Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

boşver yapma bırak paspas işide yarına kalsın. demek yemek yapacaksın cokacimcoook
ne mamalar hazırlayacaksın. ay bende evimed yemek yapmayı özledim kocamla baş başa mutfağımızda yemek yemeyi özledim şu sıkıntılı günler hayırlısı ile bir geçse ooyy...

nurcum evet şimdi hatırladım hafıza zayıf anam ne yapayım...cerencim nakliye tutacagımız için rahatız birazda bakalım ya hafta sonu temizlik yapacaz yeni evde. ben kullanmadıgım bazı eşyaları (bizim toplayacagımız) toplayıp koli yapacam ..

sormayın kızlar bimikindede ev var ama başka şehirde bekliyoruz satılsın diye yazlık ev de..
yemek yapmasını bende özledim dün akşam yapacaktım ona fırsat gelmedi ütüden bu akşam yayla çorbası yapacam..hem çorba yapınca 2 3 gün içebiliyoruz onu yanınada bişeler yaparım artık gidince yemek yapmak zor oluyor zaten eve vardıgımızda 19:15 falan oluyor o saatten sonra hazırla ye falan derken 20:00 geçiyor

ay kızlar yemek yapmaktan bahsetmişsini aynı sorun bende de var.kendimi çok yorgun hissediyorum doğrusu hemencecik yorulmaya başladım ve sırt agrılarım arttı benimde yemek yapmam lazım ama canım hiç istemiyor...

Allah Kavuştursun canım. Moralini yüksek tutmaya çalış. Sağlık olsun da gerisi önemli değil.

teşekkürler canım benim öyle yapmaya çalışıyorum evleneli gidiyor ama bu sefer çok zoruma gitti sürekli ağlıyorum ona belli etmemeye çalışıyorum ama olmuyor

Merhaba oxygen, çok sevindim senin adına. Ne kadardır zamandır istiyordun canım bebişi, tedavi falan oldun mu?

teşekkürler canım benim öyle yapmaya çalışıyorum evleneli gidiyor ama bu sefer çok zoruma gitti sürekli ağlıyorum ona belli etmemeye çalışıyorum ama olmuyor

Hamileler duygusal olurmuş canım. Ondandır. Kayınvalidenle uyumlumusun bari? Uzun süre birlikte kalacaksınız.

kızlarr neler yapıyorsunuz???
benim midem yine beni sıkmaya başladı oooff yaa. valla sıkıldım artık hastayım kötüyüm demekten
kendimden bıktım yaaa senağlama senağlama senağlama
geçecek bu günler sabırr...

nurcum bence bu gidişinin sana daha fazla koymasının sebebi bebişiniz canım. duygusallık hat safhada.. yapma üzme kendini bebeğini düşün lütfen...

Kızlar hamilelikte unutkanlık çok normalmiş. Sakın merak etmeyin. İnternette dolaşırken okumuştum. Unutkanlığın sebebi bebeğe odaklanmaktanmış. En basit şeyleri bile unutabilirsiniz ama bu geçici bir durum diyordu yazıda. Çok önemli şeyleri not alırsanız bu unutkanlıklarınızla daha kolay başa çıkabiliyorsunuz diyordu. Hamileliğin cilveleri :CüvCüv:

selam arkadaşlar,

cerencim ben bugün iyiyim çok şükür (ne zaman iyiyim desem midem bulanmaya başlıyor !!!!!) iyiyim dediysem yine her şeyi yiyemiyorum ama en azından midem bulanmıyor....hafif şeyler yemek istiyorum....mesela bugün kabak haşlayıp yedim...bildiğimiz kabak yaniii.napiim...

sürekli hasta hali etrafımızdakileri de sıkıyor cidden...ama bizim elimizde değilkiii.

Nurcum Allah sag salim kavustursun.. Canim kendine bir ugras bulsan zaman cabucak akip gecer 10 gun birseycik degil. Hamileyken oluyor boyle bende durduk yerde agliyorum ikidir.

Karabiberim canim maasallah 7 aylik olmussunuz, ne guzel az kaldi bebisine kavusmana. Bendede daha yeni basladi halsizlik. Bebek buyudukce, gece uyku sorunlarida baslicaktir. Eee bebisine neler aldin, oda yapiyormusunuz yada besik filan aldinizmi? Resimlerini koysana.

eşim cuma günü yurt dışına çıkıyor 10 gün kalacak ilk defa değil ama hassas bi dönemdeyim galiba

Kızlar akşam MenzilGülü ile msn'de görüştüm gayet iyi, hiç merak etmeyin. Bebişi de O da iyi. Üzülecek bişi yok. Herhalde dinleniyordur ve işleri yoğundur. O boş durmaz biliyorsunuz:))

Ay canim beni soranlarmi oldu sagolsunlar.. Topik oyle yogunki takip etmekte zorlaniyorum artik.

afiyet olsun canım. yarasın sanada bebişinede... doğru diyorsun elimizde olsa bunlar zaten ohoooo neler yapmazdık biz kaydirigubbakcemile3
ben yeme konusunda kötüyüm hiç bir şey canım istemiyor. keşke canım bir şeyler istesede şöyle iştahla yesem. bebeğim doğsun onunla birlikte yicem inşallah.....

menzil gülü hoş geldin cnm nasılsın? görünmüyorsun uzun zamandır... herşey yolundadır umarım. gerçi neşe iyi olduğunu yazmıştı sağolsun. iyimisin cicim :CüvCüv:

Canim maasallah kizina... Tam olarak kacinci haftada cok net hissettin tekmelemesini?

Ben 14+3 den beridir vajinamin hemen ustunde bazen otururken hissediyorum ama oyle senin gibi bariz degil. Dediklerine gore 17, 18. haftalarda bariz hissedilmeye basliyormus.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…