Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kızlar kusura bakmayın online yazılarını yanlış yazmışım hihoyyyt

Canım, benim de bazen öyle hissettiğim oluyor ama ben çok fazla topiğe giremediğim ve herkese ayrı ayrı yazmaya vakit bulamadığım için olduğunu düşünüyorum. Yoksa biri derdini söylediğinde buradaki herkes seferber oluyor inan. Hiç üzülme sen olur mu? Bebiş de üzülür sonra.

Amin canım. Çok sevindim. Umarım kavuşursun bebişine.

saol canım, inşallah, iki kez aşılama yaptırdım sonuç negatif bu ay normal yolla denedik bakalım,

hakkında hayırlısı olsun canım ,belki bu sefer zamanı gelmiştir artık,olmasada üzülmek yılmak yok,nasıl olsa eşimişz yanımızda hep:jeyyar::jeyyar:her an herşey olabilir,bir sonraki ay çalışmalara devamyerimseniben

Canım, kötüye yorma olur mu? Bence bunlar iyiye işaret. Herkesin bünyesi farklı. Diğer sayfalarda okumuştum. Hiç belirtisi olmadan hamileliğinin 4. ayında anlayan kişiler varmış. İyidir bebişin, kafaya takma olur mu?

Seni anlıyorum canım. Ben de bayramda annemlerdeydim. Kilo almıştım bu aralar, annem yoksa sürpriz mi yapıyorsun bebek mi var deyince çok kötü oldum. Keşke olsa. ne yapalım bekeleyeceğiz canım.

Canım, takam kafana lütfen. Güzel düşün güzel olsun olur mu? Bence belirtiler bebişten ziyade annenin bünyesi ile alakalı şeyler. Hiç canını sıkma.

canım sen kiradaydında kendi evinemi taşınıyorsun? hakkında hayırlısı...
bence buzdolabındaki herşeyi çıkarıp kutuya falan koyabilirsin çünkü zaten havalar çok soğuk yiyeceklerinin bozulacağını sanmıyorum. taşınma olayınız ne zaman olacak. mecbur akşamdan toplaman gerekecek. allah yardımcın olsun kolay değil...
perde siparişin verdinmi peki yani yetişecekmi? yoksa mecbur bir kaç zaman eski perdelerle idare edin açık olmasından iyidir hem bu arada sende anca yerleştirirsin evini varsın yeni perdelerin en son takılsın nolacak...

Seni anlıyorum canım. Ben de bayramda annemlerdeydim. Kilo almıştım bu aralar, annem yoksa sürpriz mi yapıyorsun bebek mi var deyince çok kötü oldum. Keşke olsa. ne yapalım bekeleyeceğiz canım.
htc80 seni çok iyi anlıyorum. Bu konuda biz de çok sıkıntı çektik. Her dakika "eee, yok mu güzel haber" sorularından çok bunalmıştık eşimle. Ne yapacaksın işte soruyorlar. Onlar da haklı, sen de haklısın. :1hug: Canını sıkmamaya çalış, Allah bir an önce isteyen herkese versin.a.s

Kızlar bugün yazdırabilirsem klomene başlayacağım inşallah gene. Hamişler kendinize çok dikkat edin. Maviidenizcim Allah kolaylık versin, rahatça taşınırsın inşallah. Mavi45 canım sen ne yaptın? Nasıl gidiyor? Yeniler hoşgeldiniz. Herkesi kocaman öpüyorum...

yok cicim üşütmedim adet oldum ben şimdi klomen kullanıyorum yumurtalr için galiba büyoyolar ondan yumurtalıklarımdaki basınç kasığıma vuruyor heralde hihoyyyt
evet menzilgülü bayadır girmiyor özletti kendini :sm_confused:
selam pelincim hoşgeldin aramıza en kısa zamanda alırsın bebişini kucağına
mavi 45 canım çok sevindim hakkında hayırlısı canım inşallah hayırlı haberlerini alırız

bende cvp yazmayacaklar herhalde diye düşünüyordum..cnm kiradayım yine kiraya gidecem bekledigim bir ev vardı satılmasını ama hala satılamadı kriz vs gibi ordan gelen para ile kredi çekip ev alacaktık ama şuanda ne olacagını bilmiyoruz o zamana kadar işe daha yakın bir yere taşınalım dedik sansımızda 0 henüz yeni bitmiş bir ev bulduk şimdiki evden işe gitmek için neredeyse 45 flan önceden çıkmak gerek kendini kasmadan oda özel araba ile ama yeni evden araba ile 10 dk falan bile dgl..perdelerin siparişi henüz vermedim yeni dikilmeyecek sadece tadilat olacak kesilip dikilme gibi evden taşınmadan 2 gün önce verip yeni eve taşınmadan takmak istiyoruz yani gündüz taşınırkende olur .karışık yani.eve eşyaları dizdikten sonra sonra takılmasını istemiyor eşim ilk perdeler takılsın dışarıdan görünür falan diyor zaten bende istemem rahat edemem çevredeki bazı binalar inşaat henüz fazla kimse yok ama ben tırsarım

hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hadi bakalım canım hakkında hayırlısı rabbim tez zamanda şifa ve bebiş versin inşallah...

hayırlısı inşallah en kısa zamanda ev sahibide olursunuz. yok eğer perde tadilatı olayı uzun sürerse o zaman kayınvalidenin bahsettiği perdeleri takarsın geçici olarak cnm onu söylüyorum camlar açıkta tabi olmaz kimse istemez. sen ne zaman taşıyacaksın bu evi? önce senin kendi perdelerini tadilat için ver şuan oturduğun eve geçici olarak valideden al tak perdeleri olmadı yakın bir zamandamı olacak taşınma olayın?

ÖYLE ŞEKERİM NAPALIM BUNADA ALIIŞIRIZ ONLAR DA BİZDEN BİŞEYLER BEKLİYOLAR UFAK Bİ DEĞİŞİKLİĞİ BEBEĞE YORUYOLAR ALLAH HEPİMİZE EN KISA ZAMANDA NASİP ETSİN :Saruboceq:

HAKKINDA HAYIRLISI CANIM İNŞALLAH EN KISA KAVUŞURUZ BEBİŞLERE:Saruboceq: GÜNDE KAÇTANE KLOMEN KULLANIYOSUN

bende cvp yazmayacaklar herhalde diye düşünüyordum..cnm kiradayım yine kiraya gidecem bekledigim bir ev vardı satılmasını ama hala satılamadı kriz vs gibi ordan gelen para ile kredi çekip ev alacaktık ama şuanda ne olacagını bilmiyoruz o zamana kadar işe daha yakın bir yere taşınalım dedik sansımızda 0 henüz yeni bitmiş bir ev bulduk şimdiki evden işe gitmek için neredeyse 45 flan önceden çıkmak gerek kendini kasmadan oda özel araba ile ama yeni evden araba ile 10 dk falan bile dgl..perdelerin siparişi henüz vermedim yeni dikilmeyecek sadece tadilat olacak kesilip dikilme gibi evden taşınmadan 2 gün önce verip yeni eve taşınmadan takmak istiyoruz yani gündüz taşınırkende olur .karışık yani.eve eşyaları dizdikten sonra sonra takılmasını istemiyor eşim ilk perdeler takılsın dışarıdan görünür falan diyor zaten bende istemem rahat edemem çevredeki bazı binalar inşaat henüz fazla kimse yok ama ben tırsarım

Canım cerenin dedği gibi buzdolabındakileri olduğu gibi kutula aynen yerleştirirsin sonra. Perde içinse camlara kağıt yada gazete yapıştırın diyeceğim ama çok can sıkıcı mı olur? En iyisi yakınlarından eski perdeleri topla. Allah kolaylık versin canım

valla cnm şimdi elektrik baglanmasını bekliyoruz herşey hazır oda bu hafta olur dediler bizde önümüzdeki hafta içi düşünüyoruz firmaya göre p.tesimi olur salımı çarş mı bilmem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…