Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

yasemin canım geçmiş olsun şimdi iyi olmana sevindim raheli bende çok merak ediyorum ama sanırım biraz kafasını dinlemek istemiştir diye düşünüyorum en son aşılamadan sonra bayağı üzgündü en kısa zamanda tekrar aramızda olacağını umut ediyorum

nur anladım canım ama ne bileyim 1 aylık bebekle hani zorlanırsın diye düşündüm gerçi sana yardım edenin çok olur ozamanda sorun olmaz sanırım

burcusal canikom ben hemen anladım sen olduğunu hem avatarın aynıydı hemde alttaki takvimin:))) bu arada niki nerden değiştiriyorsun bugünler bende değiştirmeyi düşünüyorum arada değşiklik iyidir dimi:)))benscuk mu yapsam bende:))))))) kız sıra mıra yok bu işte dilerim hepimiz aynı anda kalırız:)))

ceren mide bulantıların geçmiş sanki duymuyoruz artık en önemliside enfeksiyonun geçmiş ne güzel

mavi denizim ne habersin kızzz seninde benim gibi az kalmış adetine hadi hayırlısı bakalım

burcumm kibeleeee kız siz uyuyonuzmu hala uyuyun belki yine bizi görüğrsünüz rüyanızda valla o bile bi umut oluyor insana Rabbim hayırlara çıkarsın inşallah

arife canım Allah razı olsun sende dahil cümlemizede tez vakitte bebişlerimize kavuşmak nasip olur inşallah

benscuk :roflol: süper valla herkes cuk eklesin adının sonuna hihoyyyt kk ana sayfada sıksorulan sorular ve cevaplar var ordaki başlıaklrın en altında kullanıcı adı değiştirmek isteyenler die başlık var ordan yönlendiriyolar seni bende nurdan öğrendim bu bilgiyi kaydirigubbakcemile3

yaa o oyun parkı harki süper bende istiyorum banannee bende istityorum banda yapın ben kendim oıynucamgamyoncuiremsu

ayy göremedim ben nasıl bir şey acaba oyun parklerı güzel oluyor ama bazı çocuklar pek ilgi göstermiyor bizim ikizlerde oyun halısı vardı üstede botu gibi geçiyor hani o borudan oyuncaklar sarkıyor dönence misali..ama pek fazla ilgilenmediler kısa bir süre kullandık..

kızlar buralardayım ama bir türlü yazamadım yazılanları okuyorum fakat hepsine cevap vermek istiyorum yazamıyorum. kendimi kötü hissediyorum. nazar değdi sanırım bana. biliyorum siz okumaktan sıkıldınız bende yazmaktan ama malesef midem kötü kahvaltıda yediklerim yine gitti :KK43:
acaba diyorum ilaçmı dokunuyor bu sabah demir hapına başlamıştım onu içtikten sonra bulantı başladı anlamadım bende. kızlar birazdan yazdıklarınızı tekrar okuyup cevaplamak istiyorum...

kızlar buralardayım ama bir türlü yazamadım yazılanları okuyorum fakat hepsine cevap vermek istiyorum yazamıyorum. kendimi kötü hissediyorum. nazar değdi sanırım bana. biliyorum siz okumaktan sıkıldınız bende yazmaktan ama malesef midem kötü kahvaltıda yediklerim yine gitti :KK43:
acaba diyorum ilaçmı dokunuyor bu sabah demir hapına başlamıştım onu içtikten sonra bulantı başladı anlamadım bende. kızlar birazdan yazdıklarınızı tekrar okuyup cevaplamak istiyorum...

canım ya ilaçlar yapıyor olabilir dediğin gibi valla düşünüyorum ne yapsanda geçese diye ama bulamaıyorum bi süre daha böyle sürcek herhalde ilaçlar ne zaman bitcek demir hapı kuvvetli bi hap zaten hep kullanılcakmı bu ilaçalr 9 ay boyunca

canım demir hapının bulantı yaptığını söylemişlerdi doktoruna bi sor istersen

canım ya ilaçlar yapıyor olabilir dediğin gibi valla düşünüyorum ne yapsanda geçese diye ama bulamaıyorum bi süre daha böyle sürcek herhalde ilaçlar ne zaman bitcek demir hapı kuvvetli bi hap zaten hep kullanılcakmı bu ilaçalr 9 ay boyunca

canımcım doktor verdi zaten ilaçları hem 9 ay kullansam yine iyi doktor emzirme döneminde de yani doğumdan sonra bile bu ilacı kullanmam gerektiğini söyledi. bilemiyorumki ne olacak. sırf demir eksikliğinden bulantı yaşadığımı söylemişti ama antibiyotik kullandığım için demir hapını hep ertelemişti. antbiyotik bitti bu sabah demire başladık bismillah oda çıktı zaten bakalım bir kaç gün deneyelimde olmadı doktora danışıp ilacı değiştiririz olmadı...
eee sizler neler yapıyorsunuz kızlarrr...

Mavi deniz canım aynen dediğin gibi üstünde oyuncaklar falan var sünger borular var. İnşallah sever oynar onlarla.. Süslü püslü yapcam ben ona.
bulcuk sanada yaparım oynarsın içinde..
ceren canım geçmiş olsun. bi ara doktorunu sor hemen.

yasemin bence yap güzelim sen ilk olarak dediğin gibi resimleride paylaş bizimle bende çok severim öyle şeylerle uğraşmayı civil civil bizede burdan bilgi verirsin. neler kullandın nasıl yaptın resimleride bekliyoruz hee....
gerçi benim vaktim olurmu onu yapmak için bilemiyorum. olur heralde ya neden olmasın dimi
nurcum bence sende yap çok şeker kııızzz....
entelliye sende yap hepimizde olsun bidane...

ayrıca burcum ben sana yaparım kendi ellerimle sen ver adresini bana kargo yapıp yollarım sana bendden hatıra saklarsın önce sen içinde oynarsın sonra bebişin....

yasemin bence yap güzelim sen ilk olarak dediğin gibi resimleride paylaş bizimle bende çok severim öyle şeylerle uğraşmayı civil civil bizede burdan bilgi verirsin. neler kullandın nasıl yaptın resimleride bekliyoruz hee....
gerçi benim vaktim olurmu onu yapmak için bilemiyorum. olur heralde ya neden olmasın dimi
nurcum bence sende yap çok şeker kııızzz....
entelliye sende yap hepimizde olsun bidane...

ayrıca burcum ben sana yaparım kendi ellerimle sen ver adresini bana kargo yapıp yollarım sana bendden hatıra saklarsın önce sen içinde oynarsın sonra bebişin....

essahmı deyyon gııı hihoyyytkaydirigubbakcemile2 bebiş haberini verem size ilk önce Allahın izniyle

maviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
deniiiizzzzzzzzzzzzzzzz
en büyükkkkk
mavi deniz buraya yumruk havaya hihoyyyt

ay aman kuzum bana küsermiş :teselli:
kuşum beni üzermiş :a015:
kız ben seni yerim Şeniz
özür dilerem cevap veremediğim için

maviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
deniiiizzzzzzzzzzzzzzzz
en büyükkkkk

ay aman kuzum bana küsermiş :teselli:
kuşum beni üzermiş :a015:
kız ben seni yerim Şeniz
özür dilerem cevap veremediğim için

hihoyyytoleyyy oleyy oleyyyhihoyyyt

:nazar:tamam tamam affettim ...ay ne bilem öyle geldler bana yine bilmem evin sıkıntısıda üstümde biliyorum ya...aslında kızlar şöyle geziniyorumda çogu kişi hep şu kadar yumurtam olmuş,kasıgımda agrı var yok gögüslerimde hassas karnımda sancı var hep bunları görüyorum ben malum bu ay bunların hiç biri yok kendimi işe yaramaz hissediyorum bi işe yaramıyor beceremiyor gibi biliyorum benim elimde olan bir şey degil ama sıkıntı çöktü işte..farklı topikte 2 arkadaşın da gebe kaldıgını daha dogrusu idrar testinde silik çizgi çıktıgını söylediler.onlar adına gerçekten sevindim inş kan testleri dogrular bunu..ama bende bu ay olabilirmi heyecanı bile yok anlatabildimmi..neyse kızlar canınızı sıkmayayım. sanırım fazla girmemem gerekir o topiklere moralim bozuluyor..

X