Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

cerencim yerleştim ama acayip pislendi temizlik yaptım odamı sil süpür anca patronlarrda burda yine sayfayı açıp açıp kapıyorum ben cevap verene kadr siz yazmışl oluoysunuz-tatlicadiarzu-

evde fazladan olunca yapasım geldi bişi olmasa bile tüketmem gerekti onu kaydirigubbakcemile3 merak etme evde yok artık almamda yapmayıda düşünmüyorum bida

çok teşekkür ederim canım sağol benim yediğim meyvanın haddi hesabı yok sabah kalkar kalkmaz hemen meyve atıyorum ağzıma ama yinede hasta oluyorum:1no2: neyse sizddede baya değişiklikler olmuş galiba bakssana giyisiler olmuyor pantolanlar giyelemiyo maşallah inşalalh bitmiştir enfeksiyonun cerencim aman canım çok dikkat et kendine biiti diye salma kendini ço lanet bişey en ufak bi soğukta tekrarlıyor.:1hug:

beyazcım allah şifalar versin..arifecim yok ben türkiyedeyim..talınam işini sormuşsunuz şimdilik yeni evde perde ve avizeler takıldı bugünde lavabo baglantısı klozet falan takılacak kombiyi baglayacaklar takılıda servis gelecek açmak için sanırım onlarda bugün biter ustalarda falan ellerini çekerler artık evden adam gibi temizlikte yapamıyoruz ki gelip yine kirletecekler diye neyse biz kaba işi bitirdik artık geriside mecburen eşyaları koyduktan sonra evi siler yerleştiririz...evet cnm asıl iş eşyaları eve dizmekte neyseki nakliye halledeck onları....cerencim aslında erken bebiş için insan özeniyor almak istiyor ama ne bileyim yinede almak dogru degil erkenden görümcemede kayınvalidem 6 ay dolana kadar almadı ondan sonra harıl harıl orası senin burası benim dolandı maşşallah eksigi yoktu..bence sende bekle bebk için alışverişi 6 ayını bitir sonra başla hem cinsiyeti falan belli olacagı için ona göre alırsın benim fikrim bu tabii sen nasıl uygun görürsen..

evet canım ya öyleymiş. daha önce hiç başıma gelmediği için bir bilgim yoktu. gebeliği öğrendiğimde arkasından da enfeksiyon sorunu olduğunu öğrendim. geçincede geçti dedim. saldım çayıra mevlam kayıra. amma velakin geçmiyormuşşşş
neyse bundan sonra daha dikkatli olucam en azından hayırlısı ile şu doğum gerçekleşene kadar. sonrası allah kerim artık...
sabahları meyve yemen ne güzel bir alışkanlık afiyet olsun canımcım.
bu arada burcunun yazdıklarını görüdn dimi. hatun eve küçük çapta bir ecza deposu kurmuş heralde :)
sen sakın yapma. kızlar hiç biriniz yapmayın yaaa... daha çok erken bence aceleci davranıyorsunuz... nütfennnn...

canım benim bi doktora gözüksen iyi olur bence ihmal etme tamammı ,canikom ne testi ya bırak yapma artık bennce boşuna üzme kendini allah büyük onlar ne zaman geleceğini biliyor dimi amakaydirigubbakcemile5

yok valla depo kurmadım geciktim ya ben 3 gün o zaman ısrrala yap demişlerdi test o zaman almıştım yok sa öyle evde bulunudrmuyorum :tomato:

yok yok doğru söylüyorsun tatlım. bencede henüz erken biraz daha zaman geçsin. ben kendimi iyice hamile hissedeyim. ne bileyim doğuma biraz daha yaklaşalımda o zaman alırız ne gerekiyorsa. şuan bakıyorum öyle bebk eşyalarına falan ama sadece vitrinden. içeri girip sorarsam dayanamam alırım çünkü :)
benim kayınvalidem anlatıyor onlar bulgaristan göçmeni, bulgaristanda eskiden hamilelik süresince (ki o zamanlarda ultrason falan yok bebeğin cinsiyeti belirsiz olduğundan) hiç bir alışveriş yapmazlarmış sadece anne için yapılırmış alışveriş birde mecburiyetten işte hazırlanan klasik doğum çantası. hastane çıkışları falan. doğum olur bebek gelirmiş dünyaya öğrenirlermiş cinsiyeti bakarlarmış sağlıklı sihhatli ondan sonra anne baba kayınvalide kaynana görümce baldız kim varsa artık başlarmış alışverişe düşün yani.
gerçi ben o kadar bekleyebilirmiyim bilmem. ama onlar öyleymiş eskiden... yok yok ben bekleyemem bence ne olur ne olmaz idye almak isterim heralde :)

evet canım gördüm burcu hayırdır cicim bu kadar testi ne yapıcan merdiven altından satışmı yapıyosun kız kaydirigubbakcemile3 yokşekerim ben aldın boyumun ölçüsünü bidaha emin olmadan yapmam zaten bi kere yaptım zor toparladım kendimikafamçokkarıştı

kızlar grip falan demişsiniz biz bu sogukta ev temizledik ev tabii buz gibi ee cam silmek için camlarıda açıyoruz ayaklarım çok üşüdü dün umarım hasta olmam..bugün burnum tıkanıp duruyor..

evet kızlar gel vatandaş test gel piyasada 5 bende 3 koşun koşun süprizzzzz pazarlama okuduk kız el altından satış yapam şurda roflol:

aman mavi denizcim valla dikkat et kendine tutulursun öyle her yer açık kalırsa ama napcan mecbur kalıo biliyorum vitamin falan al bari önlem olsun

bensede kızlar test mest yapmayın hemen burcu bana daha 6 7 gün var hiç ama hiç aklıma bile gelmedi yapmak..hoş bu ay hiç ama hiç umudum yok zira doktor yumurtamın bu ay gelişmedigini söylemişti hatırlarsanız en son 12 ml de kalmıştı yumurta..neyse yinede ben aklıma bile getirmek istemiyorum test falan umutlanmayayım diye..

oh oh ne güzel yavaş yavaş herşey oluyor .evet canım evde usta varken temizlik çok zor oluyor bence bu konuda aceleci davranma tecrübeli olaraktan söylüyorum sen temizliyosun tamam bitti diyosun arkana bi bakıyosun heryer batmış o batırıyor sen temizliyosun hem çok yorucu hemde sinir bozucu oluyor hayırlısı inşallah herşey istediğin gibi olur evin içine siner uğur getirir sana :1hug:

valla hap içmekten unutmaya başladım neyi içecegimiz kafam karıştı folik asit alıyorum magnezyum çinko calsiyum (3 bir arada)alıyorum sabah akşam arı sütü bal polen karışımı yiyorum zati..ben kendimi unutmuşum buara..cerencim bazı yerler öyle yapıyormuş duydum bende aslında dogumdan sonrada gidip lohusa lohusa alış veriş yapmak sıkın tı olur sen gitmezsen içine sinmeyebilir boşver sen benim dedgim gibi 6 ayın bitsin sonra almaya başla..benim arakadaşıma da doktor kız demiş sonra bunlar alış veriş yapmışlar öyle cicili bicili kıyafetler elbiseler çoraplar falan doguma son 1 2 ahfata kalasıya son kontrolünde doktoru erkek olacak demiş bunlar dumur olmuşlar ne yapacaz kıyafetler falan diye düşünmüşler eve geçerken annesiyle 3 parça erkek dış kıyafeti almışlar içleri idare ederiz diye

evet kızlar gel vatandaş test gel piyasada 5 bende 3 koşun koşun süprizzzzz pazarlama okuduk kız el altından satış yapam şurda roflol:

ay çatlak allah iyiliğini versin senin güldürdün beni heeee burcu önümüzdeki ayda ihtiyacım olabilir sen bana ayırıver bitane hani stokta falan kalmaz kaçırmıyım bu fırsatı hem ucuza gelir hem sen kazanırsın cicim anlaştıkkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…