Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

beyazcım gerçektende çok merak ediyorum, dediğin gibi hem merak hem de heyecan bir arada güzelim :) sana da geçmiş olsun canım. ben de bol su içmeni öneriyorum canım, umarım en kısa zamanda güzel sonuçlar alırsın :)

hımm dikkat etmek lazım allah dışardakilerin yardımcısı olsun....
buralarda serin ama öyle fırtına falan yok henüz...

ierror kız online görünüyosun nerelerdesin napıosun sesin çıkmıyor

burdayım hayatım çokkk sayfalar geçmiş amma çokk yazılmış onları okumaktan yazmaya fırsat bulamıyorum. birde çok saol bir tek beni anan sensin ama ben hep online olup yazıları okuyorum sizleri takip ediyorum.hatta sen açıktan satışa başlamışsın şekerim. ben iyiyim geceleri dualarımda hep anıyorum sizleri hatta isimleriniz geliyo aklıma..öpüyorum seni mavi denizcime de duyrulur içten samimi duygularımla dualarımdasınız tanıdığımdan beri

evet filizcim haklısın geçmişi okuyordum ben dedim dün hepiniz işe başlarsınız ben açana kadar dünyaları yazarsınız die
arife yumoşlara çok sevindim hadi düzenli çalışmalar devam bu ay belkide beklediğimiz aydır dimi
burcu vallahi bizim buralarda çok soğuk donuorum :))
ceren bak hepinizin özel hayatını yakınen takip ediorum hafta sonları neler yapacaksınız gibi :))
bebişlere bi şey almak konusunda bende seninle aynı fikirdeyim son aylara kadar düşünmüyrum büyükler o kadar korkutmuş ki bizi vitrinlere bile bakmak içimden gelmio
beyaz canım 4 kilo almışsın çok gelmedi bana kaç haftaydın sen ben 9.haftadayım 2 kilo almışım ama benim normaldde de kilo sorunum vardı zaten iştahlıyım şu anda pek yiyeniorum bulantılardan ya neyse sanırım gerektiğinden çok kilo alcam ben ya umarım durdurabilirim kendimi
filizcim bende üç gün önce senin gibi heyecanlıydım şükür rabbime duydum meleğimi o anda hissetim ilk benimle olduğunu Allah ayırmasın sende hayırlısıyla duyacaksın merak etme öncekileri unutmaya çalış bu sefer ffarklı olacak inşallah
burcu iş yerinde bende aynı senin gibiyim şef geldi müdür geldi açıp kapıyorum anlaşılmasın die yazamıyorum sadece okuyorum çoğu zaman onu bile yapamıorum çünkü şefim tam arkamada oturuo kızlar birazdan c.tesi yapılan tahlillerimi doktora göstermeye gidecem bu hafta yıllık iznimin kalanını kullanıorum buralarda olucam hep

bende buralardayım kızlar ama ara ara işlerim yoğun oluyor bakamıyorum yazdıklarınıza...
ierror nerelerdesin kuzum?
burcu kız fazla sarılma peteğe :)

ooo entelliye seni aramızda görmek ne güseelll.
demek yakın takipteyiz hee sengözlerimebaksanab
fadıl takipte :roflol:

Son düzenleme:
kızlar günydın geçmiş hala bitmedi ben ileri sardım ceren hafta sonun güzel geçmiş çok sevindim bende cumartesi dışarıdaydım dershaneye yazıldık miniğimle babamızı borca soktuk geldik
mavidenizciğim bebekler doğmadan kabul et hepsi gelince kovarsın bizi evden valla
arife canım ikimizde istanbuldaymışız hangi semtte yaşıyorsun

kızlar ben kayrayı çok merak ediyorum, geçen hafta doktora gidecekti ama çok korkuyordu bebeğin kalp atışlarını duyamamaktan, bir daha gelmedi, ne oldu acaba? inşallah kötü bir şey yoktur.

canım kayra duymuş bende merak edip 2009 ağustos anneleri topiğine girdim baktım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…