Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

slm günaydın kızlar,nasılsınız bakalım.hihoyyythihoyyytben biraz kötüyüm ya nerdeyse gece hiç uyumadım,2-3 gündür midem o kadar kötü ki,yanıyor sürekli,boğazım falan,arada arada,ejderha gibiyim valla,ateş çıkacak sanıyorum.:nazar:
bu arada benim kız tekmelemeye başladı,17 haftalıktan beri hissediyorudum az az ama şimdi bazri tekmeliyo vallakaydirigubbakcemile3öyle güzel ki hissetmek,birde eşim hissedebilse daha çok sevinicem,bazen kızımla konuşuyorum,hadi annecim at bir tekme bakayım diyorum,atıyor valla,şimdiden söz dinliyor kızımkaydirigubbakcemile2
eeeee sizlerde neler var neler yok,herşey yolunda değil mi? arkadaşlar....
ben dün size ne dedim oku oku bitmedi yaw,bu kadar çok yazılı:mymeka:r mı?
hepinizi öpüyoruma.s.
Deryacim burda yazmissin 17. haftadan itibaren hissediyorum diye.. Tam tahmin ettigim gibi. Benimde az kaldi oyle bariz hissetmeme demekki. 6 ocakta insallah cinsiyetini ogrenicez, tabi bizim minik kus gosterirse..

menzil gülü hoşgeldin canım,karşılaşamıyorduk ne zamandır?
ilk olarak 17.haftada pıt pıt bişeyler hissettim ama net olarak tekmeleme değildi canım bunlar
18.haftaya gelince hareketler durdu,bebişime bişley oldu sandım,18,in sonuna doğru başladı canım bunlar bariz tekme,şimdi daha iyi hissediyorum.sende yakında başlarsın canım hissetmeye,ilk gebeliklerde 20.haftalarda başlanırmış ya hissetmeye başlangıçta çok önemsemedim ama sonraları baktım olmuyo ,bizim kız ben burdayım diyo valla :))

kızlar size bir şey soracağım şimdi farkettim. bu sitede diğer topiklerde gezenler varmı aranızda? ben sadece bir kaçına baktım bazı ilgilediğim yerlere yazı falan yazdım. çok detaylı her sayfayı kurcalamadım. buranın daimi müşterisiyim :) diyeceğim o ki hiç fark ettinizmi başka topikler sayfalar bizimki kadar ("bebişlerinin yolunu gözleyen umutlu hamiş ve anne adayları" topiği) ilerlemiş sayfalara denk gelmedim ben aranızda denk gelen varmı acab merak ettim. biz 260. sayfaya gelmişiz....hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt
sanırım rekor bizde kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2

Canim bu sitedeki galiba en cok sayfalari ilerleyen topik erkek interfilitesi topigi. Ordada cok seker arkadaslar var, bir ara bende oradaydim, arada ugramaya devam ediyorum. Oradaki arkadaslar gercekten cok sicak cok samimi cok ictenler... Arada bi bak istersen.

menzil gülü hoş geldin cnm nasılsın? görünmüyorsun uzun zamandır... herşey yolundadır umarım. gerçi neşe iyi olduğunu yazmıştı sağolsun. iyimisin cicim :CüvCüv:

Sagol canim ben iyiyim cok sukur. Bu aralar halsizlik basladi bende, surekli uyuma modundayim, ev islerini zor yapiyorum. Iyice tembel oldum. Maasallah bizim topikte sayfalar bayagi cabuk ilerliyor, bende bu tembellikle anca okuyabiliyorum.

Sen nasilsin? Galiba mide bulantilarin var, yanlis mi hatirliyorum onceki okuduklarimdan??

Canim bu sitedeki galiba en cok sayfalari ilerleyen topik erkek interfilitesi topigi. Ordada cok seker arkadaslar var, bir ara bende oradaydim, arada ugramaya devam ediyorum. Oradaki arkadaslar gercekten cok sicak cok samimi cok ictenler... Arada bi bak istersen.

bakarım canım zaten yanılmışım mavi deniz 1800 lü sayfalardan bahsetti oha falan oldum yani kaydirigubbakcemile3

demek bebişin tekmelerini hissediyorsunuz ay ne güzel inşalah seninki gösterir cinsiyetini merak ettim bende...
:CüvCüv::ecrin_bebek::emir_bebek:

Kızlar hamilelikte unutkanlık çok normalmiş. Sakın merak etmeyin. İnternette dolaşırken okumuştum. Unutkanlığın sebebi bebeğe odaklanmaktanmış. En basit şeyleri bile unutabilirsiniz ama bu geçici bir durum diyordu yazıda. Çok önemli şeyleri not alırsanız bu unutkanlıklarınızla daha kolay başa çıkabiliyorsunuz diyordu. Hamileliğin cilveleri :CüvCüv::emir_bebek:

Evet yaa aynen oyle. Ben zaten cok seyi aklimda tutamazdim, simdi iyice salak oldum.

Canim maasallah kizina... Tam olarak kacinci haftada cok net hissettin tekmelemesini?

Ben 14+3 den beridir vajinamin hemen ustunde bazen otururken hissediyorum ama oyle senin gibi bariz degil. Dediklerine gore 17, 18. haftalarda bariz hissedilmeye basliyormus.

hımmm... canım senin dediğini ben bayadır hissediyorum hatta arada kasılmalar oluyor nedenki bak merak ettim şimdi. hafta sonu doktora gittiğimde sorayım

Sagol canim ben iyiyim cok sukur. Bu aralar halsizlik basladi bende, surekli uyuma modundayim, ev islerini zor yapiyorum. Iyice tembel oldum. Maasallah bizim topikte sayfalar bayagi cabuk ilerliyor, bende bu tembellikle anca okuyabiliyorum.

Sen nasilsin? Galiba mide bulantilarin var, yanlis mi hatirliyorum onceki okuduklarimdan??

15 haftalıksın dimi canım normaldir yorgunluklar yalnız değilz artık. alışmak zaman alıyor gerçi. mide bulantılarım evet ya 13 haftalık olduk hala bulandırıyor bu bcırık teyzesi ne zaman geçecek bilemiyorum....

bakarım canım zaten yanılmışım mavi deniz 1800 lü sayfalardan bahsetti oha falan oldum yani kaydirigubbakcemile3

demek bebişin tekmelerini hissediyorsunuz ay ne güzel inşalah seninki gösterir cinsiyetini merak ettim bende...
:CüvCüv::ecrin_bebek::emir_bebek:
Daha tekme degilde, vajinanin hemen ustunde arada otururken kiprasma hissediyorum. Hakikatende gecen haftaki kontrolde doktorum rahmimi vajinamin hemen ustunde gosterdi demekki hakikaten dogru hissediyormusum.

15 haftalıksın dimi canım normaldir yorgunluklar yalnız değilz artık. alışmak zaman alıyor gerçi. mide bulantılarım evet ya 13 haftalık olduk hala bulandırıyor bu bcırık teyzesi ne zaman geçecek bilemiyorum....

Benimde hala agzimin tadi bozuluyor. Demekki dendigi gibi 3 ayin sonunda gecmiyor. Ama bayagi azaldi.

Ben simdi biraz daha yatayim, burda saat sabah 8:16. Sabah 5:30 da kalkiyorum sonra esime kahvalti hazirlayip geciriyorum sonra biraz daha yatiyorum. Sonrada kalkip ogle yemegi hazirliyorum, diger isler derken esim geliyor. Aksamada spora gideriz heralde. Bu arada sporada basladim. Cok iyi oldu, uyku modundan kurtuluyorum, vucudum kendine geldi resmen. Ceren bence sende basla, 3 ayi doldurmussun. Neyse hadi ben kactim.. Opuyorum hepinizi...

Hamileler duygusal olurmuş canım. Ondandır. Kayınvalidenle uyumlumusun bari? Uzun süre birlikte kalacaksınız.

evet herhalde çok duygusallaştım kayınvalidemle uyumluyuz canım bi sorun yaşamadık şimdiye kadar bide bu hafta bebişin ense kalınlığı ölçülecek ve ikili testimiz yapılacak öğrendiğim zamanda 1 ay sonra görüşmüştük eşimle hamileliğin her anını onunla yaşamak isteyince böyle fazladan duygusallaştımsenağlama

sana iyi uykular menzil gülü yat bol bol dinle sende....
spor çok zor görünüyor bakalım eşimle bir konuşayımda isterim tabii...

menzil gülü seninle karşılaşamadık canım bizim elektiriklr gitti onu bekledim iyi haberini aldık ya çok mutlu oldum

kızlar benim bu günlük mesaim bitmek üzere eve varınca inşallah yazarım. eğer evdeki ufaklık rahat bırakırsa tabi:) kendinize iyi bakın. iyi akşamlar....

X