Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

aaa bak burcu senden sonrada entelliye benim adımı yazmı. bak kız geçmişi okumuş hafta sonu giremeyeceğimi biliyor helal olsun hihoyyyt :lepi:

günaydın kızlar hepinize hayırlı günler ve iyi bir hafta diliyorum şimdi geçmişi okuyum sonra yazıcam :))

kızzzlarrrr hepinize tekrardan günaydınlarr...
nasılsınız bakalım yeni bir gün yeni bir hafta yeni haberler yeni olaylar ve yeni sürprizlerrr...
herşey gönlünüzce olsun inşallah....
ben geldim yazılanları okudum sizde fark ettiniz zaten :) yazılanlara cevap verince şimdi genel olarak bütün arkadaşlarıma yazayım dedim
ama sizler yoksunuz herkes pazartesi sendromunu yaşıyor sanırım gelmemişler buralara...
neysem canlarım uğrarsınız elbet bir ara ben buralarda sizleri bekliyor olacağım :)

günaydın hatunlar nasılsınız bakalım hepinize iyi bir hafta diliyorum
cerencim süper bulantı yok baş ağrısı yok hihoyyyt bundan sonra böyle rahat olcak işallah

günaydın hatunlar nasılsınız bakalım hepinize iyi bir hafta diliyorum
cerencim süper bulantı yok baş ağrısı yok hihoyyyt bundan sonra böyle rahat olcak işallah

inşalllllaaaahh canım ya inşşaalllaahhh
o kadar mutluyumki bu yüzden iki gündür anlatamam eline şeker verilmiş çocuklar gibiyim kendime geldim yahuuu aman nazar değmesin maşşallah

slm kızlar burcu ögelen +18 ha iyi iyi allah muhabbetinizi artırsın..entelliye kuzum senle burcu genelde buralardaymışsınız ben hafata sonu pek giremedim daha dogrusu okudum çıktım yazı yazamadımceren ne güzel hafta sonu geçirmişsiniz gezip dinlenmişsindir bol bol ne güzel..valla kız biz dogru dürüst gezemiyoruz uzun zamandır sanırım en son bayramda çıkmıştık..genelde hafta sonları takılıyoruz kaç haftadır hep telaş var çıkamadık bizde ama çok bunaldım..kızlar dün temizlik yaptık bittim resmen çok yorgunum bunaldım bir yandan da işler yoluna girseydi bende azıcık gezseydim . ben gezmeyi çok severim..kızlar hepinizi öptm valla tek tek alıntı yapıp yazamadım kusura bakmayın..öptmm hepinizi

günaydın kızlar,bu ne yaw okuoku anca bitti,şükür,ben size ne dedim yazmayın bu kadar çok diye:dilcikar:ben birazdan çıkıcanm tahlillerim var,ilaçlarımda bitti,dr.um onlşarı yazacak,görürşürz.

oleyyyy okudum bitti sonunda.. Beyazcım canım belimde siyatik veya bel fıtığı olabilir dedi magnezyum verdi 1 hafta kullanacam geçmezse doktorum fizi tedaviye sevk edecek buu gece yine uykusuz geçti çok zor oluyor

geçmiş olsun canım,inş ilaçla geçer.

geçmiş olsun canım gripmişssin,bende bu topikte ilk kez gördüm seni,hayırlı olsun bebeğin,sakın üzülme amniyosentez çok zor bişey değil,herkese yapılabilir..

as canım Allah iyiliğini versin kızkaydirigubbakcemile3

Allah nazarlardan saklasın,negüzel bir duygu değil mi?daha sonraki kontrollerinde daha da çok heyecanlanacaksın,tam bir bebiş görüyorsun o zaman.

kızlar bende cumartesi kontrole gittim,sağlıklıymış bebeğim çok şükür,bir sorun yok dedi dr.um,1 ay sonra 3 boyutlu ultrason için gidicez,çok sabırsızlanıyorum,bu arada bebeğim tam 300 gr olmuş,20 günde 140 gr falan almış,maşşallah bebğimeama dr.dikkat et dedi,biraz fazla kilo almışım,tansi,yonuma falan baktı hemen,iyi dedi,adam korktu benden:roflol:

canım benim hoş geldin tatlım nasılsın?
evet haftasonum çok iyi geçti ya maşşallah çok formda başladım ben bu haftaya.
canımcım ya bakma bizde sürekli çıkmaıyoruz zaten gezmelere tozmalara havalarda malum evlere tıkıldık hep. ama sen şu ev ve taşınma olayını hallet. güzelce yerleşin sonra sen eşine eşinde sana bir jest yapar ve bütün gününüzü gezip stres atmakla geçirirsiniz tatlım. şimdi bunları düşünme yoksa işler gözünde büyür... benneyaptımki

kızlar bu arada bir topik gözüme çarptı,bebk bezi ve kremlerden,cilt bakım ürünlerinden numune istemişler ve gelmiş bedava,bende istiycam,doğuma hazırlık adı altında sizde bakın isterseniz....

bayazcım nasılsın tatlım umarım tahlil sonuçları iyi çıkar..valla cerncim hafta sonları evde oldugumuz için bari çıkıp gezelim istiyoruz malum sinema dönemide geldi kışın daha güzel filmler oluyor.. 2 dolansak bile iyi geliyor ...ama bayramdan beri pek yapamadık bunu..bu pazar sanırım kimse tutamaz beni bakalım c.tesi bizim kızların dogum günüde var o gün zaten evde fazla işte yapmayacam zaten ögleden sonra çıkıyorum ancak..sende alışverişe zaman kalmamış demiştik bebk içinmi alışveriş yoksa kendine mi artık olmuyor mu kıyafetleri yoksa..

iyiyim mavi denizim teşekkürler,sadece idrar kültürü yaptırıcam canım,idrarımda biraz eritrosit vardı,bende böbreklerde taş varda,dr.kontrol altında bulunduralım dedi,enfeksiyon riskim fazlaymış.
sen naıslsın canım,taşınma işi ne alemde,bir taşınsanız hayırlısıyla,yavaş yavaş yerleştirirsiniz,en büyük zahmet eşyayı evin içine koymakta,gerisi zaten halloluyor,sende kendine dikkat et canım,ağır falan kaldırma sakın,belini incitirsin
ben bir kocişi arayayım bakalım,müsaitse gidem yanına,dr.a gidelim..

canım benim bu haftasonu gezme sırası sende o zaman. evet tatlım ya aynen öyle benim eşyalar artık olmuyor aslında basküle çıktığımda fazla bir kilo artışım yok sadece 1 kilo fazlam var ama şişkinlik mi var ne var anlayamadım ne iç çamaşırı (südyenler artık çok sıkıyor) nede pantolonlar (beli sıkıyor göbişten) olmuyor. çokta fazla bir şey almak istemiyorum çünkü anlaşılan çok uzun süre giyemeyeceğim. her değişiyorum baksana :)
bu arada bebek için alışverişlere henüz başlamadık. hem erken diyoruz hem daha cinsiyeti belli değil hemde ne bileyim böyle içimde bir korku var sanki özenipte aldığım şeyler .... ay neyse anladınız siz onu cümlenin sonunu getirmicem...
yaa hamiş bayanlar sizler alışverişe başladınızmı bebişler için? sizler neler düşünüyorsunuz?
haa bu arada tatlım bir şey daha bizim çocuğun oyun parkı puseti ve bilumum bir kaç oyuncağı mevcut. beyzayı hatırlarsın yiğenim resimleride vardı hatta burda ona bakarken almıştık. onların hepsini bizim çocuktada kullanıcaz beşik hariç inşallah tabi allah izin verirse....

beyazcım hoş geldin canımcım nasılsın?
bir türlü sana yazamadım
tatlım geçmiş olsun böbrekte sorun varmış ayy inşallah hamilelikte başına iş açmazda rahat bir hamilelik dönemi geçirirsin cicim :)
bu arada bol bol su iç cicim. enfeksiyon olayınada dikkat et nolur çok kötü bir durum o
fazlada kilo almamaya özen göster iki can taşıyoruz diye iki kişilik yemek yememeliyiz değilmi hamişlerrr?
zaten hamileliğin son döneminde vücutta oluşan ödem yüzünden yeterince şişeceğiz. balon olmayalım iyice fena patlarız yoksa :)
bu arada beyazcım bahsettiğin topik şu bebek ihtiyaçları ile ilgili adı nedir o topiğin nede olsa bizim topikte de hamişler var değilmi bizde faydalanalım bari :)

kızlar tekrar günaydın diyorum oturumu açıyorum:)))))) cumartesi dokrora gittim kızlar benim yumurtalar çok iyi gelişmiş doktorum harika dedi .3 taneymiş üçüde süper tam istediğim gibi dedi bakalım kızlar hayırlısı inşallah bu ay bişler olur çarşamba günü tekrar gidicem kontrolüm var

burcum nasıl bitiriyim ccicim o kadar çok yazmışşınızki hepsi birbirine karaştı valla okurken not alıyorum kime ne yazacağımı bu arada yiğenin çok tatlı allah nazarlardan korusun rabbim hepimize nasip ettsin böyle kuzucuklar sende hafta sonu baya yoğunmuşşun bugün nasılsın lekelenmelrin geçtimi
cerencim dediğin gibi yaptım bol bol dinlendim aman hiç bi işe yaramadı çok fena grip oldum kafamı kaldıramıyorum sende haftasonu toz attırmışşın sakarya sokaklarında çok iyi yapmışşın cicim insana çok iyi geliyor değişiklik yapmak bulantılatın azalmasına sevindim inşallah en kısa zamanda biter.doktora gitmişsin bebiş nasıl annesi.
nur geçmiş olsun canım baş ağırısı çok kötdür helede migrense sana bol şifa diliyorum prensesinde çok tatlı allah nazarlardan saklasın rabbim ailesine bağışlasın .bugüm nasılsın
mavidenizcim sen nasılsın kolayladınmı işlerini toparlana bildimmmi cicim ben seni yurt dışında sanıyodum aynı sınılar içindeymişiz :))))
entelliye canım çok sevindim inşallah sağlıkla kucağpınada alırsın kalp atışalrınıda duymuşşun ay negüzel bize bu günler çok mu uzak acaba
benssenb canım bende seni çok seviyorum nasılsın neler yapıyosun
umutfurkan hoşgeldin canım allah sağlıkla kucağına lamayıda nasip eder inşallah :)))
prenses irem üzülme canım moralini bozma kafana takma biliyorum çok zor ama napalım allahım hepimize en kısa zamanda gönderir yavrularımızı:)))
kibele ,menzilgülü.nesemese ,kayra42,filiz .htc80,sizler nasılsınız kızlar neler yapıyosunuz :))))))))))

beyazcım günaydın canım nasılsın maşallah canım kocaman olmuşsunuz,geçmiş olsun canım böbrek taşı çok kötüdür bilirim inşallah tahlil sonuöların iyi çıkar kendine dikkat et:)))))))

canım benim geçmiş olsun acil şifalar diliyorum sana. kapmışsın şifayı. dinlenmeye çalış bol bol fazla yorma kendini birde meyve tüket. gerçi grip bir kere girdimi vücuda ne yapsan faydası yok. ne demişler ilaçla bir hafta ilaçsız yedi gün :)
bu arada kızlar yaa yazmayı unuttum ben cumartesi günü doktora gidicektim ya hani
olmadı gidemedim. doktorum o gün öğlene kadar burda idi nasip olmadı benim işlerim vardı. o yüzden doktor kontrolümüz bu akşama kaldı anlayacağınız bu akşamda mesai bitimi sokaklardayım. bakalım inşallah idrar yolu enfeksiyonum bitmiştir. başka neler dicek acep doktor görcez akşama... evden mutlaka (allah izin verirse tabi) yazarım sizlere ayrıntıları....

ee saat 11 oldu buralar hala sakin. herkeşşşler çokmu yoğun yawww...

burcuuu ne oldu kız sen odanı yerleştirdinmi?

kızlar valla p.tesi yoğunluğu var bende okuyorum yazdıklarınızı yinede.
beyazcım o sarı şeyi çok sevdim civcikmi ne o öylekaydirigubbakcemile3
mavi deniz taşınma durumu ne alem
cerencim bebek alışverişi için erken bencede cinsiyeti belli olsun o zaman başlarsın almaya
arifecim lekenlenmem sadece iki gün oldu şimdi bişey yok ama adet olcakmış gibi bi ağrı oluyor arada 15 gün var bu arada adetime ben gene merakla test yaptım dayanamadım beklemeyi tabiki negatif :çok üzgünüm:

yaaa burcu allah aşkına senin canınmı sıkılıyor yaaa... daha şimdiden ne testi bu yaa. yok yok sen kesin yedin kafayı çizdin demiii.
unut testi falan tımammı tatlım? yok öyle bir şey üretilmemiş hiç var olmamış test neki?
eskiden testmi varmış hallenme. dellenme. benide dellendirme kuşum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…