Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

bende nurcum sevmem ütüyü ama ne yapacan mecbur..benimde evde neredeyse 2 sepet var yapmam lazım sanırım bugün yapamam..kızları görmeye gidecez bugün çok özledik eşimle gitmeyelim diyorduk koli falan yapacaz ya..bugün eşimde dedi bence gidelim özledim ben diye..neyse gecikmeyiz eve bari iki koli yapayım ne yapsam kardır..

canım benimde taşınmamdan kalan ütüler evi taşıyıp hemen memlekete gittim gelincede hamileliğin rehaveti çöktü öylece kaldı

canım iyileşince yaparsın artık

ya valla cicim ben şimdi valize koyacam kazakları falan öyle katlı olan kıyafteleri askıda olanlarıda elbise askısına yada büyük boy poşetlere koyacam toz olmasın diye..yatak odasından çıkacak her çamaşır ambalajlı olsun istiyorum ..yapabildigim kadar ütü yapacam nasılsa büyük kısmı kırışır geri çantada..

tencereyi temizledim geldim kızlar bune ya güya izinliyiz iznimi böle evde tencere temizleyerkmi geçirecektim bu kadar kötü halsiz ve bulantılı olacağımı tahmin etmemiştim evden çıkmaya takatı yok bu senelik izinlerim evde geçti tatil matil unuttuk

merhaba kızlarr yine geldimmm :sm_cool:
ben yokken kimler gelmiş kimler ooo maşşallah
aramızda uzun zaman göremediğimiz arkadaşlar uğrayıp gitmişler yine... kaydirigubbakcemile2
bensenb hayırdır cicim niçin bu kadar sık misafir alıyorsun cokacimcoook? yani bir sebebi var mı? merak ettim fisfisfis

burcum bir ara fark ettiysen mns de de burdanda kayboldum tatlım benneyaptımki valla bu gün burası birden yoğunlaşıyor birden duruluyor anlamadım gitti bir gariplik vardı ya hadi hayırlısı. neyse zaten bir saat kalmış mesainin bitmesine hihoyyyt

entelliye canımcım buğdayı ilk defa senden duydum yiyebiliyorsan afiyet olsun tatlım sanada bebişinede yarasın. bu arada bulantıların için bence hap kullan canımın içi hatta doktorum bana şöyle tarif etmişti. akşamdan yatarken baş ucuna bir dilim ekmek kouyorsun (bu etimek ve tarzı birşeyde olabilir) sabah uyandığında bir tane hap mide bulantısı için (emedur) yutuyorsun sonra o ekmekten bir parça yiyorsun bol su içiyorsun sonra hemen kalkmıyorsun biraz daha 5-10 dk. daha yatıyorsun. bütün gün bulantı namına birşey olmuyor. ben çok çektim bulantıyı kusmayı yazıları takip edenler bilir. o yüzden zordur yani istersen bir kere dene olmazsa yapmazsın canımcım...

eee başka neler varmış neler yokmuşş.....

kimler varmışşş kimler yokmuşşşş....

Selam canlarım..

Hafta sonunu evde geçirdim bol bool dinlendim temizlik yaptım yemek yaptım 24 haftamızı bekliyoruz doktorumuza gidicez. Kızımla konuştum Sude diyince tekmeliyoo yavrum... İnşallah son anda erkek demezler adımızı benimsedik resmen.

Yalnız iki gündür kürek kemiğim ağrıyo bugün daha kötü napcağımı bilmiyorum. Doktoru aradım ortapediye git dedi. Ama röntgen yasak:çok üzgünüm: hem bu saatten sonrada gitsem bi dert gitmesem bi dert. Sabit oturamıyorum. Napcam ben kızlar akıl verin nolursenağlama

cerencim saol ilacın zararı yokmudur emedurun yani bebeğe

yok hayatım banada doktorum verdi. zararı olsa verirmi? çok titiz bir adamdır üstelik doktorum yanlış bir tedavi uygulamaz. adam kaç dane gebeyi doğurtmuş yanee... gönül rahatlığı ile içebilirsin. bende tereddüt etmiştim ama hiç bişicik olmadı. bir gün dene istersen olmadı bırakırsın gülüm...

canım benim hoş geldin nasılsın şekerim?
demek sude hanım artık adını biliyor bak sen bücüre :) ay ne güsel ya darısı başıma :Saruboceq:
canım ya geçmiş olsun ayrıca. acaba ters bir hareket falanmı yaptın. şu durumda senin için ne yapabilirlerki dediğin doğru. masaj falan yapsalar sana yumuşakça...
birde ısıtsan kendini belki iyi gelir... inşallah geçici bir durumdur.
ne kadar kilo aldın bu arada? acaba onun etkisi olabilirmi diye düşünüyorumda...

arkadaşlar selam, ben siteye yeni katılanlardanım, tam aradığım bölümü bulunca hemen daldım. Bi sorum olucak, aranızda aynısını yaşayanlar vardır belki. Biz ikinci bebeği istiyoruz eşimle, doğum kontrol hapı kullanıyordum bıraktım bir ay önce, adetime 4 gün kala kan testi yaptırdım sabırsızlanıp ama sonuç negatif çıktı, bu gün de adet olmam lazım ama olmadım, acaba hamile olabilirmiyim? ilk çocuğum beklenmeyen bi zamanda olduğu için böyle hesaplamaları pek yapmamıştım, şimdi yardım istiyorum sizden:)))

diorisimo hoş geldin aramıza canım kan testinin negatif çıkması çok nadir görünen bi durum die biliyorum tabii bi dr a danışman daha faydalı bence

MERHABA CANIM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN BENCE NE OLUR NE OLMAZ SEN YİNEDE Bİ DOKTORA GİT HİÇ DEĞİLSE Bİ KAÇ TAVSİYEDE BULUNUR FAYDASI OLUR BELKİ DEMEK ADIMIZI DA BİLİYORUZ ARTIK SENİN BICIRIK BAYA AKILLIYMIŞ ANNESİ

Bilmiyorumki çok kilo almıştım ama verdim şimdi normal diyo doktorum ama bayadır gitmedimde tartılmadımda almış olabilirimsenağlama

ısıtıyım masaj yaptırıyım gerçi yüzüstüde yatamıyorumsenağlama korkuyorum ezicem diye zaten kımıl kımıl sıkışınca tekmeliyo geçer inşallah dediğin gibi geçmezse sabah doktora giderim artık.
ben çokmu kilo aldım acaba yaaaasenağlama dıştan görünmüyo ama nereye gidiyo aldıklarımsenağlama

ay kızlar işlerim vardı yazamadım yasemincim tatlım bence üşütmüş yada kendinide yormuş olabilirsin benimde yoruldugum ve kolumu çok yordugum zaman boynum kürek kemigim falan agrırı sıcak su torbası koy bence hafif hafif te masaj yapsın eşin sana..

valla yasemincim aslında bende belli aralıklarla evde tartılıyorum sadece 1 kilo almışım hadi yemek vs. 1,5 olsun en fazla 2. bendede garip bir şekilde şişlik var 2 kilo fazlalıkla insanın kıyafetleri dar gelirmi? bana geliyor... çok ilginç :)
neyse cicim sen yüz üstü yatma yan yat eşin falan yapsın biraz belki iyi gelir sert masaj değil ama :)

kızlar benim mesaim bitmek üzere, burdan direk çarşıya gidiyorum kocişimle buluşup doktora kontrole gidicez bakalım doktor amca neler dicek... inşallah enfeksiyon yok olmuştur...
eve vardığımda inşallah sizlere yazarım kızlar ama öyle uzun uzadıya oturamam muhabbet için çünkü bu hafta kocişim evde :)

canlarım benim hepinize iyi akşamlar. kendinize çok çok iyi bakın. görüşmek üzere öpüyorum hepinizi cimcimeler.... mucx mucx bye bye...

arife canım sağolasın.. gidemedim bugün bu saatten sonra anca ayrın sabah. ağrısı dinsin diye bizim şirketin doktorunu aradım muskarin sürebilirsin dedi. ama kalp için bilmem ne çektirelim dedi ama ne kalbi yaasenağlama
bende hafta sonu keşfettim. cumartesi temizlik yaptım yemek yaptım sonra uzandım sude dedim kıpırdamaya başladı müzik dinlettim bol bol. sonra akşam babası seslendi gene kıpırdadı enteresan geldi. dünde sude diyince kıpırdadı ya adını benimsedi gerçektewn yada artık sese tepki veriyo bide şu ağrım olmasa senağlama

İYİ AKŞAMLAR CERENCİM KENDİNE ÇOK DİKKAT ET HAYIRLI HABERLERLE İNŞALLAH UMARIM ENFEKSİYONUN TAMAMEN GEÇMİŞTİR AMA UNUTMA ÇABUK TEKRARLAR CİCİM ÖPÜYORUM KOCAMANŞeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…