Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

ayy ben şu süslü sepetler varya onalra bayılıyorum kendim girip yatasın geliyor yatak odasına konanalrdanmirmirmirmir

cnm perşembe taşıyoruz allah izin verirse.perdeler halloldu yeni eve takıldı bile avize falan şimdi çok ufak birşey kaldı bugün onu halledecekler..bakalım artık hayırlısı bi taşınsaydık böyle parça parça olmak hiç hoşuma gitmiyor..

mavi deniz doğru söylüyorsun canımcım. dünkü bebek odası muhabbetine ben pek katılamadım fakat, bende öyle düşünüyorum. yani çok istiyorum bebeğimin ayrı bir odası olmasını hem ilerde yani 1,5-2 yaşına falan geldiğinde aynı zamanda oyun odası olur ayak altında dolaşmaz orda oyuncakları ile oynar vs. gibi düşüncelerim var. fakat ilk etapta bizde sadece yatak odasına yanımıza koymak için beşik alıcaz en azından bir yaşına kadar yanımızda yatsın istiyorum ben. sonrası zaten ayırmak gerekiyormuş uzmanlar öyle söylüyorlar. artık sonrasında da nasip bakalım neler görücez....

burcucum sen zaten bebiş kadarsın tatlım o beşiklere sığarsın hemde çok yakışırsın :)

dimi kaydirigubbakcemile3 kıvrılır yatarım

Canlarım selamlar tünaydınlar.

dün eşim masaj yaptı ovdu sürekli sıcak havlu koydu Allah razı olsun eksik etmesin. Sabah uyandım bişeyciğim yok. üşütmüşüm sanırım geçti nasıl mutlu oldumhihoyyyt

Burcu canım herşeyi tamamlamışsın bebişin ohh ben daha kendi ördüklerimle yetiniyorum. hala bişey almadım ama bu akşaaaam başlıcam. tırnak makası, minik burnu için zımbırtıdan bunun gibi küçük şeyler alcam. beşiğini sonra halledicem inşallah. yün ayırmıştım ondan oyun yatağı yapcam inşallah becerebilirsem. haftaya tatilim 1 hafta malum krizden :çok üzgünüm: ama bana iyi gelecek videoya resim ne isterseniz koycam teyzeleri. ben rüyamda görmedim hiç. hatırlıyomusunuz bilmiyorum hamiş olduğumu öğrenmeden önce görümüştüm rüya oğlum olcakmış ama yepyeni kız ayakkabıları görmüştüm. meğer meleğim benimleymiş ozaman. sonra görmedim hiç görsemde hatırlamıyorum. ama rüyamda görmek isterdim. yavrum kazak istemiş. bende müsait olduğum örer gönderirim sana Burcum. usta oluyorum öre örehihoyyyt

Ceren balım sen ne aldın naptın bi ben kaldım almayan ama bu akşam alcam keşke elimde olsa herşeyi ben yapsam.

Burcusal anam sen kaç gün hasta oluyosun :1shok: grip olma aman dikkat et kendine sıkı giyin hee.

Mavi deniz kolileri hallettiysen sorun bitti bence. en uğraştırıcı onlar dimi. bende buhafta başlıcam kolilemeye ufak ufak.

neşe benssenb yahu Rahel nerde??

bende raheli merak ediyorum nedense artık ugramaz oldu aşılama yaptırdı ondan sonrada bir daha ugramadı nadir olarak ugruyor ama sonra uzun süre sessizlik aşılamanın negatif çıktıgına üzüldü bu yüzden fazla girmiyor diyecem ama üzerinden bayagı geçti..neyse umarım saglık problemi yoktur..
yasemin siz ne zaman taşınıyorsunuz tarih falan bellimi?burcu cnm reglin neden bu kadar uzun sürüyorki diger topiktede görmüştüm..cerenin dedigi gibi inmisin cinmisin..hatun hem zayıf ha bu arada hep dikkatimi çeker genelde zayıflar çok uzun sürüyor regl leri genelde böyle ama % 100 diyemem ben öyle zayıf degilim ama benim de 7 günden az sürmez...

valla nedne uzun sürüyor bende bilmiyorum canım normalmiş dotorlara göre doğum yapmam gerekmiş sanki pırttt deyince oluyor

Mavi Deniz canım bilemiyorum benim işyeri Gebzede taşıncağım yerden Leventten servis var ama işyeri sürekli tatile giriyo servisleri kaldırıyoruz vs. ama ocak ayı içinde inşallah taşınırız.

Burcusal başka isim bulamadınmı Bulcuk ne demek? =)))

allah iyiligini versin bende soracaktım anlamı ne nerden aklına geldi degiştirdin diye...ceren diyor ya çatlak yumurta diye haksız degil galiba kaydirigubbakcemile3

kızlar günaydın kız burcu niye değiştirdin ismini bende baştan başladım okumaya kim bu bulcuk diorum yeni birisi gelmiş ne zaman bu kadar samimi olmuşlar :)))
burcusal güzeldi kız neyse bunada alışırız bende kullanıcı ismi bulmam gerektiğinde öle sallamıştım entelliye die :)))
cerencimmmm çok sevindim cnm ayaklarına falan dikkat et tekrar etmesin maşalllah sana
yasemincim bende sizin kadar olsam da bi şeyler ördürsem bizimkilere falan yaa çok özendimmm
arife yarın bakıyosun yumurtalar olmuş hem yoğun tempo çalışma hadi bakalım
neşecim yine bi uğramış kaçmışsın özeldik valla diğer topicte bakıyorum ama ne örgüden anlıyorum nede zayıflayabiliyorum o yüzden söleyecek bi şey bulamıyorum el işi hiç beceremiyorum maalesef
neyse ben doktora gidiyorum şu tahlillleri göstermeye hadi dönüşte görüşürüz bacılar

yasemincim sormuşsun canım ama ben henüz hiç bir şey almadım daha erken gibime geliyor henüz 14 haftalık bebeğimiz teyzesi cinsiyetini bile bilmiyoruz....
bir kaç ay sonra başlarız heralde ufak ufak alışverişlere inşallah... bir öğrensek bebişimiz kızmı erkekmi.... almak istediğim o kadar çok şey varki aslında ama frenliyorum kendimi :)

salladım artık alışcaz banada garip geldi Bulcuk ama anlamsız işte benim gibi kaydirigubbakcemile3
bu arada buldumcuk iyi bebem olursa buldumcuk olcam yaa kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…