Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

slm kzıalr oo 2 dk kaybolduk yine kaynatmışsınız..beyazcım merhaba nasılsın kuzum..irem niye sevmeyelim kız ben bu arada hoşgeldinn dememişim kuzura bakma hoşgeldin diyorum şimdi..bencede içeride bir bıcırık olabilir hadi hayırlısı..ama yinede sen fazla o moda girme sonra üzülüyoruz.

canım belirtiler çok takılma lütfen sonradan hüsrana uğramanı istemem,kan testi genellikle doğru sonuç veriri,ama haklısın geç döllenme olabilir,bende bu gebeliği o kadar çok istiyordum ki,her ay kan tahlili yaptırıyordum,bu sefer oldu diye,belirtiler de vardı sanki hep bende de sonrası hep hüsran hep hüsran..........:çok üzgünüm:
eşime de rezil oluyordum kız,yani ben öyle düşünüyordum,bir keresinde idrarda yaptım pozitif çıktı ,hemen atladım söyledim eşime,yarın kan testi yaptıralım dedik,sonucu eşim aldı,negatifti:1shok:,nasıl üzüldüğümü anlatamam sana,kendime o kadar çok kızdım ki:mymeka:anlatamam
seninde üzülmeni istemem,çünkü belirtiler yanıltıcı olabiliyor canım,hamile olduğum ay ise hiç bir belirtim yoktu,sadece adet sancısı, o kadar....pedlerimi bile çantama koymuştum..
seni kırmak istemem canım,lütfen her iki yönünüde düşün....:teselli:

iyiyim mavim sen nasılsın?özlemişim kız seni,uzun zamandır karşılıklı konuşamadık seninle,bazen topiğe fazla kaptırıyorum kendimi kusuruma bakma olur mu?yerimseniben
evi toparlama işi ne alemde canım* Allah yardımcın olsunn:Saruboceq:

beyazcım merhaba nasılsın senin bebişte saçlı olucak anlaşılan allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah hepinize

bu topiği 10dk değil 1 dakika boşlamaya gelmiyorki maşallah kaynata kaynatabildiğin kadar allah bozmasın sohbetimizi:Saruboceq:

beyazcım merhaba nasılsın senin bebişte saçlı olucak anlaşılan allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah hepinize

merhaba canım,iyiyim ne olsun,bugün iyiiym çok şükür yanmam yok,sen naıslsın canım?valla bir sürü toka alıcaz bizim kıza sanırım kaydirigubbakcemile3
teşekkür ederim canım güzel dileklerin için..
inş en kısa zamanda güzel haberlerini bekliyoruz canımŞeniz

hoşbulduk cicimhihoyyyt girmemek elde değil ki tüm belirtiler var.cumartesi öğrenir öğrenmez ilk size yazıcam söza.s.

kızlar ben biraz dolaşmaya çıkıyorum,hem yürüyüş olsun hemde kendime çamaşır alıcam,artık sütyenlerim sıkıyor ya,akşam baya iz çıkmıştı,dolaşımım bozulacak,penyelerden alıp deneyeyim bakalım,çok yazmayın bak gelince strese sokmayın beni :))

doğru söyliyorsun burcum. ne oldu kız senin patron gittimi? akşama ıspanağın yanına ne yapıcan burcu eve giderken yoğurt al he yoğurtsuz gitmez ıspanak :)

beyazcım senin ev temizliğin bittimi şekerim dün en son pas pas yapacaktın yemeğe geçmiştin. yemeği sorduk ama söylemdin neler yaptın kızz.
ay ben acıktım galiba yemekte bahsediyorum sürekli aaa :)

iremcim bana öyle geliyorki artık yalnız değilsin canım öyle bir his var içimde. ayrıca senin yazdığını görümnce herkes yazdı cicim sen geç görmüşsün arada sayfayı yenile yazılanlar gelmez yoksa cicim. ayrıca bu topik çok samimi cana yakı insanlarla dolu kimse kimseyi dışamaz meraklanma sen. listeye ekledinmi güzelim kendini :)

ayy canım ya çıkmışken banada alsana bir kaç tane (85 beden) büyüdüler valla benimkilerde iz yapmaya başladı daha şimdiden önümde 6,5 ay var ne yapçaz genişliyoz dolabımız değişecek tamamen :CüvCüv:

Kızlar başım ağrımaya başlıyor. En korktuğum şey hamileyken başım ağrımasıydı. İlaç almadan hayatta geçmeyen bir baş ağrısı var bende. Ne yapmalıyım sizce?

evet cnm haklısın halıları verdik dün yıkatmaya..bugün perdeleri indiririm..bir iki parça eşya toparlarım belki yarın yada hafta sonu hafta sonuda temizlik yapacaz öyle işte..

cerencim var vaar yoortta gel buyur beraber yiyelim:teselli:
beyaz gez gez iyi gelir ama çok yorulma
filiz başın ağrıyınca kolonya ile masaj yapsın eşin yada sen kendin yap çok iyi geliyor

Haklısın canım.Psikolojık desem psikolojik olamaz çünkü benim zerre kadar aklıma gelmeyecek bir durum bu bir baktım regl olmuyorum bir hesapladım geçmiş öyle öyle takıldım son bir kaç gündür.Anlam veremedim ben bu işe cumartesi öğreneceğiz canım var mı yok mu? senin bebişinde hayırlı olsun Allah tüm isteyenlere nasip etsin:CüvCüv:

filizcim off korkulu rüyam o benim bende bilmiyorum ne halt edecem gebe kalınca bilmem bende migren var tutarsa alimallah nasış geçiririm bilmem..kiminde duruyormuş agrı gebe iken kimide uzun süre çekiyormuş en fazla gebe iken parol veriyorlar parolsa bana pek fayda etmiyor onuda kullandım normal zamanda banamısın demiyor..inş fazla agrımaz eger evdeysen uzan biraz bilg. başında fazla durma sakin bir yere geç azıcık sessizlikte dinlen .işteyken alternatif az oluyor ama evdeysen kapa perdeleri uzan biraz..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…