Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Beyaz valla acayip hemde ne yesem mideme gitmiyo bende acil bile gidebilirim doktora şu öğle yemeğini atlatıyım belki çorba iyi gelir. mahvetti beni konuşamıyorum bile senağlama

Bebişlerinin yolunu gözleyen hamiş adaylarımız:

1. Benssnb------------------------------17.ayımdayım :KK43:
2. Nesemese---------------------------18.ayımdayım :KK43:
3. Mavideniz----------------------------- 4.ayımdayım
4. Aum------------------------------------38.ayımdayım
6. Burcusal------------------------------- 5.ayımdayım
7. Arifeyvz--------------------------------- 4.ayımdayım
9. Mavi45----------------------------------17.ayımdayım
10.Htc80----------------------------------- 2.ayımdayım
11.Rahel------------------------------------NERDESİNİZ???
12.Ceylan83-------------------------------NERDESİNİZ???

Bebişlerinin yolunu gözleyen anne adaylarımız:

1. Menzilgülü.........................16. Haftamiza girdik.
2. Yasemink..........................22. Haftamız bitiyor.
3. Kibele................................ 8. haftamiz bitmek uzere.
4. Beyaz16............................18 +0 olduk çok şükür
5. Nur_84...............................11. Haftadayız
6. Ceren.................................13 + 2 olduk teyzeleri :)
7. Kayra42............................. 6+6 olduk
8. Entelliye ............................ 7+0 olduk bugün :)
9. İerror..................................8 . Haftadayız
10.Boncuk_gözlüm...................17. Haftadayım
11.Arda_..................................7.haftam ıza girdik.
12.Lotuss75............................15. haftamızdayızz
13.Lotus79..............................NERDESİNİZ ??

beyaz .nesemese filiz ve lootus online görünüyosonuz nedesiniz kızlar nasılsınız bakalım nesecim klomene başladınmı

Herkese günaydııııııııııııın. Arifecim akşamdan beri o kadar çok sohbet olmuşki oku oku bitmedi. Özellikle kırmızı noktalı lülülülülülü sohbetler beni bayağı güldürdü. Bizim de durumumuz hiç farklı değil. Eşim doktora gideceğimiz günü iple çekiyor. Ne zaman izin vereceğini soracakmışda! :eek:

12.Ceylan83-------------------------------NERDESİNİZ

4. Beyaz16............................18 +3 olduk çok şükür
13.Lotus79..............................NERDESİNİZ
:nazar::nazar:

menzil gülü hoşgeldin canım,karşılaşamıyorduk ne zamandır?
ilk olarak 17.haftada pıt pıt bişeyler hissettim ama net olarak tekmeleme değildi canım bunlar
18.haftaya gelince hareketler durdu,bebişime bişley oldu sandım,18,in sonuna doğru başladı canım bunlar bariz tekme,şimdi daha iyi hissediyorum.sende yakında başlarsın canım hissetmeye,ilk gebeliklerde 20.haftalarda başlanırmış ya hissetmeye başlangıçta çok önemsemedim ama sonraları baktım olmuyo ,bizim kız ben burdayım diyo valla :))

Maşallah canım ya bize de dua edin.

kızlar yarın doktora gideceğim bebişimin kalp atışları için.üç gündür uyumuyorum korkudan.dua edin bana olurmu?herşey yolunda gitsin diye....çok korkuyorum çok..allah yardımcım olsun.onun kalbini duyayım derken benim kalbim duracak.

Bişicik olmaz inşallah, hadi bugün güzel haberlerinizi bekliyoruz..

kızlar nedir böyle bebkleriniz karnınızda sizler gelip korkuyoruz diyorsunuz rahat olun biraz bakın bize bizler nasıl çırpınıyoruz bebk diye..şükredin ve rahat olun rabbim ne varirise hayırlısını verir unutmayın

Biz de rahat olalım tabi bu arada. Herkeste bir telaş :))

kızlr sizinle bişey paylaşmak istiyorum hamile olduğumu öğrendiğim zamanlarda idi arkadaşın bir tanesi topik açmış belki göreniniz vardır arkadaşım hamile ama diye hala içim sızladığı için sizinle paylaşmak istedim. Vatandaş hamile oduğunu öğrenmiş neymiş kpss sınavına girecekmiş ve doğum sınava dek geldiği için onu aldırmak istiyormuş. arkadaşıda bizlere fikir danışmak için yazmış okuyunca kendimi çok kötü hissettimben bebek diye 7 ay yandım va allahım bana doğumum sınava yakın zamanda olacak verdi şükürler ettim rabbime. ben 1.5 ay bu topiğe girmedim dedim ki kıyamaz yavrusuna geçenlerde merak ettim ve girdim vatandaş bebeği aldırmış. hala aklım almıyor nasıl bir vicdan bunı sizinle paylaşmak istedim içimden geldi çok üzüldüğü için sizinle konuşmak istedim

ilk tepkim- "o sınavdan ve işten de hayır gelir artık"
sonraki tepkim- "ya kızın bizim bilmediğimiz başka bir durumu varsa" Kimseyi yargılamak istemiyorum.

Canım korkam, Rabbim bütün bebişleri korusun. Korkmayın hamişler, içinize korku ve vesvese geldikçe Felak ve Nas Surelerini okuyun

İşte bu..

beyaz .nesemese filiz ve lootus online görünüyosonuz nedesiniz kızlar nasılsınız bakalım nesecim klomene başladınmı

kuzum hem ben diyeyim 20 sen de 30 sayfa lakırtı yapıyorsunuz. İşyerinde tepemde dikilenlerden fırsat buldukça okumaya çalışıyorum, hem de nerdesiniz diyorsunuz. :eek:klava: dövcem bak sizi. Accık yavaş yazın.Şeniz

irem sen iyimisin kuzum nerden çıkardın şimdi bunu heyy ordamısın? ne alaka şimdi sevilip sevilmemek delikız görmüyonmu yazılanları huuuu... kime diyorum ben...

beyaz allah tamamına erdirsin yaesminle aynı dönemdesiniz sanırım yanmalar yenimi başladı kızlar? malum benimde zaman ilerliyor bulantı faslı bitince yanmaya sıra gelecek demek yandımki ne yandım :)

filiz allah seni netsin bilmemki :) demek eşin soracak hee adama ne yapıyorsunda delirtiyorsun kız baksana herif zor dayanıyormuş :) sanada söylüyorum bak doktor ne kadarizin versede ipin ucunu kaçırmayın hee unutmayın bizler artık yalnız değiliz. öyle her canın istediğinde her pozisyonda vs. vs. olmuyor yani :KK43: sabır sabır ya sabır...

günaydın diyecemde benim gibi çalışanlara ayıp olacak tünaydın canım. biz iyiyiz çok şükür geldik iş yerine sabah selamını verdik herkese muhabbet hala devam ediyor gördüğün üzere :)
sen nasılsın bakalım mide bulantısı falan derken kusma varmı? fazla ümitlendirmek istemem seni ama bence içerde bir bıcırık var. ne zman gideceksin doktora tekrar tahlil için? bak meraklandım şimdi bende. aslında pek meraklı değilimdir ama burda böyle oldum -tatlicadiarzu-
bebişler kimimizi uyutuyor kimimizi ayağa dikiyor bakalım ne olacak halimiz :CüvCüv:[/QUOT

kaydirigubbakcemile5 daha önce sadece bulantıydı şimdi kusmaya da başladım bugün itibariyle.halsizlikte var ve geceleri 01:00 den önce uykusu gelmeyen ben şimdi uyusamm uyurum göz kapaklarım kalkmıyor ne iştir anlamadım canım yabenneyaptımki inşallah :ecrin_bebek: tir içerdeki.cumartesi test yapmadan direkt muayeneye gideceğim.Günlerime baksana 07 kasım son regl o günden beri tık yok

kızlar burada online olanlar vede yeni gelen arkadaşlar listeye sizlerde bir göz atıp güncellerseniz çok iyi olur gerilerde kalan arkadaşlar var listemizde :)

filiz allah seni netsin bilmemki :) demek eşin soracak hee adama ne yapıyorsunda delirtiyorsun kız baksana herif zor dayanıyormuş :) sanada söylüyorum bak doktor ne kadarizin versede ipin ucunu kaçırmayın hee unutmayın bizler artık yalnız değiliz. öyle her canın istediğinde her pozisyonda vs. vs. olmuyor yani :KK43: sabır sabır ya sabır...

Cerencim valla ben bir şey yapmıyorum. Eskiden TV'yi kucak kucağa seyrederken şimdi o bir koltuğun köşesinde ben diğer koltuğun köşesinde uzak uzak seyrediyoruz. Adamcağız benden önce gidiyor yatıyor, o uyuduktan sonra gidip yatıyorum. Yapacak bir şey yok.. hehehe kaydirigubbakcemile3

prenses irem hoş geldin aramıza bu arada,gebelik testini kanda baktırsana canım ya,ben olsam dayanamaz çatlardım.

canım çok teşekkürler.ben kan testi yaptırdım pazartesi ama belirtiler daha yoğun salıdan itibaren başladı.nette okudum geç yumurtlama diye bir şey varmış acaba öyle mi oldum anlamadım idrarımda koyulaştı göğüslerde de değişiklik var direkt doktora gideceğim başka yolu yok son regl 07 kasım normalde en fazla 2 gün aksardı :CüvCüv: miyim çok merak ediyorum

12.Ceylan83-------------------------------NERDESİNİZ

4. Beyaz16............................18 +3 olduk çok şükür
13.Lotus79..............................NERDESİNİZ
14.filiz_kus..............................7. haftamıza girdik :)

X