Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kızlar zannımca hasta oluyorum midemi üşüttüm galiba bulanıo çok acı acı tat var azımda:bbo:

sağolun kızlar bende iyi olmya çalışıyorumbirz kırıklığımvar ama daha iyiyim düne göre sizler nasılsınız
evet burcu buaralar topiğimiz çokcansız ama benbiliyorum düzelicek cerencim emin olki öyle bişey yoktur sen canını sıkma cicim :))))))) kızçeler ben yarın sabahtan yokum doktoruma gidicem yumurtalarım için :))

burcu dikkat et kendine güzelim hasta olma olduysanda eğer çabuk iyileş emiii...
arife hadi bakalım canım doktordan güzel hayırlı haberlerle dön inşallah bacımmm...

ben zaten öyle kırgınlığı yaşıyorum tam anlamıyla hasta olmuyorum çok şükür ama kırgınlıkda yetiyo insana

slm kızlar bir yandan geçmişi okuyorum bir yandan tlf bakıyorum birden trafik karıştı burada..tabii okurken bir yere kalkıp gitmem gerekiyor pat diye geri kapatmak zorundan kalıyorum siteyi..neyse sizler nasılsınız hoşbuldum bu arada.kız ceren nasıl laf öyle sıkıldılar herhalde bizden diye aşkolsun ..valla kızlar kolum agrıyor ara ara dün kolileri yaptık evde bazı eşyaları kendimiz hazırladık bugün akşamda çamaşırlarımı toplayacam..öyle işte sizler ne yapıyorsunuz?

ben zaten öyle kırgınlığı yaşıyorum tam anlamıyla hasta olmuyorum çok şükür ama kırgınlıkda yetiyo insana

kuzum sen nesin? inmisin, cinmisin? androidmisin?
yemek yersin kilo almazsın... 12 gün boyunca adet olur ama hala yaşarsın....
soğuk algınlığından millet hastanelik olurken sen sadece kırıklık yaşar atlatırsın...
o zaman var sende bir şey sen normal değilsin :1shok: delikafadulden

kuzum sen nesin? inmisin, cinmisin? androidmisin?
yemek yersin kilo almazsın... 12 gün boyunca adet olur ama hala yaşarsın....
soğuk algınlığından millet hastanelik olurken sen sadece kırıklık yaşar atlatırsın...
o zaman var sende bir şey sen normal değilsin :1shok: delikafadulden

:roflol::roflol::jeyyar: ya bişiler noksan bende yada fazla artık bilmiyorum hangisi laelaelaelaelae

slm kızlar bir yandan geçmişi okuyorum bir yandan tlf bakıyorum birden trafik karıştı burada..tabii okurken bir yere kalkıp gitmem gerekiyor pat diye geri kapatmak zorundan kalıyorum siteyi..neyse sizler nasılsınız hoşbuldum bu arada.kız ceren nasıl laf öyle sıkıldılar herhalde bizden diye aşkolsun ..valla kızlar kolum agrıyor ara ara dün kolileri yaptık evde bazı eşyaları kendimiz hazırladık bugün akşamda çamaşırlarımı toplayacam..öyle işte sizler ne yapıyorsunuz?

yaaa gelmeyin üstüme tamam söyledim işte aklıma geldi senağlama

neyse yavaş yavaş geliyorsunuz ne güzel kaydirigubbakcemile5

canım fazla yorma kendini bak ağrıtmışın bir yerlerini. ağır iş yapmamaya özen göster. sizin ev kim bilir şimdi ne haldedir... allah yardımcın olsun tatlım... ne oldu perdelerin haloldumu? bu arada elektrik açıldımı? yanılmıyorsam perşembe günü taşıyacaktınız eşyayı.... bir değişiklik varmı?

aaa kızlar yaseminde geldi bakın online görünüyor hatunlar yavaş yavaş uyanıyor hihoyyyt

kız burcu senmi dürttün yoksa bunları :uhm:

inşallah cerencim allahın izniyle vericem size hayırlı haberleri
burcucum evet kırıklıkta çok kötü ama sen bişeyler iç bence ıhlamur falan iyi gelir belki canım bakıcaz cicim yarın belli olucak pişmişmi pişmemişşmi inşallah pişmiştir artık hayırlısı

dün bebk odası tartışılmış benimde bir fikrim var..biliyorsunuz görümcemin ikizi var oda takımı aldılar ama rengi beyaz yataklar genç odası gibi yataklarda öyle ama yatak ayak kısmına dolapgibi daha dogrusu çekmece girintisi var yani yatak bakıldıgında kısa sonra o çıkarılıyor diye biliyorum bu tür birşeyde bakabilirsiniz öyle çok cicili bicili olmaz daha uzun vadede kullanabilirsiniz..bdolaplarda büyük üzerinde bir şey yoktu sonradan ablam figürler alıp yerleştirdi üstüne gayet güzel oldu..netten gezinebilirsiniz bir sürü model var öyle..ama yinede ilk aylar kendi odanızda bir ufakta olsa beşik bulundurmanız gerekir..

X