Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Allah ikinizin de iyiliğini versin emi... sırnaşık şey :roflol: sabah sabah öldürdünüz gülmekten yine :roflol:

kızlar ben geldim şimdi doktordan bebişimi gördüm kalbi pıt pıt atıyordu anlatamam size ne kadar duygulandım babasıda gördü herşey haftasıyla uyumlu dedi doktorum bir sürü tahlil istedi p.tesi alıp göstercem sonuçları kızlar hepiniz bugünüme kadar yanımdaydınız Allah benimgibi olan arkadaşlarıma hayırlısı ille bebişlerini kucaklarına almayı isteyen herkese bir an önce hamile kalmayı nasip etsin dua ediyorum hepinize şimdi geçmişi okuyayım bakalım neler var

filizcim bir yaz gitmek nasip oldu oralara ayvalık cunda ören akçay edremit falan gezmiştim geçen yazdan önceki yazdı yazlık varda oralarda..

Canım çok sevindim senin adına. Kimbilir ne kadar güzel bir duygudur bu. Salı günü de ben gideceğim doktora bebeğimin kalp atışlarını duymak için. Allahım inşallah ben de duyarım. Doktor ne testleri yaptırmanı istedi senden canım? Yani acaba salı günü benden de ister mi acaba diye soruyorum. Allah sağlıkla tamamına erdirip bebişini kucağına almanı nasip etsin inşallah güzelim :1hug:

kızlaarrr aynı şehirde olmamız şartmı görüşmek için? gönüller br olsun yeter değilmi? üstelik buranın haricinde pekala görüşebiliriz isteyelim yeter....
bu arada yemek yemeye çalışıyordum arkadaşlar o yüzden hemen yazamadım kusura bakmayın canlarım...

enteliyecim ne güzel görmüşsün bebişini kalp atışlarınıda duymuşsunuz ne güzel..allah saglıkla kucagınıza almak nasip etsin..eee kızlar ya bu arada yakınlarda regl tarihi gelen yokmu hamiş haberleri bekliyoruz..bende beklemeyim bu ay zaten benimde normalde reglim 28 ila 30 arasındaki günlerde bekliyorum eger geçen ayki gibi düzende olursa..

filizcim bir yaz gitmek nasip oldu oralara ayvalık cunda ören akçay edremit falan gezmiştim geçen yazdan önceki yazdı yazlık varda oralarda..

Yazlık nerede denizcim? Güzel yerler değil mi? Özellikle Ayvalık ve Cunda muhteşem yazın. Ama kışın Cunda'da in cin top oynar, o yüzden kışın pek sevmiyorum orayı, terkedilmiş hayalet kasaba gibi oluyor. Kedilerden başka canlı dolaşmıyor ortalarda naniknanik

cerencim haklısın insan bazen yüzyüze görüşmek istedikleri oluyor bu devirde gerçekten güvenecegin kişileri bulmak zor..buranın haricinde pekala görüşebilir derken?

hoşgeldin canımın içi.... entelliyemi diyelim yoksa gökçem ? yerimseniben
neyse tatlım bebeğin iyiymiş bak boşuna akşam stres yaptın kendine... bende gebeyim ama hiç heyecan stres yok. o kadar eminimki onun orda rahat olduğuna çünkü beni fazlası ile rahatsız ediyor bıcırık kaydirigubbakcemile3

cerencim haklısın insan bazen yüzyüze görüşmek istedikleri oluyor bu devirde gerçekten güvenecegin kişileri bulmak zor..buranın haricinde pekala görüşebilir derken?

..............................................................................

Son düzenleme:
yaaa kızlar sayfam açık olduğu halde o kadar arka arkaya yazmışsınızki yetişemedim size.... fazlası ile boşsunuz sanırım kaydirigubbakcemile3
burcu giderken bir güle güle hihoyyyt diyip el sallayamadım benneyaptımki

neyse akşama açar o çatlak yumurta yine... a.s

filizcim evet çok sevdim orayı güzel yerler ayvalıga cundaya bir kez gittim ama sabah gidip akşam döndük eşim gezdirmişti ayvalıkta denize gidelim dediler sarımsaklı diye bir yermi vardı tam hatırlamıyorum ben regl oldugum için girememiştim rezaletti anlayacagım..akçayda yazlık ..

ilahi ceren öldürdün beni ya ben pek bi rahatsızlık hissetmiyordum ondan ama başlladı son bi haftaya yakın bulantı halsizlik iyice benimkide hisssettirio kendini yani şükür bugünü gösteren rabbime birazuzun bekleyince bebek için biraz endişeli oluo insan
filizcim iyi dileklerin için saol Allah sanada nasip etsin inşallah istedikleri testler rutin kontrolmuş
üç tüp kan birde idrar örneği verdim p.tesi alıcam sonucu tam olarak ne bilmiyorum
mavideniz cnm çok saol en kısa zamanda yaşa bu duyguyu inallah sende ben 9 ay bekledim o yüzden sakın hiç olmayacak duygusuna kapılmayın banada öle geliodu artık ama onlar gelecekleri zamanı biliolar

eee kızlar online görünüyorsunuz neden yazmıyorsunuz şekerler?
yoksa hepiniz geçmişimi okuyorsunuz?
irem hoşgeldin naberrr.?

bu arada filiz çok güzel biyerde yaşıosun ben üniv.balıkesirde okudum severim orayı
cerencim sana hangisi sıcak geliosa öle söle bana fark etmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…