bebek sahıbı olmak anne olmak ısteyenler gelın lısteyapıp hergun bırımıze duva edelım

ben kendi adımı yazmadım bilerek cünkü eger Allah korusun sevdigimle evlenemzsem bu cocuk hayalimde yatar yıkılırımda o yüzden kendi adımı yazmadım.bu topiğe girecek gücümde olmaz.buı nedenle yazmadım.sadece sizler için ayarladım canlarım.siz nasıl uygun görürseniz benimki sadece öneri.ben cıkıyom öpyom hepinizi

bu arada duygu ben sen girmedin diye nekadar üzüldüm ama ben senn umrunda değilim hiç sormuyosun nasılsın diye bile bensenden bekledim benmle ilgilenmeni hemşonu unutmuşsun sen buarda ecrin sağol ilgin için kırılmadım canınızı sıkmayın ben kaçar iyi geceler

canım neden öyle düsünüyosun sen cıkınca bende üyeliğimi iptal ettim canım sıkılıp.ne unutması canım.yazdım okumadınmı sencıkınca bende kötü oldum die.

canım benim yeni üye oldugum için özel msj atamıyorum yoksa atacaktım özel msj hakkım yok

Kizlar bende katilmak isterim..benim 2 tane evladim var,,benimde gec oldu cocuklarim hatta kac kez dusuk yaptim,,uzun surede hamile kalamadim,,o gunlerimi cok iyi hatirliyorum ve sizi cok iyi anliyorum..allahim isteyen herkese hayirli evlatlar nasip etsin insallah,,mubarek ramazan ayi suyu hurmetine allahim dualarimizi kabul etsin...konu sahibi bana cvp yazsin lutfen,bende okudugum ayetel kursi adedini buradan yazayim.ok.

canım o liste öylesine yazılmıs düzenlenmemiş eksik bir liste içinde olmayan arkadaslar yanlıs anlamasın yeni gelen arkadaslar olmus.ben sadece size bi örnek olarak yayınladım.buna karar verecek sizlersiniz canım ben dua listesine adımı katmadım evlenince insallah katacagım suan gelecegim mechul bundan dolayı..cok öpyom sizleri lütfen cansucum yanlıs anlama beni.bende cok özüldüm gitmene gelmenede sevindim ayrıca.sen bana küssende ben seni sevyom.öptüm sizleri

canlar gidenler gelenler hoş geldiniz...
ama su liste olayı hep birbirine karışmış..
son olarak hangisini karar verilecegini bence toplayacak arkdaş yazsın çünkü hergün girebilecekte o haftada 1 girebilecekte o

Aynı kaderi paylaşıyoruz bitanem ben de pko ve doktor bana da eğer kilo verirsen hamile kalırsın dedi

evet canım geldiğinde yazışırız.....merak ettim şimdi...

canım cok erken dılmı doktorlar 1 sene dolması lazım dıyo tedavı ıcn bız 5 aydır ıstıyoruzz

ama öyle bir imkanınız varsa yapın çünkü kocişin askere gidecek yani onun için diyorum canım ...

fıstıklarımmmmmm be geldimmmmm cok özür dilerim affedin beni ikiz bebiş)

önemli değil canım ......

bence ramazan bitene kadar şuan hazırladığımız düzen dursun derim mübarek ay sonuçta günleri peş geçmeyelim derim sonra nasıl yapmak isterseniz öyle yapın derim .......senede sadece bir ay böyle hayırlı bir gün var .......nedrsiniz......
canlar gidenler gelenler hoş geldiniz...
ama su liste olayı hep birbirine karışmış..
son olarak hangisini karar verilecegini bence toplayacak arkdaş yazsın çünkü hergün girebilecekte o haftada 1 girebilecekte o

aslına bakarsan bene haftalık olsun demiştim takip etmek zor olur diye ama daha sonra dediğin gibi ramazanda hergün dua etmiş oluruz diye bende kalsın isterim...8 agustosta bitiyor bencede baska kimseyi eklemeyelim en azından ramazan sonrasına kadar.. daha sonrada haftalık yapabiliriz

uyku tutmadı uyuyayım dedim ama .........bir saattr ağlayıp duruyorum sinirimden .........bende kendimi buraya attım

insallah bu ayki mucadelenin sonu hamilelik olucak Allahinda izniyle RABBIM versin tez zamanda bebegini

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnn inş rabbim cümlemize versin..

aminnn canım amin tek temennimiz bu ne yapalım .........

öyle canım öyle ..

fıstıklarımmmmmm be geldimmmmm cok özür dilerim affedin beni ikiz bebiş)

nerelerdesin sen bebişim özlendin tatlım

canim ben deniz, nargazeli ve cigdem arkadaslara 100 er ayetel kursi, 200 erde Ya Safi okudum, toplam 300 Ayetel kursi, 600 Ya Safi okudum, rabbim kabul etsin insallah

allah razı olsun canım.rabbim dualarını karşılıksız bırakmasın

benimde hafta sonum cok kötü gecti ömrümden ömür gitti biraz aramız bozulmustu sevdigimle ama sükür görüstük barıstık Allaha sükür hersey yolunda...hayattan kopmustuk yeniden dogdum diyebilirim

çok fenasın canım sen kız hemen karaları bağlama meraklısı olma biraz sakin biraz rahat ol.sen sen ol sakın sevgiye boğma yudum yudum ver ben yapamadım sen yap barii

oyy oyyy kıyamam ben sana canım topik sahibi olmadığı için olmuştur sen gitme hiç kimse gitmesin herkezin müjdeli haberlerini alalım sonra da gebelik topiklerinde toplanalımmm aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

allah razı olsun bizler sana şimdiden başladık zaten inş.öncelikle hayırlı yuva sonra hayırlı sağlıklı bir evlat canım

bulutefe nerelerde haberi olan varmııı ?

kızlar evli bir erkek bir meslek taşı olan bir kadına neden fotoğrafını yollar sizce ben anlayamadım size sorayım dedim ........

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…