Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

bir kere bu his içine girdiği zaman bir insanın zor bastırması bu duyguyu Allahım isteyen herkese nasip etsin inş:Saruboceq:

evet canım kendim için dalga geçiyorlar benimle şimdi bebeği alim mi yapacan diye yavrum daha doğmadan dershaneyye başlıyor

Üzme canım kendini, maalesef bu büyük bir dert bizler için. Ben de İngilizce öğretmeniyim. Ben devleti tercih etmedim ama tercih eden arkadaşların ne kadar uğraştıklarını ve her sene nasıl hayalkırıklığına uğradıklarını gördükçe içim cız ediyor. KPSS için dershaneye gideceksin değil mi?

evet canım dershaneye gideceğim değilse evde çalışmam çok zor oluyor sen dershanede mi çalışıyorsun

Hayır canım ben özel okullarda çalıştım hep. Bu sene sırf bebek için işten ayrıldım. Çünkü 3 düşüğümde çalışırken gerçekleşti ve artık daha fazla risk almayayım dedim. Çünkü çok yoruluyordum ve bilirsin masa başı işi olmadığı, devamlı ayakta olduğum için sanırım bünyem kaldırmadı gebeliklerimi. Bakalım inşallah bu sene ayrılmış olmama değer diyorum. Evde bol bol dinleniyorum ve şimdilik iyi gidiyor gibi.

öğretmenim!!!
canım benim canım benim
seni ben pek çok pek çok severim a.s. a.s. a.s.
canım emin ol bu sefer hiç bir sorun çıkmayacak allahın izini ile zamanı gelince sağlıkla kucağına alacaksın bebeğini :Saruboceq:
içini ferah tut yeter....

aramızda eğitimci arkadaşların sayısı fazla sanırım ne güzel bana göre çok kutsal vede çok güzel bir meslek dilerim yaşanan sorunların üstesinden gelebilirsiniz ne yazıkki devletimiz bu konuda hep işi zora sokuyor neyse herşeyde vardır bir hikmet

filiz canım dilerim bu beişinde aynı acıyı yaşamazsın bencede işten ayrılmakla iyi yapmışsın belkide dediğin gibi çalışmanı kaldırmamış olabilir hamileliklerin hayırlısıyla sağsalim bebişini kucağına alacaksın Allahın izniyle merak etme tatlım

ceren birazda olsa iyi olmana sevindim arkadaşım

burcusal boşa gitmiş oldun ama iş olmasada çalışanı muhakkak çağırırlar 5 dakkalığına olsa bile ne tuhaf ama öyle işte

nur84 Allah zihin açıklığı versin arkadaşım dün migrenin vardı nasıl oldun?

burcumm kibelemmm özledim sizi yaaa((( uyumayın işte banane:))))

neşe kız nerelerdesin bacım yaa bi zayıflamaya takıldın unuttun bizi(((

mavidenizim mesain bitmiş şimdide karşılaşamadık ama gönlümüz bir tatlım tasalanma sen

prenses irem üzülme arkadaşım demekki bu ay hakkında hayırlı değilmiş öyle düşün hem daha yenisin arkadaşların deediği gibi biraz ev liliğin tadını çıkarmaya bak belkide bi bakmışsın hemen hamiş kalırsın genelde öyle oluyor takıntı ettikçe bebişlerimizden uzaklaştığımızın farklında değiliz

evet hava yağıyor ve iç karartıcı bi şekilde bunaltıyor insanı yağmuru aslında severim heleki yaz yağmurunu ama böyle hava kararınca insanın içide kararıyor bee((

hoşgeldin canım nasılsın? neler yapıyorsun?
evet midem biraz iyi çok şükür :Saruboceq:
bencede hava iç karartıcı buralarda yağmurlu oofff sıkılıyorum mesaim bitsede evime gitsem....

Allah bağışlasın canım. Sen nasıl oldun?

Canım öncelikle kendini düşün. Böyle düşünrsen kendini strese sokarsın. Rahat ol birtanem.

Anaaaaaaaammmmmm bunlar neler anlatıyokaydirigubbakcemile3 delikafadulden

Canım bize dua et, çok sevindim kız sizin adınıza. Eşine verebileceğin en güzel hediye:))

bu arada filiz çok güzel biyerde yaşıosun ben üniv.balıkesirde okudum severim orayı
cerencim sana hangisi sıcak geliosa öle söle bana fark etmez

Hangi bölümde okudun? Vardır elbet bizim de tanıdıklarımız belki orda yerimseniben

Sonuna kadar katılıyorum.

Canım başka konulara takılıyorum, sizi de merak edip arada uğruyorum ama bu birkaç ay böyle deneyeceğim inşallah. Hayırlısı. Sen neler yapıyorsun??

aaa neşe bizi artık sevmiyo galiba senağlama
başka konulara takılıyormuşşşş
hangi konularsa artık bilemicem :1closedeyes:

kızlarrrr benim bu haftalık size ayrılan sürem bitmek üzere :)
ben birazdan toparlanıp çıkacağım eşimle çarşıya gidicez biraz alışveriş yapmamız gerekiyor eve döndüğümde eğer çok yorulmamış olur isem size bir laf atarım olmazsamda kusuruma bakmayın...
hepinize hayırlı akşamlar iyi tatiller diliyorum bayanlar....

kızlar oku oku valla canım cıktı nerden başlsam nasıl başlsam bilmiyorum cevaplara aklıma geldikçe yazıcam örtmenlerim cümle devriklerimin kusuruna bakmayın emi
mavi denizcim artı 18 yazışmalrınız sırasında ben uygulama yapıodum evde kocamla kaydirigubbakcemile3 öğlen öğlen kaydirigubbakcemile3
entelleyiecim süper haber kalp atışlarını duymuşsun bu arada bende balıkesirde okudum pazarlama bölümü kız tanıdıkmıyız yoksa sınıfda gökçede vardı bizim bide CADIARZU
filizcim cunda adasına hep gitmek istmeişimdir yazın ama çok palı ordaki oteller yaz aylarında öğrencilik yıllarımda sarımsaklı ayvalık gezdim hep
cerencim kıı neler alcan kendine bebişe, dinleniyosun herhalde şimdi yoruldun tabi gezdin durdun :mymeka:
iremcim üzülme bidahaki aya şansın bol olsun kocanda beki sen üzülme diye öyle demiştir
neşe örgüye adadı kendin, kız neşe sana süper örenbayan ifadesi bulmuştum iş yerindeki pc de kaldı bi gördüm bu bizim neşe dedim hemen kaydirigubbakcemile3

benssenb bu havada bide uyunur valla başka bişi olmaz mirmirmirmir
nurcum nasıloldun kız baş ağrın ne alem işallah geçmiştir

kızlar şimdi yemek yapıcam kapıyorum yine bi ara okumak için girerim öptüm kuzucuklarım a.s.

burcucum saol cnm darısı tez zamanda basına ben turizm işletmeciliği mezunuyum 2003

amin canım bende 2002 mezunuyum ortak bir sene ordaymışız demekki sisin kampüs farklıydı ama dimi ben devlet yurdunda kaldırm orda bi senede evde kaldım hayatımın en güseller yıllarıydı valla okul anıları bir başka oluyor :1rolleyes:
bu akşam kimse yok anlaşılan :enbuyukkk:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…