Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kızlar yarın doktora gideceğim bebişimin kalp atışları için.üç gündür uyumuyorum korkudan.dua edin bana olurmu?herşey yolunda gitsin diye....çok korkuyorum çok..allah yardımcım olsun.onun kalbini duyayım derken benim kalbim duracak.

canım içini böyle korkuyla doldurma işallah pıt pıt kalp atışlarını duyucaksın sen ne kadar rahat olursa herşey o kadar yolunda gider dularımızı birbimizden hiç esirgemiyoruz hayırlısıyla alcaksınız bebişlerinizi kucağınıza

kızlar nedir böyle bebkleriniz karnınızda sizler gelip korkuyoruz diyorsunuz rahat olun biraz bakın bize bizler nasıl çırpınıyoruz bebk diye..şükredin ve rahat olun rabbim ne varirise hayırlısını verir unutmayın

kayracım sakin olmaya çalış sen çok streslendikçe bebişin bunu hissedecek ve oda rahatsız olacaktır hayırlısıyla duyacaksın kalp atışını

Dualarım seninle kayra. Bende salı günü gideceğim doktora ve şimdiden korkuyorum. Korkma diyemiyorum ama sakin olmaya çalış. Her türlü stres bebekleri etkiliyor biliyorsun. Onun için kendine sakin olmayı telkin et. Yarın doktordan gelince bize de haber ver. Dualarımız seninle canım :teselli:

kızlr sizinle bişey paylaşmak istiyorum hamile olduğumu öğrendiğim zamanlarda idi arkadaşın bir tanesi topik açmış belki göreniniz vardır arkadaşım hamile ama diye hala içim sızladığı için sizinle paylaşmak istedim. Vatandaş hamile oduğunu öğrenmiş neymiş kpss sınavına girecekmiş ve doğum sınava dek geldiği için onu aldırmak istiyormuş. arkadaşıda bizlere fikir danışmak için yazmış okuyunca kendimi çok kötü hissettimben bebek diye 7 ay yandım va allahım bana doğumum sınava yakın zamanda olacak verdi şükürler ettim rabbime. ben 1.5 ay bu topiğe girmedim dedim ki kıyamaz yavrusuna geçenlerde merak ettim ve girdim vatandaş bebeği aldırmış. hala aklım almıyor nasıl bir vicdan bunı sizinle paylaşmak istedim içimden geldi çok üzüldüğü için sizinle konuşmak istedim

İnanamıyorum ya, Allah akıl fikir versin ne diyeyim...

Sadece bir sınav yüzünden mi kıymış canına? İnanılmaz geliyor bu. Kimseyi yargılamak istemem, belki daha farklı sorunları da vardı, kimbilir?

hadi ya inanmıyorum nasıl kıymış ya dahamı öenmliymiş sınav biz çırpınıyoz burda bebek diye valla hayret ediyorum böylelerine

evet ben bu tip insanları görünce sinirleniyorum rabbim nasip etsmiş sana sen git al isteme o melegi..offf kıymet bilmez bunlar..neyse ben bunları duyunca sinirim tepeme çıkıyor fazla yazamayacagım bizler böyle yanıp tutuşruken..

Canım dualarımız seninle ve buradaki bütün hamişler, hamiş adaylarıyla. İnşaallah herşey yolunda gidecek.

Canım korkam, Rabbim bütün bebişleri korusun. Korkmayın hamişler, içinize korku ve vesvese geldikçe Felak ve Nas Surelerini okuyun

hanımlar benim çıkmama az kaldı evden açarım yine kendinize iyi bakın öpüyorum hepnizi iyi akşamlar

kayracim direk konusmadik ama ben seni takip ediyorum. onceden yasadiklarin icin cok derinden etkilendim. sonra senin sabirli ve inancli durusun bize de ornek oldu. Masallah her sey yoluna girdi senin icin diye dusundum ve cok sevindim. bize disardan soylemesi kolay olabilir sakin yanlis algilama ama seni boyle stresli gordukce, dokuz ayi buyuk stresle gecirmenden korktum. bunu da sundan yaziyorum; cok aci cektin artik yuzun gulsun, hamileliginin keyfini cikar diye cani gonulden istiyorum. 14 aydir bekliyorum hamile kalsam bu ay bende kalp atisina kadar cok stres olacagima eminim, aylardan sonra gelse mutlulugum cok korkarim yarida kalcak diye. yani bol keseden yazmiyorum arkadasim seni anladigimi hissederek yaziyorum. Allaha hep sigindin Insallah bundan sonrada inancinla daha az stres yasarsin. kendini rahatlatmaya calis tatlim, yuzun hep gulsun bebegin hayat boyu seninle kalsin, torunlarini sevmek nasip olsun Insallah.

canım merakımdan soruyorum, nasıl hareketler yapıyorsun. Ben hamiş değilim ama her ay belki olmuşumdur, belki bebiş vardır diye evde yaptığım kültür fizik hareketlerini mekiği falan yapmıyorum. Ne tür hareketler yapılırsa zararı olmaz acaba?

Yemek hazırlamam gerekiyor arkadaşlar, şimdi gitmeliyim ama 1-2 saat sonra tekrar gelirim. Bağımlılık yapıyor burası insana. Şimdilik hoşçakalın :)

canım benim korma sen hiç sıkma canını allahın izniyle herşey yolunda gidicek kötü şeyler düşünmöe lütfen o seninle hayırlı haberlerini bekliyoruz canım:1hug:

kızlarrr sizi görünce içim hoplarrrr :9 ben yine geldim burdayım evimdeyim :)
benim erkenden çıkıp eve varmamı aranızda kıskananlarmı varrr hımm. ayıp kız ayıp:) latife yapıyorum heee alınmayın sakın huu size diyorum... kime söylüyorum. valla kızlar kış saati uygulaması olduğu için erken çıkıyorum hep böyle değil yani darısı başınıza inşallah :)
kayracım neden böyle yapıyorsun canımın içi üzme kendini çok stres olmuşsun lütfen kötü düşünceleri uzaklaştır kafandan söylemesi kolay yapması zordur her zaman ama dene en azından canım güzel şeyler düşün üzme kendinide bebişinide bizleride lütfennn....
nurcum yazdığını okudum (kürtaj olayı) inan içim yanıd ben sınav için gerçekten böyle bir şey yapılabileceğine inanmıyorum ne bileyim başka ciddi problemleri olabilir arkadaşın kolaymı bir cana kıymak ya kürtaj değil cinayet bu resmen. bununla ilgili bir video vardı aranızda izleyenler varmı bilmem. eğer çocuktan nefret eden bir kadın hamile kalsa o videoyu izleyince kıyamaz bebeğine bence herkes bunun bilincine varmalı ne kötü yaa. rabbim affetsin ne diyeyimmm....,
eee kimler var kimler yok neler yapıyorsunuz kızlar... eşim bu hafta gececi o yüzden bol bol takılıyorum buralarda haftaya bu saatlerde olmam heralde kocişimle otururum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…