bebek sahıbı olmak anne olmak ısteyenler gelın lısteyapıp hergun bırımıze duva edelım

var tatlım var eşin mi yaptı önce bir sor dinle bakalım saçma da olsa açıklayacak olduğu bir şey vardır :18: sakin ol emi

sakin olamıyorum ssaat dokuz buçuktan beri göz yaşlarım durmadı aklım ermedi benim bu işeee sorduğum zaman telefonumumu karıştırdın diye bağıracak kavg çıkacak

var tatlım var eşin mi yaptı önce bir sor dinle bakalım saçma da olsa açıklayacak olduğu bir şey vardır :18: sakin ol emi

aynısını söledim arkadasa volim var bişiler ama sakince sorsun eğer öle bişide varsa o kaybetmiş olur üzülmeye deymez bi insan olur bence

sakin olamıyorum ssaat dokuz buçuktan beri göz yaşlarım durmadı aklım ermedi benim bu işeee sorduğum zaman telefonumumu karıştırdın diye bağıracak kavg çıkacak

ben eşimin tlf nuna bakarım zaten baksamda kızmaz ki sana neden kızıyo anlamadım oda benimkine bakar sonuçta siz eşşiniz töbe töbe

ben eşimin tlf nuna bakarım zaten baksamda kızmaz ki sana neden kızıyo anlamadım oda benimkine bakar sonuçta siz eşşiniz töbe töbe

telefonuna bakılmasından hoşlanmazmış evliliklein çoğu telefondan bitermiş bilmem ne bilmem ne işte ama benimkine bakar ben bakınca kabahat olur .......

aynısını söledim arkadasa volim var bişiler ama sakince sorsun eğer öle bişide varsa o kaybetmiş olur üzülmeye deymez bi insan olur bence

dayanamam sorarım herhalde gözlerim şişti zaten gelince soracak elbet .....
üzülmemek elimde değil hamilim ......son zamanlar tuaf zaten

bugun nıley ıcın 50 ayetel kursı 100 safı okudum rabbım kabul eylesın....

rosem sor illaki verceği bi yanıtı olacak ama sakince sor tamam mı kavga cıkmasın yani

sakın ağlama kendini yıpratmak yerine kavga çıksın nedenini bil ona göre ağlıcaksanda ağla..boşver tatlım senin hakkın eşin değilmi tlfnuna da bakarsın sorgularsın da.bence konuş nedenini mutlaka öğren yoksa yer bitirir seni düşünce:18:

konuşsunda bir kere ona göre yorum yapalım dicem açıklama ne olursa olsun mantıksız ama yargısız infaz yapmasın arkadaşımız inş kötü birşey yoktur

yaniii çok karıştırmam ama elime geçtiğinde şöyle bi göz atarım görünce de güler ne oldu bişey çıktımı der geçer

volim sen yenisin galiba hoşgeldin

ehh yeni sayılırım canım hoşbuldummmmm

ama haklısın canım en azından ramazanın hergünü dolu geçmiş olacak..

inş rabbim dularımızın karşılığını verir aminnnnnnnnn

volim konuşacağım akşam başka yolu yok .... ağzının payını vereceğim .....

benimkide öle noldu aradığını buldun mu ooooo sildim falan diye şakalaşıyo allahım arkadaşında insalah kötü bişi çıkmaz

kızlar bişi dicem benim adetim 4 gün gecikti test yaptırdım negatif ve şimdi 9. günüm gecikeli hala tık yok adet olmadım neden yaaaa

zaten üste çıkmak için yapıyosa vardır onda bi iş derim ben zaten erkekler sıkıştımı hemen bağırıyo ya ama sen sakin sor bilmiyomuş gibi yap kendi açıklasın

ama brşey olmuş olsa telefonunda neden tutsun silmez mi ? oda var neyse sizi de üzdüm kusura bakmayın çıkayım ben en iyisi ....

kızlar bişi dicem benim adetim 4 gün gecikti test yaptırdım negatif ve şimdi 9. günüm gecikeli hala tık yok adet olmadım neden yaaaa

ya düzensizlik vadır yada geç döllenme olmuştr canım hamişsen eğer ... hastaneye git istersen kan testi yaptır baya gecikmiş

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…