Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kızlar özel msj göndermek için kime göndermek istiyosanız kullanızcı adının üstüne tıklayın orda çıkıyor kullanıcıya özel msj gönder diye ordan devam edebiliyosunuz

kızlar ben bioder için sitedim bakalım gönderceklermi pek umudum yok ama..başka nereden isteyebiliriz valla ben şimdi sizin gibi bebk bakım ürünleri isteyemem bez krem vs ancak kend,m için isterim..

kızlar size laf yetiştirecem die buğday haşlodum dibini tutturmuşum bayağı nasıl çıkarıca nefret ediorum bu durumdan

kızlar ben bioder için sitedim bakalım gönderceklermi pek umudum yok ama..başka nereden isteyebiliriz valla ben şimdi sizin gibi bebk bakım ürünleri isteyemem bez krem vs ancak kend,m için isterim..

olsun canım,kendine iste,ben bioder ve bioxcinden istedim,nivea açılsa kendime isteyeceğim ama site açılmadı,bgörelim bir numuneleriyerimseniben

ya evet ben baktım ama daha isteyemedim. daha doğrusu nasıl olduğunu anlayamadım. tek tek bütün sitelere girip istekte bulunucam galiba. akşama evden detaylı bakar isterim. bakalım gelecekmi?

ayran çorbaı cnm ayy canınız istermi bilmem çok severim ben gerçi midem pek bişey istemio ama buğdayın bebişe faydalı olduğunu duydum

kibeleeeeeeeeeee gel kız öpecem seni:))))) hayırlara çıksın inşallah valla duyması bile güzel Rabbim hayırlısı neyse onu nasip etsin valla tahminen ayın 26 sı en geç olmam gerekiyor şu son 3 haftam inanılmaz yoğun geçti halada geçmeye devam ediyor ve malesef grip oldum bu halde misafir ağırlıyıp duruyorum yani bu ay kafama takacak vaktim bile olmadı anlayacağın bakalım hayırlısı neyse o olsun ama valla rüyana sevinmedim değil kız gel dayanamıycam bi daha öpecem:))) ayy yok öpmiyim kız sen tek canlı değilsin artık gribim geçer sonra:))) canım yaa dualarım sizinle valla seni seviyorum arkadaşım

arifeyvz iyiyim hamdolsun canım sen nasılsın yumoşlarının gelişimine çok sevindim hayırlısı olsun inşallah

burcumm ben varlığını hissediyorum aradada olsa bana yetiyor canım anne adayım benim

neşe kız sen kafaya koydun bu zayıflamayı ama düşüncene saygı duyuyorum bide böyle dene bakalım ama arada haberdar et bizi ok

diğer arkadaşlar sizlerede bıl muhabbetler sohbetiniz daim ola katılmak isterdim ama başka zaman inşallah eeeee mavidenize ne zaman gidiyoruz:))))

ben hamile değlim ama ota moka canım çeker kaydirigubbakcemile3
benssenb ey ne güsel geldi bu laf anne adayı hihoyyyt
cerencim sen napıon kıı burdanda yazam kaydirigubbakcemile3

beyazcım biodere gönderdim bioxcinedemi göndersem ikisi aslında aynı firma,nivea açılmıyor iletişim var sadece yazacagımız oda boş çıktı sayfa açılmıyor..başka nereye gönderebilirim..aayyy çoştum ben valla gönderesim geldi bir kaç yerede..nereye gönderebilirim kızlar..benssenb bekliyorum cicim bunlar tembel daha ayarlayamadılar ne zaman geleceklerini..

valla benimde bi ton ütüm var ama hastayım yarına misafirim var anca evi halledebildim ütüde misafirlerden sonra bigün yaparım zaten o kadar halsizimki kızlar(( çevremdeki herkes gripti sağolsunlar benide aralarına aldılar:)

mavidenizim gönüllerimiz bir olsun bacım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…