Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

salladım artık alışcaz banada garip geldi Bulcuk ama anlamsız işte benim gibi kaydirigubbakcemile3
bu arada buldumcuk iyi bebem olursa buldumcuk olcam yaa kaydirigubbakcemile3

bu cümleyi düzeltmen için seni şiddetle uyarıyorum canım...
ne demek o anlamsız, sen anlamsızmısın burcu klava:

canım allah izin verirse doğumdan 1 ay sonra memlekete gidecez almanyadan teyzemiz gelecek şimdiden heyecanlı bide benim babacığımın izni yok memlekette geçirecez tatilin 1 ayını

nucum bugun burası birden yoğonlaşıyo sonra birden kimse kalmıyor
herkes p.tesi sendromunu benim gibi bugun yaşıyor galiba

Arkadaslar hepınıze merhaba ben 23 hafdalık gebeyım ama benım bebegım 1 hafdadır sol tarafıma toplanıyo uymakdada bıle zorluk cekıyorum sızınde basınıza geldımı boyle bısey

kızlar ya ben böyle bişey yapmak istiyorum. Çok pahalı yahu bunlar 100-200 arası değişriyor. başka bi ihtiyacı alırım yahu bakışta kolay gibi gözktü gözüme.. Ama üzerindeki silindir sünger varya makarna adı sanırım onu nerden bulabilirim bilen var mı?

papatya canım hoşgeldin bende 23 haftalığım gece yastık koyuyorum göbüşüm altına. kıpraşıyo ama ben yorgunluktan duymuyorum bile. yastık koy ince bide öyle yat tatlım.

canım bu oyun halılarını bende çok beğeniyorum çok güzeller. o dediğin makarna oyuncakçılarda var hayatım toysrus vb. yerlerde mevcut bu makarnalar tatlım bilgin olsun...

Çok sağol canım oleeyy akşam alıyım bide kumaş alıyım güzel yapcam atcam içine Sudeyi yuvarlansın içinde aşkımdelikafadulden

Dene bak çok faydasını görcen canım ince bir yastık koy göbüşüne ohhh.. Bizim kız ama göbeğim sivri gayette çıktı ikiz gibi.

Tamam canım herşeyi resimlicem şu unutkanlığım geçsin =) ama oyun yatagını resımleye resımleye yapıcam söz.

kızlar ben geldim..yasemincim o bahsettigin şeyi göremedim maalesef burada bazı yerleri göremiyorum yasak bazı erişimler ...neyse evde denk gelir bakabilirsem bakarım..ben gittim yemege sanırım yarım saat sonra gelmişimdir bakmadım saate biraz yavaş yemeye çalışıyorum birde arkadaşlarla bazen lak lak yapıyoz...öyle işte aslında birazdan gizli kaçak kitap okuyayım diyorum..

yasemin canım geçmiş olsun şimdi iyi olmana sevindim raheli bende çok merak ediyorum ama sanırım biraz kafasını dinlemek istemiştir diye düşünüyorum en son aşılamadan sonra bayağı üzgündü en kısa zamanda tekrar aramızda olacağını umut ediyorum

nur anladım canım ama ne bileyim 1 aylık bebekle hani zorlanırsın diye düşündüm gerçi sana yardım edenin çok olur ozamanda sorun olmaz sanırım

burcusal canikom ben hemen anladım sen olduğunu hem avatarın aynıydı hemde alttaki takvimin:))) bu arada niki nerden değiştiriyorsun bugünler bende değiştirmeyi düşünüyorum arada değşiklik iyidir dimi:)))benscuk mu yapsam bende:))))))) kız sıra mıra yok bu işte dilerim hepimiz aynı anda kalırız:)))

ceren mide bulantıların geçmiş sanki duymuyoruz artık en önemliside enfeksiyonun geçmiş ne güzel

mavi denizim ne habersin kızzz seninde benim gibi az kalmış adetine hadi hayırlısı bakalım

burcumm kibeleeee kız siz uyuyonuzmu hala uyuyun belki yine bizi görüğrsünüz rüyanızda valla o bile bi umut oluyor insana Rabbim hayırlara çıkarsın inşallah

arife canım Allah razı olsun sende dahil cümlemizede tez vakitte bebişlerimize kavuşmak nasip olur inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…