Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

ben yine geldim evet canım ben hep evde kaldım ama yanlış anlattım galiba daha doğrusu eksik ben merkezde değil gönendeydim

Hadi bakalım hayırlısı olsun nur, 2 kişi öğrenci olacaksınız ama tek kişilik ödeme yapacaksınız di mi? sizi gidi siziiiiiiiiii hihoyyyt

kızlar ben bugün kırmızıları gördüm,5.ayımızdı olmadı.Hayırlısı.Salı günü jinekoloğa gideceğim,dua edin bende ve eşimde sorun çıkmasın,morale çok ihtiyacım var.kendinize iyi bakın.öptüm.

kızlar pazar rehaveti topiğimize çökmüş görünüyor kimseler yok aybala sakın üzülme daha çok erken kafaya takmak için sadece 5.ayın biliyorum sölemesi kolay uygulaması zor ama takmamaya çalış meleğinde sana geleceği günü bekliyor
nur tebrikler dersanede ikinizede başarılar diliyorum :)))
kızlar benmi dedim mide bulantım yok anormalmi falan die hay dilimi eşşek arısı soksun bir haftadır hafif hafif vardı ama dün ve bugün kötüyüm ne yesem ağzımda çıkarma falan yok ama midem hep bulanık :)))) yine yeni bir biçim oluşturdum bakın türkçe öğretmenimiz bana kızcak midem bulanık ne yaa :) benim kardeşimde edebiyat öğretmeni abla nerden buluyosun bu tuhaf kelimeleri dio dio buda bi yetenek
menzil cnm nerelerdesin eskiden bizi bu kadar yanlız bırakmazdın ya bu topiğin sensiz tadı olmuo arada olsa uğra bari
hepinizi çok öpüyorum biraz iş yapmam gerek oturduğum yerde midem daha kötü oluo

Merhaba, kimse yok ama olsun, herkes kocişleriyle ilgileniyor anlaşılan. benim kocişim işde bugün, o yüzden ben de buraya bir bakayım dedim.

Aybala herşeyi hayırlısı canım. Eninde sonunda olacak merak etme, stres yapma :)

Entelliye son iki gündür benim midem de kıpırdanmalar başladı. Çok rahatsızlık vermiyor şimdilik. Miden bulandıkça kraker tarzı tuzlu şeyler ye canım, biraz rahatlatıyormuş.

Neyse kimse yok ama olsun ben ara ara bakarım buraya. Şimdilik bye :)

ya midenin devamli bulanmasi cok kotu bir sey. Allah'tan benim oyle olmuyor.ben direkt cikariyorum ama memnunum bundan:)
hani 2-3 gun iyiyim sonra aniden bir sey oluyor midfeme. hissediyorum geliyor hemen kosuyorum banyoya. cikariyorum kidemdekileri bitiyor. 2-3dakika surmuyor sikintisi. surekli bulansam cok fena., bulanip cikaramamak cok kotu.

regl olan arkadaslar, sabredin canlarim. emin olun bebisleriniz yakinda sizlerin olacak. herkesin bir sirasi var. insallah cabuk gelir. topigimizden hamis kalmayan cikmayacak.

kızlar pazar rehaveti topiğimize çökmüş görünüyor kimseler yok aybala sakın üzülme daha çok erken kafaya takmak için sadece 5.ayın biliyorum sölemesi kolay uygulaması zor ama takmamaya çalış meleğinde sana geleceği günü bekliyor
nur tebrikler dersanede ikinizede başarılar diliyorum :)))
kızlar benmi dedim mide bulantım yok anormalmi falan die hay dilimi eşşek arısı soksun bir haftadır hafif hafif vardı ama dün ve bugün kötüyüm ne yesem ağzımda çıkarma falan yok ama midem hep bulanık :)))) yine yeni bir biçim oluşturdum bakın türkçe öğretmenimiz bana kızcak midem bulanık ne yaa :) benim kardeşimde edebiyat öğretmeni abla nerden buluyosun bu tuhaf kelimeleri dio dio buda bi yetenek
menzil cnm nerelerdesin eskiden bizi bu kadar yanlız bırakmazdın ya bu topiğin sensiz tadı olmuo arada olsa uğra bari
hepinizi çok öpüyorum biraz iş yapmam gerek oturduğum yerde midem daha kötü oluo

Canim burdayim ben. Benim esimde duzgun Turkce konusmayinca bana cok kizar elestirir. Aslinda maalesef turkcemiz cok bozuldu, abuk subuk kelimeler kullaniyoruz, kullanilmasi gerekenlerin yerine. Bende dikkat etmeye calisiyorum ama bunun kitap okumamaklada cok ilgisi var.

Canim ben birseyler yazmasamda, buralardayim. Simdi sirf laf olsun diyede cevap yazmak istemiyorum, bos laf etmek hosuma gitmiyor. Sagol merak ettigin icin, siz olmasaniz bu topik boyle canli olmazdi.

kızlar hafta sonu herkez dinlenme modunda belli oldu Türkçe konusunda bizi bozan aslında böyle nette yazışmak özellikle msnde kısaltmalardan kaynaklı bozukluklara alıştık hepimiz yarın görüşmek üzere hepinizi öpüyorum kızlar iyi geceler

cerencim iki gündür yoksun merak ediyorum gerçi kimse sürekli online olmuyor ama sen arada uğruyodun merak ediyorum o yzden:uhm:

iyi geceler kızlar baktım şimdi kimse yok yine burcucum sanırım ceren hafta sonu için giremeyeceğini sölemişti yanlış hatırlıyor olabilirim tabii
menzil çok sevindim cnm işin gücün vardır belki ama rada uğrasan oda iyi bana ilk günden beri desteğini unutamam senin neşenin diğer tüm arkadaşlarımın hepiniz kendinize ii bakın yarın görücem bakalım yazarsınıda yazarsınız dimi

Benssenbcim sabahtan beri oturuyorum. bak kac saat gecti uyanali ve ben simsek cakmis gibi ruyamda bir bolumu hatirladim. sen hamileymissin. valla sadece bu kadarini hatirliyorum. hayir olsun insallah.

kızlar oku oku valla canım cıktı nerden başlsam nasıl başlsam bilmiyorum cevaplara aklıma geldikçe yazıcam örtmenlerim cümle devriklerimin kusuruna bakmayın emi
mavi denizcim artı 18 yazışmalrınız sırasında ben uygulama yapıodum evde kocamla öğlen öğlen
entelleyiecim süper haber kalp atışlarını duymuşsun bu arada bende balıkesirde okudum pazarlama bölümü kız tanıdıkmıyız yoksa sınıfda gökçede vardı bizim bide
filizcim cunda adasına hep gitmek istmeişimdir yazın ama çok palı ordaki oteller yaz aylarında öğrencilik yıllarımda sarımsaklı ayvalık gezdim hep
cerencim kıı neler alcan kendine bebişe, dinleniyosun herhalde şimdi yoruldun tabi gezdin durdun
iremcim üzülme bidahaki aya şansın bol olsun kocanda beki sen üzülme diye öyle demiştir
neşe örgüye adadı kendin, kız neşe sana süper örenbayan ifadesi bulmuştum iş yerindeki pc de kaldı bi gördüm bu bizim neşe dedim hemen

benssenb bu havada bide uyunur valla başka bişi olmaz
nurcum nasıloldun kız baş ağrın ne alem işallah geçmiştir

kızlar şimdi yemek yapıcam kapıyorum yine bi ara okumak için girerim öptüm kuzucuklarım

burcum merhaba tatlım. bıraktığım yerden itibaren okumaya başlayınca ilk senin yazına denk geldim o yüzden bu güne senin yazına ilk cevap vererek başlıyorum şekerim :) öncelikle nasılsın cicim?

demek hafta sonu öğlen öğlen +18 hee :eek: vayyy süüppperrrssiiinn kuzum hihoyyyt sana benden kocaman alkışşşş :lepi:

canım benim evet alışverişe çıktık ama hiç bir şey almadan geri geldik kaydirigubbakcemile3 çünkü o akşam arkadaşlarla buluştuk yemekti sinemaydı derken çarşıda her yer kapanmıştı çünkü saat 12 olmuştu :roflol: bizde 12 de eve gittik ve hemen yattık tatlım :) alışveriş bu akşama kaldı senin anlayacağın cicim :)
neyse okumaya devam edeyimde bakalım kimler neler yazmış....

cerencim iki gündür yoksun merak ediyorum gerçi kimse sürekli online olmuyor ama sen arada uğruyodun merak ediyorum o yzden

canımsım bak okudum okudum yine ikinci cevabımıda sana veriyorum. diğer arkadaşlar yanlış anlamasın beni fakat adım bir tek burcunun ağzından yazılmış başka kimsecikler beni anmamış senağlama
neyse burcum beni merak edip yazmışsın sağol tatlım, bu hafta sonu evde duramadık valla çokta iyi oldu hatta süppeerrr oldu hihoyyyt
dün sabah (sabah dediğim 11'de ancak uyandım) nasıl keyifliydim anlatamam mide bulantısı yok baş ağrısı yok oohh değmeyin keyfime... :eek:
bunun şeferine dün kocacım bana pazar kahvaltısı ısmarladı dışarda nasıl yemişim varya bütün gün kahvaltı ile durdum hiç acıkmadım. sonrada alış veriş merkezine falan gittik gezdik yine anlayacağın şekerim. o yüzden dünde girmedim siteye tatlım ama artık burdayım mesai başladı nede olsa kaydirigubbakcemile3

X