Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

ne oldi bize ne oldii böyle....
bu ne durgunluk hanımlarrr....
kimsecikler yokmu? tık tık tık...
kimse yokmu???

kızlarrr o kadar bahsettik işte olan oldu midem yanıyor benim yaa.... bana ne oluyorki daha erken değilmi? ooff yediğim bir şeymi dokundu acaba? oooffff....

yedigin bişe dokunmuştur öyle düşün bence..bende geldim yemege giderken kapattım sonrada arkadaşlarla lafa tutuştuk biraz geçiktim işimde vardı..kimsecikler kalmamış valla..

sonunda geldim ama yoruldum ve acıktım,gelirken bişeyler aldım yiyip akşama yemek yapayım,temizlik de yarına kalacak galiba yine
bence yediğin bişey dokunmuştur ceren,daha çok erken canım ya,soda falan iç,iyi gelir..

beyazcım ben sana söylemiştim cicim. bencede ertele temizlik işini kuzum. yorma kendini...
yediğim hiç bir şeyi beğenmiyorki zaten bu çocuk kedi yavrusu kadar doğacak görecez bizde
burcum seninde bir bildirimin var ben geç görüyorum :)
nurcum seninde gözün aydın canım eşinin gitmemesi ne güzel boşa üzdün kendini :)
beyaz bulabildinmi aradığını canım çarşıda?
lotuss75 online görünüyorsun ede yazmyorsun tatlım iyimisin?

ceren biraz yürüyüş yapmak istedim canım,2 tane de sütyen aldım,modelleri farklı bakalım nasıl olacklar daha denemedim,karnımızı doyurmkla meşgülüz halen,benim kız baya acıkmış da....

hadi nur gözün aydınnnn...

iyiyim cerencim...saolasın...topiğimizin sayfası sürekli açık fırsat buldukça okuyorum....işimi yaparken bir taraftan da sizlerin yazılarını okumaya çalışıyorum.....bir iş bir k.kulübü vakit nasıl geçiyor, nasıl akşam oluyor anlamıyorum vallaa.....iyide oluyor ......sayenizde....siz çok yaşayın.....

sağol canım çok streslendim ya bide dershane araştırıyorum hepsi bir araya geldi stres olduk bebişle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…