Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

arkadaşlar malesef hamiş değilim.çok üzüldüm:1no2: bir daha ki maçlara kaldıksenağlama

kızz sen delimisin? bunu yıllarca bekleyen insanlar var sana ne oluyor aaa klava:
daha çok yeni sayılırsın. herşeyden önce her şeyin başında hayırlısı diyoruz biz tatlım sende alış buna şartlandırma kendini elbet gelir oda vakti saati var. ağlamalar falan hiç yakışmıyor...

Geldim kızlar geldim. İlk parti çamaşırları astım, ikinci partiyi attım makineye.

İremcim hiç üzülme, daha çok yeni evlisin değil mi? Eşinle evliliğin tadını çıkar üç beş ay, bu arada olursa olur, sıkma canını. Bu arada olmazsa o zaman bir doktora görünürsün. Üzme o tatlı canını güzelim.

Entelliyecim sağol verdiğin bilgi için canım, ben de heyecanla salıyı bekliyorum, inşallah test sonuçların da iyi çıkacak :)

Denizcim sarımsaklı güzeldir ama Cunda ve etrafındaki adalar daha da güzeldir. Sarımsaklı'nın denizi buralara nazaran daha soğuktur. Akçay'a geldiğiniz zaman görüşmek isterim, tabii sen de istersen, mesafe sadece 35-40 dakika.

belki önümüzdeki ay sansım olsa üzülmezdim.Ama şimdide eşim istemiyor boşver ya daha iyi oldu dedi.baba olan arkadaşları korkutmuş onu bayağı gece ağlamar uykusuz kalmalar falanklava:şimdide o korkuyor birde ikna etmeye mi uğraşacağm ya:1shok:

cnm bunlar geçer üzülme bizimde enişte görümcemin kocası öyle çok tırıyordu biz bakamayız falan diye uzattılarda uzattılar şimdi de inanılmaz seviyor ve bakıyor azıcık sorumsuzluk yapıyor ama yinede kendi çapında inanlımaz bakıyor ilgileniyor kızlarla..sansım yok deme allahın gücüne gitmesin hayırlısı de..eşinle konuşursun tatlı bir dille özlemini anlatırsın şimdi olmasa bile illlaki ileriki yaıllarda aybı şeyler olacak ha o zman ha şimdi..neyse ben çıkıyorum kızlar kendinize ii bakın..

iremcim sen de çok takma, bir an için paniğe kapılmış olabilir eşin. Çünkü çocuk çok büyük bir sorumluluk. Erkekler de biraz korkarlar bundan, ama eminim o da yakında isteyecektir. Her iki tarafın da hazır olması gerekiyor bebek olayına. Zira çocuk hayatı tamamen değiştiren bir olay. Bütün hayatınızı ona endeksleyeceksiniz. Dünya o miniğin etrafında dönecek. Ama sen zamanla tatlı bir dille eşini yavaş yavaş ikna edersin güzelim. Bence çok acele etme ve evliliğinin tadını çıkar birtanem. Çocuk olunca ilgi bölünecek, belki de eşin henüz buna hazır değildir. Dediğim gibi evliliğin tadını çıkar önce :)

canımm düşünme öyle bir erkek hiç bir zaman çocukla ilgili gerçek hislerini düşüncelerini söylemezmiş inan. bence eşin sana destek olmak için moral vermek için böyle konuşmuştur. bu tarafından bak birde. elbetteki bebek dünyaya geldiğinde sıkıntıları olacak ama güllük gülistanlık olursa bu kezde biz kıymet bilmeyiz. emin ol hamile olduğunda ve bebeğin dünyaya geldiğinde en çok eşin düşkün olacak görürsün. ceren diye bir çatlak vardı o söylüyordu diye anarsın beni kaydirigubbakcemile3

canım üzme kendini güzelce konuş anlar mutlaka benim eşimde ilk ay resmen kaçıyordu bende salak arkadaşının biri çok fazla şeyi var çok para gitti testlere demiş birde eşi biraz eziyet etmiş onu anlatmış bizimki gece ben uyuyunca falan yatıyordu ama ben güzelce konuştum istemiyorsan daha sonraya bırakabiliriz falan dedim ikinci ay benden fazla istemeye başladı

nurcum hoşgeldin tatlım nasılsın?
mavi deniz mesain bitti galiba oh oh ne güzel valla sana iyi tatiller şeker. bz daha buralardayız

iyiyim canım sen nasılsın nasıl oldu miden bizde bugün dershane ile görüşmeye gidecez ama çok kötü yağmur yağıyor

midem şuan iyi umarım böyle devam eder :Saruboceq:
evet canım ya burasıda yağmurlu çıkmak zorundasın sanırım hadi bakalım kendin için görüşmeye gideceksin değilmi? hayırlı haberler bekliyoruz inşallah cicim....
senin bebiş nasıl bu arada tatlım sen iyisindir umarım...

sizi çok seviyorum kızlarhihoyyyt ne güzel moral veriyorsunuz.çok duygulandım ya.herşeyin hayırlısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…