Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

arife canım sağolasın.. gidemedim bugün bu saatten sonra anca ayrın sabah. ağrısı dinsin diye bizim şirketin doktorunu aradım muskarin sürebilirsin dedi. ama kalp için bilmem ne çektirelim dedi ama ne kalbi yaasenağlama
bende hafta sonu keşfettim. cumartesi temizlik yaptım yemek yaptım sonra uzandım sude dedim kıpırdamaya başladı müzik dinlettim bol bol. sonra akşam babası seslendi gene kıpırdadı enteresan geldi. dünde sude diyince kıpırdadı ya adını benimsedi gerçektewn yada artık sese tepki veriyo:emir_bebek: bide şu ağrım olmasa senağlama

SEN SIKMA CANINI GÜZELİM İNŞALLAH KENDİLİĞİNDEN GEÇER AĞRILARIN BEBİŞİN BU HAFTADA DEDİĞİN GİBİ ARTIK SESE TEPKİ VERMEYE BAŞLIYOR ANNESİ BÜYÜDÜ ARTIK İLERKİ HAFTALARDADA SESLERİ TANIYARAK AYIR EDEBİLECEK NE GÜZEL BUNLAARI YAŞAMAK BENCE KEYFİNİ ÇIKAR SEFASINI SÜR HAMİLE BAYANLAR BU GÜNLER GERİ GELMEZ:1hug:

Selam kizlar, sohbet yine koyulasmis maasallah.

Bende yeni kalktim, kahvalti ediyorum. Bizim bebisin 4. ayinda maasallah nerdeyse herseyi tamamlandi gibi, bi ufak tefek seyler kaldi alinacak. Cocuklu iki arkadasimizdan biri besik verdi, digeri dun araba koltugu ve yine bebek yatagi, mama sandalyesi verdi. Bebisimizin halasida bir suru seyler ormus. Buyuk bir yuk kalkmis oldu ustumuzden Allaha sukur.

Derya, karabiberim ve Yasemincim sizde hazirliklar nasil gidiyor, koysaniza resimleri burayada gorelim. Ayrica diger anne adaylarimizdada hazirliklar basladimi?

diorisimo hoş geldin aramıza canım kan testinin negatif çıkması çok nadir görünen bi durum die biliyorum tabii bi dr a danışman daha faydalı bence
entelliye cevabın için teşekkür ederim canım ben de öyle biliyorum ama ne biliyim bi umut işte, allah herşeyin hayırlısını versin inşallah senağlama

benimde bebişim 31+2 haftalık bayanlar kızım olucak inşallah şubat 22 de. darısı tüm olmayanlara. umutla her ay adet gnünü beklemek nasıl bir duygu iyi bilirim. Allah yardımcınız olsun.

menzil ne güzel bebişinin çeyizi hazır ben çok erken daha en azından 4 aylık olsun diorum heves ediyorum ama oda yapsammı sadece beşikmi alsam çok kararsızım bi boş odam var zaten oda yapmayı çok istiyorum ama zaten bayağı masrafımız olacak bu yüzden terddütteyim
diorisimo nadir de olsa negatif çıkabilir tabii ama sen kendini her türlü sonuca alıştırki hayal kırıklığı olmasın cnm
yasemin geçmiş olsun cnm bu tarz ağrılar hamileliğin ilerleyen dönemlerinde olabiliomu yoksa üşütmüş falan olabilirsin önemli bi şey değildir cnm üzülme ama ihmal etme tabii
ceren hadi bakalım doktor haberlerini bekliyoruz

Bebişlerinin yolunu gözleyen hamiş adaylarımız

1. Benssnb------------------------------17.ayımdayım
2. Nesemese---------------------------18.ayımdayım
3. Mavideniz----------------------------- 4.ayımdayım
4. Aum------------------------------------38.ayımdayım
6. Burcusal------------------------------- 5.ayımdayım
7. Arifeyvz--------------------------------- 4.ayımdayım
9. Mavi45----------------------------------17.ayımdayım
10.Htc80----------------------------------- 2.ayımdayım
11.Rahel------------------------------------NERDESİNİZ???
12.Ceylan83-------------------------------NERDESİNİZ
13.irem-----------------------------------------ilk ayım

Bebişlerinin yolunu gözleyen anne adaylarımız:

1. Menzilgülü.........................16. Haftamiza girdik.
2. Yasemink..........................22. Haftamız bitiyor.
3. Kibele................................ 10. haftamiza girdik.
4. Beyaz16............................19+1 olduk artık.
5. Nur_84...............................11. Haftadayız
6. Ceren.................................13 + 3 olduk teyzeleri :)
7. Kayra42............................. 6+6 olduk
8. Entelliye ............................ 7+0 olduk bugün :)
9. İerror..................................8 . Haftadayız
10.Boncuk_gözlüm...................17. Haftadayım
11.Arda_..................................7.haftam ıza girdik.
12.Lotuss75............................15. haftamızdayızz
13.Lotus79..............................NERDESİNİZ
14.filiz_kus..............................7 + 3 olduk bugün :)

1. Menzilgülü.........................16. Haftamiza girdik.
8. Entelliye ............................ 8+1 olduk bugün :)

kibeleeeeeeeeeee gel kız öpecem seni:))))) hayırlara çıksın inşallah valla duyması bile güzel Rabbim hayırlısı neyse onu nasip etsin valla tahminen ayın 26 sı en geç olmam gerekiyor şu son 3 haftam inanılmaz yoğun geçti halada geçmeye devam ediyor ve malesef grip oldum bu halde misafir ağırlıyıp duruyorum:KK43: yani bu ay kafama takacak vaktim bile olmadı anlayacağın bakalım hayırlısı neyse o olsun ama valla rüyana sevinmedim değil kız gel dayanamıycam bi daha öpecem:))) ayy yok öpmiyim kız sen tek canlı değilsin artık gribim geçer sonra:))) canım yaa dualarım sizinle valla seni seviyorum arkadaşım

arifeyvz iyiyim hamdolsun canım sen nasılsın yumoşlarının gelişimine çok sevindim hayırlısı olsun inşallah

burcumm ben varlığını hissediyorum aradada olsa bana yetiyor canım anne adayım benim

neşe kız sen kafaya koydun bu zayıflamayı ama düşüncene saygı duyuyorum bide böyle dene bakalım ama arada haberdar et bizi ok:KK66:

diğer arkadaşlar sizlerede bıl muhabbetler sohbetiniz daim ola katılmak isterdim ama başka zaman inşallah eeeee mavidenize ne zaman gidiyoruz:))))

canim hayirlisi olsun insallah. bize mujde veriyormussun oyle hatirliyorum. neyse insallah olur. 26sina da bir sey kalmamis. gerci son gunler gecmiyor. zar zor geciyor, gerci sen bir de hamile ol da ondan sonra gor, gunler asil o zaman gecmiyor. valla daha benim 9 hafta ancak olmus. doktor randevuma da tam 1 ay var,. senağlama

kendine bir mesgale bul. gerci yogunum diyorsun. daha yogun ol:) olmazsa da uzulme, cubku yakinda gelecek insallah.

nesemesem mavideniz burcusal enteliye ceren ve adini sayamadigim diger arkadaslar insallah hersey yolundadir. ben pek yazamiyorum topige ama okuyorum yazdiklarinizi kim ne yapmis diye.

neyse hepinizi opuyorum. gorusmek uzere.

menzil ne güzel bebişinin çeyizi hazır ben çok erken daha en azından 4 aylık olsun diorum heves ediyorum ama oda yapsammı sadece beşikmi alsam çok kararsızım bi boş odam var zaten oda yapmayı çok istiyorum ama zaten bayağı masrafımız olacak bu yüzden terddütteyim
diorisimo nadir de olsa negatif çıkabilir tabii ama sen kendini her türlü sonuca alıştırki hayal kırıklığı olmasın cnm
yasemin geçmiş olsun cnm bu tarz ağrılar hamileliğin ilerleyen dönemlerinde olabiliomu yoksa üşütmüş falan olabilirsin önemli bi şey değildir cnm üzülme ama ihmal etme tabii
ceren hadi bakalım doktor haberlerini bekliyoruz

Canim zaten bebekler cabuk buyuyor. Kalkip bebek icin oda takimi almak bence cok fuzuli masraf olur. Bir bakmisiz 2 yasina gelivermis. E zaten o zamana kadar besiginde yatar. Sonrada genc odasi alirim yillarca kullanir ama bebek odasi takimini en fazla 3-4 yasina kadar kullanabilcek sonra yazik olcak koca oda takimina. Ben o yuzden bebek yataginda yatircam 2-3 yasina kadar insallah.

işte bende öle düşünyorum ama odam bugüne kadar bebek olursa onun diyoduk şimdide yatak alırsam sadece oda yine boş kalacak onu istemiyorum bilmiyorum son ana kadar bekliycem bu konuda

Menzilcim & ocakta cinsiyetini ogrenecek. Betul mu Yusuf mu? Biz de heyecanla bekliyoruz.

Canim ya bende heyecanla o gunu bekliyorum. Dun gece hamile kaldigimdan beridir ilk defa ruyamda bebegimi gordum. Bana anne bana kazak ormicekmisin diyordu ve oglandi. Bende uzuluyorum o oyle deyince ve ogrenince orcem diyorum. Uzerinde ise kiz bebek yelegi gibi birsey vardi. Allah hayra cikarsin. Bende soyle yordum, halasi cogunlukla kiz bebege olcak renkte seyler oruyor heralde bebis oglan ve benden ona kazak ormemi istedi. Hayir olsun.

Bu arada benssenbcim dun kibeleyle msnden yazistikda ordan ogrendim bende ruyasini. Insallah Allah hayra cikarir, insallah hayirlisi ile bu ay senden guzel haber aliriz.

Bende daha once yazdigim gibi nesemeseyi gordum ama anlatmadim ruyayi, cikmaz filan diye. Ama guzel bir ruyaydi oda kibeleninki gibi:KK66:))

işte bende öle düşünyorum ama odam bugüne kadar bebek olursa onun diyoduk şimdide yatak alırsam sadece oda yine boş kalacak onu istemiyorum bilmiyorum son ana kadar bekliycem bu konuda

canım bende oda alacam ayrı odam var 6 yaşına kadar yatabileceği takımlar var inş o 6 yaşına gelincede bi kardeş gelir o kullanır

Canim bir besik, birde sifonyer yeter bence. Odayida suslersin. Koca birde dolap almaya gerek yok bence. Forumda bebislerinin oda resimlerini koyanlarin yaptiklari odalara bakiyorumda, koca bir dolap var. Ve inan bana o kadar cok giyim esyasi almalarina ragmen dolmuyor o dolaplar. Yazik bence. Tabi karar senin. Biz bulundugumuz evden 2 seneye kadar tasinmayi dusunuyoruz. Burda kalici olmadigimiz icin, oda yapma isini kalici olacagimiz eve sakliyorum. Hemde, biz dogum ucretini aylara boldurduk ve bayagi bir belimizi buktu. Evimiz icinde odeme yapiyoruz her ay ve esimde tek calisan oldugu icin biraz zorlaniyoruz. O yuzden bizim oda yapmamiz zaten zor.

1. Menzilgülü.........................17. Haftamiza girdik.
8. Entelliye ............................ 8+1 olduk bugün :)

yasemink canım artık bebek büyüdüğüiçin ağrı yapıyor kürek kemiğine pek yapcak bişey yok sanırım sen sadece zorlama kendini yat dinlen fırsat buldukça
diorisimo canım aramıza hoşgeldin umarım hamilesindir
denizt sende hoşgeldim Allah sağklıla kucağına lamyı nasip etsin az klamış
cerencim haberlerini bekliyoruz umarım sonuçlar iyidir
menzil enteliye bence çocuk odası yatal olan beşikler var ya en ideali onlar dolap vs. mutlaka olmalı zaten şimdi yada sonra çok süslü bi oda alınmadıkdan sonra uzun süre kullanıliblir diye düşünüyorum ama bebiş odalrıda çok şirin ya ama maliyet işte
menzilcim rüyan hayırlı olsun

nur işte bende o büyüyen yataklı takımlar varmış onlara baktım internetten ama galiba menzilin dediği gibi bi beşik bi şifonyer alıcam odayıda süslerim biraz doldururum fazla büyük değil zaten dolap gerçekten büyük kalıyor gereksiz masrafta yapmamış olurum zaten şu aralar pek müsait değiliz

X