Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kızlar bu sabah yanımdaki arkadaşımın bebişinin dörtboyutlu ultrason videosunu izledim aman allahım yok böyle bişey okadar güzelki herşeyini çekmişler ayakları elleri parmakları velette az değil sanki anlıyor izlendiğini gülüyor esniyor hatta bi ara ağlamaklı gibi mükemmel bişi bence hepiniz yaptırın çok güzel bi hatıra

Maalesef benim bulunduğum yerde bu tür teknolojik aletler yok, :jeyyar: normal ultrason var... bunun için izmir'e gitmem gerekebilir :kızgın:

evet filizcim benimde durumum aynı:KK43: arifenin söylediklerini elbet bende isterdim ama benim doktorumda da yok bu kadar ileri teknoloji normal bildiğimiz ultrasonda görebiliyoruz. olsun oda bana yetiyor. sağlık olsun. hem orda bile kıpır kıpır olduğunu görüyoruz bariz. inşallah bir kaç hafta sonra sende göreceksin canım ben buna inanıyorum. heyecana gelince tatlı heyecan hep olsun inşallah içimizde :)

yetiyor gerçekten değil mi cerencim? kimbilir o hareketleri izlemek nasıl bir duygu içine sürükler anne ve babayı, allahım inşallah bana ve umutla bekleyen tüm anne adaylarımıza gösterir :)

heyooooo, ne güzel :) kar başladı mı peki? kar olayını o kadar özledim ki sormayın. İstanbul'da birkaç gün de olsa yaşardık, ama burada kar falan yok, neredeyse 3 senedir hasret kaldım kara :KK43:

hımm ben buralardayım kızlar sayfam sürekli açık ama yemek saati gelmişti ve aç karnımı doyurmaya uğraşıyordum :)
evet filizcim çok güzel duygular eşimde gördüğünde çok şaşırmıştı amanın bu nasıl bir şey demişti şok olmuştu:) valla ultrasonda kıpır kıpır ama ben hiç bir şey hissetmiyorum :) o yüzden acaba içimdemi gerçekten diyorum kendime :roflol:
neyse orda olduğunu biliyoruz hepimiz...
mavi deniz canım sen neden uzak tuttunki kendini muhabbetten aşk olsun yapma böyle düşünme. en kısa zamanda sizlerdende duyacağız inşallah bunları...

burcu nerdesin kız sen patronlar yine ensende galiba....

arifede yoğun sanırım yazmıyor peki ama okuduğunu biliyorum sengözlerimebaksanab

eee başka kimler varmış kimler yokmuşşş....

valla ensemde şekerim yemeğe gittiler şimdi gelirler birazdan
ya bende kar yağsın istiyorum çok ama sanayide kar olunca buzda oluyor acayip kötü yürümesi 5 dakkalık yolı penguen yürüyüşüyle 1 satte geliyorum öyle olunca

Bebişlerinin yolunu gözleyen hamiş adaylarımız

1. Benssnb------------------------------17.ayımdayım
2. Nesemese---------------------------18.ayımdayım
3. Mavideniz----------------------------- 4.ayımdayım
4. Aum------------------------------------38.ayımdayım
6. Burcusal------------------------------- 5.ayımdayım
7. Arifeyvz--------------------------------- 4.ayımdayım
9. Mavi45----------------------------------17.ayımdayım
10.Htc80----------------------------------- 2.ayımdayım
11.Rahel------------------------------------NERDESİNİZ???
12.Ceylan83-------------------------------NERDESİNİZ
13.irem-----------------------------------------ilk ayım

Bebişlerinin yolunu gözleyen anne adaylarımız:

1. Menzilgülü.........................16. Haftamiza girdik.
2. Yasemink..........................22. Haftamız bitiyor.
3. Kibele................................ 8. haftamiz bitmek uzere.
4. Beyaz16............................19+1 olduk artık.
5. Nur_84...............................11. Haftadayız
6. Ceren.................................13 + 3 olduk teyzeleri :)
7. Kayra42............................. 6+6 olduk
8. Entelliye ............................ 7+0 olduk bugün :)
9. İerror..................................8 . Haftadayız
10.Boncuk_gözlüm...................17. Haftadayım
11.Arda_..................................7.haftam ıza girdik.
12.Lotuss75............................15. haftamızdayızz
13.Lotus79..............................NERDESİNİZ
14.filiz_kus..............................7 + 3 olduk bugün :)

ooohh doyurmuş göbüşü afiyet olsun..bende birazdan yiyecem yemegimi..cnm biliyorsun bu konuyu bizler bilmiyoruz ne oldugunu ne olmadıgını hassas konu oluyor o yüzden yorum yapamıyorum..ama dedim zaten güzel bir duygudur eminim diye..rabbim kucaklarınızada almak nasip etsin...bizlerede bebek hayırlısı ile hamişler dua edin bizlere .

mavidenizcim sakın umudunu kaybetme, sizler de yaşayacaksınız bu duyguları ve burada bizlerle paylaşacaksınız birtanem, en kısa zamanda inşallah, inan dualarım sizinle canımcım

cerencim afiyet olsun canım, bebiş de doydu mu bakayım?

burcucum haklısın, aman diyeyim dikkat, buzda yürümek kadar tehlikeli bir şey yok gerçekten, evet kar güzel hem de çok güzel ama çok da tehlikeli, tekrar dikkat diyorum!!!!

hımm ben buralardayım kızlar sayfam sürekli açık ama yemek saati gelmişti ve aç karnımı doyurmaya uğraşıyordum :)
evet filizcim çok güzel duygular eşimde gördüğünde çok şaşırmıştı amanın bu nasıl bir şey demişti şok olmuştu:) valla ultrasonda kıpır kıpır ama ben hiç bir şey hissetmiyorum :) o yüzden acaba içimdemi gerçekten diyorum kendime :roflol:
neyse orda olduğunu biliyoruz hepimiz...
mavi deniz canım sen neden uzak tuttunki kendini muhabbetten aşk olsun yapma böyle düşünme. en kısa zamanda sizlerdende duyacağız inşallah bunları...

burcu nerdesin kız sen patronlar yine ensende galiba....

arifede yoğun sanırım yazmıyor peki ama okuduğunu biliyorum sengözlerimebaksanab

eee başka kimler varmış kimler yokmuşşş....

afiyet olsun şekerim evet yoğunum ama yazamasamda emin olun okuyorum bu ayaı bi atlatayım sonra sizinleyim allahın izniyle :1hug:

kızlar ben kayrayı çok merak ediyorum, geçen hafta doktora gidecekti ama çok korkuyordu bebeğin kalp atışlarını duyamamaktan, bir daha gelmedi, ne oldu acaba? inşallah kötü bir şey yoktur.

beyazcım hoş geldin canımcım nasılsın?
bir türlü sana yazamadım :KK43:
tatlım geçmiş olsun böbrekte sorun varmış ayy inşallah hamilelikte başına iş açmazda rahat bir hamilelik dönemi geçirirsin cicim :)
bu arada bol bol su iç cicim. enfeksiyon olayınada dikkat et nolur çok kötü bir durum o :KK43:
fazlada kilo almamaya özen göster iki can taşıyoruz diye iki kişilik yemek yememeliyiz değilmi hamişlerrr?
zaten hamileliğin son döneminde vücutta oluşan ödem yüzünden yeterince şişeceğiz. balon olmayalım iyice fena patlarız yoksa :)
bu arada beyazcım bahsettiğin topik şu bebek ihtiyaçları ile ilgili adı nedir o topiğin nede olsa bizim topikte de hamişler var değilmi bizde faydalanalım bari :)
teşekkür ederim canım,idrar kültürü verdim bakalım sonuç iyi çıkar umarım,senin bulantılar ne alemde?mide yanması için dr.bana bir sürü ilaç yazdı,bir de onlar çıktı şimdi neyse bebiş için içicez mecbur,canım ya öyle çok kilo almadım,toplam 4 kilo aldım ama dr.dikkat et dedi,son aylarda daha çabuk ve hızlı kilo alınıyormuş,bu arada bak topiğin adını yazıyorum sizler,sadece hamile olanalar değil,bioxcinden ve niveadan falanda numune gönderiyorlarmış..

http://www.kadinlarkulubu.com/dogum...i-ve-kremlerinden-numune-isteyinucretsiz.html

beyazcım günaydın canım nasılsın maşallah canım kocaman olmuşsunuz,geçmiş olsun canım böbrek taşı çok kötüdür bilirim inşallah tahlil sonuöların iyi çıkar kendine dikkat et:)))))))

teşekkürler canım,seninde yumurtalar iyi gelişmiş bakalım,hayırlı haberler çabuk gelir inş,çok bekletmez bizi.:emir_bebek:

filiz sen ne meraklısındır şimdi ya,şimdi kalp atışlarını dinlemeye gittiğim gün aklıma geldide hem merak hem heyecan hem korku hepsini aynı anda yaşamıştım,ama sesi duyunca hepsi geçmişti valla,yerini kocaman bir gülümseme alıyor.a.s

X