bebek sahıbı olmak anne olmak ısteyenler gelın lısteyapıp hergun bırımıze duva edelım

var tatlım var eşin mi yaptı :KK53: önce bir sor dinle bakalım saçma da olsa açıklayacak olduğu bir şey vardır :18: sakin ol emi

sakin olamıyorum ssaat dokuz buçuktan beri göz yaşlarım durmadı aklım ermedi benim bu işeee sorduğum zaman telefonumumu karıştırdın diye bağıracak kavg çıkacak

var tatlım var eşin mi yaptı :KK53: önce bir sor dinle bakalım saçma da olsa açıklayacak olduğu bir şey vardır :18: sakin ol emi

aynısını söledim arkadasa volim var bişiler ama sakince sorsun eğer öle bişide varsa o kaybetmiş olur üzülmeye deymez bi insan olur bence

sakin olamıyorum ssaat dokuz buçuktan beri göz yaşlarım durmadı aklım ermedi benim bu işeee sorduğum zaman telefonumumu karıştırdın diye bağıracak kavg çıkacak

ben eşimin tlf nuna bakarım zaten baksamda kızmaz ki sana neden kızıyo anlamadım oda benimkine bakar sonuçta siz eşşiniz töbe töbe :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

ben eşimin tlf nuna bakarım zaten baksamda kızmaz ki sana neden kızıyo anlamadım oda benimkine bakar sonuçta siz eşşiniz töbe töbe :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

telefonuna bakılmasından hoşlanmazmış evliliklein çoğu telefondan bitermiş bilmem ne bilmem ne işte ama benimkine bakar ben bakınca kabahat olur .......

aynısını söledim arkadasa volim var bişiler ama sakince sorsun eğer öle bişide varsa o kaybetmiş olur üzülmeye deymez bi insan olur bence

dayanamam sorarım herhalde gözlerim şişti zaten gelince soracak elbet .....
üzülmemek elimde değil hamilim ......son zamanlar tuaf zaten

م Bismillahirrahmanirrahim.
Günde 313tane AYET-EL KÛRSİ ve 100 Ya ŞAFİ İsmi Azamı
okuyup hediye edelim

YA KAADİR,YA KAYYUM YA KAVİYY YA KAİM,YA CAMİ YA VEDUD,YA KUDDUS OLAN ALLAH’IM SANA TÜM MÜBAREK İSİMLERİN İLE SESLENİP ELLERİMİ İLAHİ DERGAHINA AÇTIK DUALARIMIZI KABUL ET AMİN

"Ve zekeriyyâ iz nâdâ rabbehu rabbi lâ tezernî ferden ve ente hayrul vârisîn"
"Anlamı : Zekeriya’yı da hatırla. Hani o, Rabbine, “Rabbim! Beni tek başıma bırakma. Sen varislerin en hayırlısısın” diye dua etmişti.Peygamberimiz Hz.Muhammed S.A.V e Salat ve Selam olsun

DUA LİSTEMİZ

nick okunacak tarih ne için okuyoruz?

ikizbebis44/duygu 15.07.2013 pazartesi sevdiğine kavuşup hayırlısı ile evlenmesi ve sağlıklı sorunsuz hamişlik 313Ayetel kürsü+1991 Ya Şafi okuduk Allah kabul etsin amin

sercem1/aypara 16.07.2013 salı sağlıklı sorunsuz hamişlik 313 Ayetel Kürsi+2800 Ya Şafi okuduk Allah Kabul Etsin Amin

pembeptk/melek 17.07..2013 çarşamba sağlıklı sorunsuz hamişlik 313 Ayetel Kürsi+2300 Ya Şafi okuduk Allah Kabul Etsin Amin

volim/özlem 18.07.2013 perşembe sağlıklı sorunsuz hamişlik 313 Ayetel Kürsi +4850 Ya Şafi okuduk Allah Kabul Etsin Amin

tulay_20/tülay 19.07.2013 cuma sağlıklı sorunsuz hamişlik 313 Ayetel Kürsi

asbelove/canan 20.07.2013 cumartesi Sağlıklı sorunsuz hamişlik ve aşılamasının tutması 149 Ayetel Kürsi

deniz_1988 21.07.2013 pazar sağlıklı sorunsuz hamişlik

Nargazeli /çiğdem 22.07.2013 pazartesi sağlıklı sorunsuz hamişlik

niley 23.07.2013 salı sağlıklı sorunsuz hamilelik

folikasitka 24.07.2013 carsamba sağlıklı sorunsuz hamişlik

ecem 25.07.2013 persembe sağlıklı sorunsuz hamişlik

ECEM8736 /canan 26.07.2013 cuma sağlıklı sorunsuz hamişlik
bugun nıley ıcın 50 ayetel kürsi 100 safi okudum rabbaım kabul eylesın...dılegı kabul olur ınsallah.............................................
bulutefe/ceylan 27.07.2013 cumartesi sağlıklı sorunsuz hamişlik

anneolmak/hande 28.07.2013 pazar sağlıklı sorunsuz hamişlik

umudumbitmesin/halime 29.07.2013 pazartesi sağlıklı sorunsuz hamişlik

AhmetYahya /emine 30.07.2013 salı Sağlıklı sorunsuz hamişlik

nfy_9185/nafiye 31.07.2013 çarsamba Sağlıklı sorunsuz hamişlik ve tüp bebeğinin tutması

elanor01/çiğdem 01.08.2013 Perşembe Sağlıklı sorunsuz hamişlik

BIDIKCIM /cansu 02.08.2013 Cuma Sağlıklı sorunsuz hamişlik
ebrulimavi/ebru 03.08.2013 Cumartesi Sağlıklı sorunsuz hamişlik +hayırlı sağlıklı evlat için

istyen herkes katılabılır insallah rabbim ramazanı şerifin duvalarımızın hurmetıne saglıklı hayırlı azaları tam evlatlar nasıp etsın herkeze
bugun nıley ıcın 50 ayetel kursı 100 safı okudum rabbım kabul eylesın....

telefonuna bakılmasından hoşlanmazmış evliliklein çoğu telefondan bitermiş bilmem ne bilmem ne işte ama benimkine bakar ben bakınca kabahat olur .......

dayanamam sorarım herhalde gözlerim şişti zaten gelince soracak elbet .....
üzülmemek elimde değil hamilim ......son zamanlar tuaf zaten

rosem sor illaki verceği bi yanıtı olacak ama sakince sor tamam mı kavga cıkmasın yani :KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK20:

sakın ağlama kendini yıpratmak yerine kavga çıksın nedenini bil ona göre ağlıcaksanda ağla..boşver tatlım senin hakkın eşin değilmi tlfnuna da bakarsın sorgularsın da.bence konuş nedenini mutlaka öğren yoksa yer bitirir seni düşünce:18:

konuşsunda bir kere ona göre yorum yapalım dicem açıklama ne olursa olsun mantıksız ama yargısız infaz yapmasın arkadaşımız inş kötü birşey yoktur :KK47:

yaniii çok karıştırmam ama elime geçtiğinde şöyle bi göz atarım görünce de güler ne oldu bişey çıktımı der geçer :KK34:

volim sen yenisin galiba hoşgeldinEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

ehh yeni sayılırım canım hoşbuldummmmmEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

ama haklısın canım en azından ramazanın hergünü dolu geçmiş olacak..:KK16::KK16:

inş rabbim dularımızın karşılığını verir :KK49: aminnnnnnnnn

volim konuşacağım akşam başka yolu yok .... ağzının payını vereceğim .....:KK4:

sakın ağlama kendini yıpratmak yerine kavga çıksın nedenini bil ona göre ağlıcaksanda ağla..boşver tatlım senin hakkın eşin değilmi tlfnuna da bakarsın sorgularsın da.bence konuş nedenini mutlaka öğren yoksa yer bitirir seni düşünce:18:

konuşsunda bir kere ona göre yorum yapalım dicem açıklama ne olursa olsun mantıksız ama yargısız infaz yapmasın arkadaşımız inş kötü birşey yoktur :KK47:

yaniii çok karıştırmam ama elime geçtiğinde şöyle bi göz atarım görünce de güler ne oldu bişey çıktımı der geçer :KK34:

ehh yeni sayılırım canım hoşbuldummmmmEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

inş rabbim dularımızın karşılığını verir :KK49: aminnnnnnnnn

benimkide öle noldu aradığını buldun mu ooooo sildim falan diye şakalaşıyo allahım arkadaşında insalah kötü bişi çıkmaz

kızlar bişi dicem benim adetim 4 gün gecikti test yaptırdım negatif ve şimdi 9. günüm gecikeli hala tık yok adet olmadım neden yaaaa:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

zaten üste çıkmak için yapıyosa vardır onda bi iş derim ben zaten erkekler sıkıştımı hemen bağırıyo ya ama sen sakin sor bilmiyomuş gibi yap kendi açıklasın

ama brşey olmuş olsa telefonunda neden tutsun silmez mi ? oda var neyse sizi de üzdüm kusura bakmayın çıkayım ben en iyisi ....

kızlar bişi dicem benim adetim 4 gün gecikti test yaptırdım negatif ve şimdi 9. günüm gecikeli hala tık yok adet olmadım neden yaaaa:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

ya düzensizlik vadır yada geç döllenme olmuştr canım hamişsen eğer ... hastaneye git istersen kan testi yaptır baya gecikmiş

Son düzenleme:
X