Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

ayyy canım burcum yaaa sakin ol bilirim bu durumları takmamaya çalış lütfen. yoksa gün bitmez relax ol tatlım relax lülülülülülü

kızlar patronun jetonu anca düştü dışardan bana telefon ediyo senin işin yok git diye gidicem zaten çıkıyodum şimdi dedim kızlar akşam görüşürüz işallah kocam almaya gelcke şimdi

allah yardımcın olsun burcu..cerencim valla dün akşam koli yapacaktık banyodaki eşyaları biraz biraz derken toplansın hazır olsun diye ama eşim koli bantı almayı unutmuş ellemedik bizde malum kutular katlı oldugu için altınıda bantlamak gerekiyor..bende eşimle ilgilendim azıcık anlarsın ya özlemiş beni öyle diyordu bir kaç gündür valla ona fırsat gelmiyorki birazda bu ay yumurtlama olayım düzgün olmadıgında pek önemsemedik zaten bebiş olmaz diye..valla biz bu ay olmaz diyoruz allah bilir ya ya olursa yok yok ben öyle demeyeyim ..nasip kısmet..

kızlar kapatıyorum şimdi bilgisayarı işallah gün içinde girebilirim yoksa bend eoku oku şaşı olcam biliyorum-tatlicadiarzu- kendinize iyi bakın öpüyorum hepinizi a.s.

allah yardımcın olsun burcu..cerencim valla dün akşam koli yapacaktık banyodaki eşyaları biraz biraz derken toplansın hazır olsun diye ama eşim koli bantı almayı unutmuş ellemedik bizde malum kutular katlı oldugu için altınıda bantlamak gerekiyor..bende eşimle ilgilendim azıcık anlarsın ya özlemiş beni öyle diyordu bir kaç gündür valla ona fırsat gelmiyorki birazda bu ay yumurtlama olayım düzgün olmadıgında pek önemsemedik zaten bebiş olmaz diye..valla biz bu ay olmaz diyoruz allah bilir ya ya olursa yok yok ben öyle demeyeyim ..nasip kısmet..

Bu işler hiiiiiiiiç belli olmaz denizcim, bakarsın oluverir :))))

kzı ceren az önce yazacaktım unuttum dün akşam burcu yok diye buralar sensiz olmuyor nerdesin falan gibi şeyler söylemişsin benim aklımda kalmadı kelimeler..bizi adamdan saymıyormusun varsa yoksa burcu kıskanıyorum bakkk :eek:klava:

canımın içi aşk olsun neden alınıyorsun yapma böyle. hepinize ayrı ayrı özel ilgim var biliyorsunuz. bu sıralar en sık konuştuğum bir kaç kişi var zaten onlarada özel bir ilgi gösteriyorum. bak seninlede yakından ilgilenmiyormuyum yapma. benm için hepiniz önemlisiniz tatlılarım benim sakın öyle düşünme. seninle her topikte özel ilgi var farketmedinm şeker

hadi burcu gözün aydın o zman...filizcim iyiyim ben sen nasılsın?evet haklısın olmayacak diye bir şey yok rabbim nasip ettikten sonra..bende artık fazla kafamı takıp üzülmek istemiyorum aksi düşünmem isyan gibi olur allah korusun..rabbim hakkımızda hayırlısı nasip etsin..ben birazdan bizimkilere üzüllüyorum annem her zaman sorardı istemiyormusunuz diye bir de benim annemlerin ilk torunları olcak nasipse ister istemez özeniyorlar onlarda..artık 2 senede bitti haliyle istiyorlar annem pko oldugumu bilmiyordu her ay daha üzitli olmasın diye anlattım en azından doktor kontrolündeyi 2 ay ilaç kullandım faydasını göremedim şimdi farklı ilaç kullanıyorum igne vurulacak şansım o aya daha yüksek benim için dua et dedim.annem için şok olmadı durum daha önce kistlerim oldugunu biliyordu ama durumun bu kadar ciddi oldugunu ve bende nasıl etki ettigini bilmiyordu..

Ceren nasıl oldun canım akşamdan beri? İyi misin şimdi canım?

canımın içi sayfayı bir kapatıp açtım bir sürü şey yazmışsınız kusura bakma sana bir türlü yazamadım. valla ablacım ne iyiyim ne kötü aralarda kaldım anlayacağın. ama iyi olucam bilyorum. ne demişler azimle sıçan betonu deler ay ayıp oldu galiba biraz :eek: ama açıkça söylemezsemde kıymeti olmaz kaydirigubbakcemile3
sen nasılsın cicim iyisindir inşallahhh...

cerencim farkındayım sagol tatlım iyi ki varsınız inan sizi göremesemde arkadaşlıgınızı samimiyetinizi hissediyorum keşke aynı şehirlerde olsaydık inan çok isterdim arada da olsa görüşme fırsatımız olurdu...sanırım kimimiz istanbul kimimiz bursada ceren sen sakaryadasın dimi..bende anlkaradayım yokmu ankarada olan?

Seni o kadar iyi anlıyorum ki denizcim, aynı şey benim babam için geçerli. O da sanki biz istemiyoruz zannedip üstüme üstüme geliyordu (annemi 8 sene önce kaybettim, o olsa belki daha kolay olurdu). Hatta evlatlık torun alacağım, bütün arkadaşlarımın torunu var benim yok deyip duruyordu. Ben de oturup durumu açıkça anlattım. Hatta biz 2,5 ay önce tüp bebeğe karar vermiştik eşimle, ki o ay hamile kaldım. Allahtan ümit asla kesilmez. Olmayacak diye bir şey canımcım. Kesin oluyor, sadece biraz sabır ve takıntı haline getirmemek gerekiyor.

mavi deniz kullanıcısından alıntı

mavi deniz bence sende de kaşıntı var.:eek:klava:
kız deli sen sırf bebek içinmi kocişinle şeyy ediyon :eek:
olmazzzz yasakkelime
sakın dur orda öyle düşünme....
bak tatlım eğer bebek için eşinle birlikte olursan olmaz o psikolojide inan bana...
sen sırf canın stediği için keyifle yapacaksın bunu zevk alarak tamammı tatlım
dahada açık konuşulmaz heralde ay utandım :eek:

Ben evlenene kadar İstanbul'daydım, şimdi Ayvalık'ta yaşıyorum denizcim. Keşke aynı yerlerde olabilseydik ve yüz yüze görüşebilseydik arada sırada

kzı ceren allah iyiligini,i versin yok kız tabii bebek için dgl sadece ister sitemez gün aşırı olunca aklında bebk oluyor..ama dedim ya bu ay kendimi zaten olmaz diye şartlandırdıgım için birde evin durumu malum ona sıra gelemedi bir gün ablamlardaydık bir gün eşim çok kötüydü bu koşuşturmada baş agrısı bel agrısı falan olunca yaklaşmadım bile sonrada zaten hafta bitti..önemli olan sadece ikimizin birbirimizi hissetmesi zaten sırf bebk için olsa insan sogur be o zman eşinden .. burcu nerdesin be kuzum ak +18 konuşmaya başladık biz..

X