Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

ana ben yazarken filize siz yazmışsınız zaten yavaşmıyım ben nee valla bazen 2 saatte yazıyorum cvp tlf falanda baktıgım için bir gelincede kapatıyorum..

hee ben daha acemiyim ya yazılanları görmedim sanırsam :asigim: inşallah canım olur bende çok istemeye başladım çok değişik bir his bu hem regl belirtisi gibi hem değil gibi benneyaptımki hemen ekliyorum süpersiniz hepiniz kızlarhihoyyyt

cerencim var vaar yoortta gel buyur beraber yiyelim:teselli:
beyaz gez gez iyi gelir ama çok yorulma
filiz başın ağrıyınca kolonya ile masaj yapsın eşin yada sen kendin yap çok iyi geliyor

canım size afiyet olsun dün akşamda dedim ya dokunuyor. şimdide beslenme listemde yiyemediklerim kısmı dolu yediklerim ise iki elin parmaklarını geçmez toplasan cokacimcoook

kızlar hala çıkamadım evden,çamaşırlar vardı asayım dedim,kurusunlar,çok ütüm var,akşam da onları yaparaım,ceren temizlik dün kaldı öyle ,inş dönünce yapıcam,bir de yemek meselesi var tabi,neyse sonra konuşuruz,kendineize iyi bakın ben gelene kadar,öpüyorum hepinizi...

Herkese sorunsuz gebelikler diliyorum

kızlarr şimdiden baş ağrılarından behsetmeyin durduk yerde ağrı girecek kafanıza aaa bu gün ne oluyor bize ya bir doğum bir ağrı bir baş bir sancı. başka şeyler yokmu konuşacak...

Sağol burcucum hemen deniyorum kolonyalı masajı.
Mavi deniz benim de kabusumdu bu. Çünkü 2 tane apranax fort içmeden geçmez benim başımın ağrısı. Şimdi öyle bir şansım yok. En doğrusu karanlıkta yatmak olacak sanırım. Hepinize şimdilik hoşçakalın diyorum arkadaşlar.:bbo:

beyazcım bence dönüşe iş yapacam diye ümitlenme çünkü gebeliğinde etkisi ile fazla gezemeyip yorulacaksın eve döndüğünde de uzanıp dinlenmelisin kendine fazla yüklenme bacım. nefesin kesilir yorgunluktan bebişin kızar sonra

filizcim sen yat dinlen arkadaşım en iyi tedav bu şimdilik ha istersen yatmadan önce biraz temiz hava al yatacağın odayı havalandır soğuk havalarda dolayı içerlere kapandık hepimiz aynı havayı solumaktanda zamanla olur baş ağrıları acil şifa diliyorum sana. hadi kapat pc. rahatlamaya ve uyumaya çalış sonra yine grş. bye

kızlar hepinize afiyet olsun bende doyurdum aç karnımı nihayet. ayrıca burcu hanım nura yazdığını görmedim sanma demek asıl ona soracaktın ayıp ayıp küstüm

kızlar hepinize afiyet olsun bende doyurdum aç karnımı nihayet. ayrıca burcu hanım nura yazdığını görmedim sanma demek asıl ona soracaktın ayıp ayıp küstüm

kız o deeştirdi biliom o yüzden yoksa kişi seçimi değil özellikle :1hug:a.s.Şeniz hepinizi sevim ben :asigim:

ay sonunda bitti oku oku gözüm şaşı oldu be... herkese tünaydın bana günaydın :) filizcim başına patateste koyabilirsin bende migren var illet girdimi 3-4 gün yatılıya kalır

asıl sana atcaktım zaten online değildin kaydirigubbakcemile3 burdan soram gilzi deel sen kullanıcını adını nasıl deeştridin

canım sitede sorular ve sorunlar yazıyor ilk sayfada oraya giriyorsun orda bi topik var mesaj yazıyorsun ismimin şu olmasını istiyorum diyorsun onlar değiştiriyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…