuszemuszemuszemus

hepinizi çok öpüyorum canlarımmm opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

sağlıkla kalın yine gelicemmm:eek:

X