Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kızlar günydın geçmiş hala bitmedi ben ileri sardım ceren hafta sonun güzel geçmiş çok sevindim bende cumartesi dışarıdaydım dershaneye yazıldık miniğimle babamızı borca soktuk geldik
mavidenizciğim bebekler doğmadan kabul et hepsi gelince kovarsın bizi evden valla
arife canım ikimizde istanbuldaymışız hangi semtte yaşıyorsun

GÜNAYDIN CANIM HADIMKÖYDEYİM BEYLİKDÜZÜ TARAFINDA YA SEN HANGİ SEMTTESİN BUGÜN NASILSINŞeniz

canım bende halkalıda oturuyorum hadımköy tokide arkadaşım oturuyor benimde her gün aynıyımda ayakta durmak istiyorum artık

AY NE GÜZEL YAKIN SAYILIRIZ .CANIM BOLBOL DİNLEN VE VİTAMİN AL AYAKTA DURMAK VE TOPARLANMAN İÇİN ŞART.GERÇİ OKULDADA HASTALIKLARDAN PEK KURTULMAK MÜMKÜN DEĞİL :1hug:

evet filizcim haklısın geçmişi okuyordum ben dedim dün hepiniz işe başlarsınız ben açana kadar dünyaları yazarsınız die
filizcim bende üç gün önce senin gibi heyecanlıydım şükür rabbime duydum meleğimi o anda hissetim ilk benimle olduğunu Allah ayırmasın sende hayırlısıyla duyacaksın merak etme öncekileri unutmaya çalış bu sefer ffarklı olacak inşallah

canım iyi dileklerin için çok teşekkür ederim, hihoyyyt Allah hiçbirimizi ayırmasın miniklerimizden, inşallah bu sefer her şey yolunda gidecek. sırnaşık şey :teytey:

evet filizcim haklısın geçmişi okuyordum ben dedim dün hepiniz işe başlarsınız ben açana kadar dünyaları yazarsınız die
arife yumoşlara çok sevindim hadi düzenli çalışmalar devam bu ay belkide beklediğimiz aydır dimi
burcu vallahi bizim buralarda çok soğuk donuorum :))
ceren bak hepinizin özel hayatını yakınen takip ediorum hafta sonları neler yapacaksınız gibi :))
bebişlere bi şey almak konusunda bende seninle aynı fikirdeyim son aylara kadar düşünmüyrum büyükler o kadar korkutmuş ki bizi vitrinlere bile bakmak içimden gelmio
beyaz canım 4 kilo almışsın çok gelmedi bana kaç haftaydın sen ben 9.haftadayım 2 kilo almışım ama benim normaldde de kilo sorunum vardı zaten iştahlıyım şu anda pek yiyeniorum bulantılardan ya neyse sanırım gerektiğinden çok kilo alcam ben ya umarım durdurabilirim kendimi
filizcim bende üç gün önce senin gibi heyecanlıydım şükür rabbime duydum meleğimi o anda hissetim ilk benimle olduğunu Allah ayırmasın sende hayırlısıyla duyacaksın merak etme öncekileri unutmaya çalış bu sefer ffarklı olacak inşallah
burcu iş yerinde bende aynı senin gibiyim şef geldi müdür geldi açıp kapıyorum anlaşılmasın die yazamıyorum sadece okuyorum çoğu zaman onu bile yapamıorum çünkü şefim tam arkamada oturuo kızlar birazdan c.tesi yapılan tahlillerimi doktora göstermeye gidecem bu hafta yıllık iznimin kalanını kullanıorum buralarda olucam hep

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM CANIM SAĞOLa.s. İNŞALLAH CANIM BİZİM YARAMAZIN BEKLEİĞİ AY DEDİĞİN GİBİ BU AYDIR HAYIRLISI DİYORUM BEKLİCEZ ARTIK
SEN NASILSIN BEBİŞ NASIL GİTTİNMİ DOKTORA İNŞALLAH İYİDİR SONUÇLARIN :1hug:

gızlar gızlar gelemmi yanağızdan öpemmii
siz kocişin goynunda ben soğuktan ölemmi....
gızlarrr kaynıyorsunuz yine bu soğukta ehe ehe :)
iyi iyi süpperrrrr
burcum giremiyor şuan siteye işlerin yoğunluğundan dolayı sizlere selamları var hanımlar
burda olanları merak ediyor emmee fazla uzun sürmeyecek birazdan oda bissslere katılacak....

eşimi aradım geç oldu dedi yarın izinliyim beraber gideriz dedi bende vazgeçtim biraz midem kötü yalnız gitmek işime gelmedi nedense yarın göstereceğim sonuçları inş sorun çıkmaz bi şikayetim yoktu rutin kontrol olarak genel kan ve idrar tetkikleri.
yani burdayım kızlar bi ricam olacak biriniz bana özelden msj yollarmısınız açabildimmi bilemiorum annnamadım gitti

HAYIRLISI OLSUN CANIM ALLAH YARDIMCIN OLSUN BEBİŞLE ZOR OLMUCAKMI SENİN İÇİN:1hug:

canım zor olacak ama ben mezun olalı iki yıl oldu atanamamak acı veriyor bebişim bana bu konuda uğur getirecek onu bildiğim için dershaneye başlıyrum iki yıldır yalnız giriyorum sınava bişey yapmadım bu yıl iki kişi deneyecez bakalımkaydirigubbakcemile3

eşimi aradım geç oldu dedi yarın izinliyim beraber gideriz dedi bende vazgeçtim biraz midem kötü yalnız gitmek işime gelmedi nedense yarın göstereceğim sonuçları inş sorun çıkmaz bi şikayetim yoktu rutin kontrol olarak genel kan ve idrar tetkikleri.
yani burdayım kızlar bi ricam olacak biriniz bana özelden msj yollarmısınız açabildimmi bilemiorum annnamadım gitti

özelden nasıl mesaj atılıyor entelliyecim ben bilmiyorum, söylersen denerim

nurcum hakkında hayırlısı ne ise o olsun hayatım, peki ataman olursa eşin seninle gideceğin yere nasıl gelecek, yani iş durumları falan?

kızlar okudum grip olanlara geçmiş osun nurcum sınavda başarılı olcaksın zira ufaklık kopya vercek sana merak etme
entelliyecim bizde yarını bekleriz öğrenmek için olsun

canım zor olacak ama ben mezun olalı iki yıl oldu atanamamak acı veriyor bebişim bana bu konuda uğur getirecek onu bildiğim için dershaneye başlıyrum iki yıldır yalnız giriyorum sınava bişey yapmadım bu yıl iki kişi deneyecez bakalımkaydirigubbakcemile3

hakkında hayırlısı canım inşallah kazanırsın ve istediğin yerlere atanırsın başarılar diliyorum cicim çok çalış tamammı:kahve:

slmlarrrrrr,nur ,yasemin nasılsınız bakem,kızlar daha önce yazdım bir topik adı,bebkler için numune gönderiyorlarmış,ben istedim bakalım gelecek mi? evy baby yollayacağını belirten mail attı.

X