bebek sahıbı olmak anne olmak ısteyenler gelın lısteyapıp hergun bırımıze duva edelım

Bismillahirrahmanirrahim.
Günde okuyabıldığımız kadar Ayetel kürsi ve Ya şafi okuyoruzz

YA KAADİR,YA KAYYUM YA KAVİYY YA KAİM,YA CAMİ YA VEDUD,YA KUDDUS OLAN ALLAH’IM SANA TÜM MÜBAREK İSİMLERİN İLE SESLENİP ELLERİMİ İLAHİ DERGAHINA AÇTIK DUALARIMIZI KABUL ET AMİN

"Ve zekeriyyâ iz nâdâ rabbehu rabbi lâ tezernî ferden ve ente hayrul vârisîn".
"Anlamı : Zekeriya’yı da hatırla. Hani o, Rabbine, “Rabbim! Beni tek başıma bırakma. Sen varislerin en hayırlısısın” diye dua etmişti.Peygamberimiz Hz.Muhammed S.A.V e Salat ve Selam olsun

DUA LİSTEMİZ.

nick okunacak tarih ne için okuyoruz?

ikizbebis44/duygu 15.07.2013 pazartesi sevdiğine kavuşup hayırlısı ile evlenmesi ve sağlıklı sorunsuz hamişlik 313Ayetel kürsü+1991 Ya Şafi okuduk Allah kabul etsin amin

sercem1/aypara 16.07.2013 salı sağlıklı sorunsuz hamişlik 313 Ayetel Kürsi+2800 Ya Şafi okuduk Allah Kabul Etsin Amin

pembeptk/melek 17.07..2013 çarşamba sağlıklı sorunsuz hamişlik 313 Ayetel Kürsi+2300 Ya Şafi okuduk Allah Kabul Etsin Amin

volim/özlem 18.07.2013 perşembe sağlıklı sorunsuz hamişlik 313 Ayetel Kürsi +4850 Ya Şafi okuduk Allah Kabul Etsin Amin

tulay_20/tülay 19.07.2013 cuma sağlıklı sorunsuz hamişlik 313 Ayetel Kürsi 4053 Ya Şafi okuduk Allah Kabul etsin Amin

asbelove/canan 20.07.2013 cumartesi Sağlıklı sorunsuz hamişlik ve aşılamasının tutması 300 Ayetel Kürsi

deniz_1988 21.07.2013 pazar sağlıklı sorunsuz hamişlik 451 ayetel kürsi+1483 Ya ŞAfi.

Nargazeli /çiğdem 22.07.2013 pazartesi sağlıklı sorunsuz hamişlik 196 ayetel kürsi +1500 Ya şafi

niley 23.07.2013 salı sağlıklı sorunsuz hamilelik.

folikasitka 24.07.2013 carsamba sağlıklı sorunsuz hamişlik.

ecem 25.07.2013 persembe sağlıklı sorunsuz hamişlik.

ECEM8736 /canan 26.07.2013 cuma sağlıklı sorunsuz hamişlik.

bulutefe/ceylan 27.07.2013 cumartesi sağlıklı sorunsuz hamişlik.

anneolmak/hande 28.07.2013 pazar sağlıklı sorunsuz hamişlik.

umudumbitmesin/halime 29.07.2013 pazartesi sağlıklı sorunsuz hamişlik.

AhmetYahya /emine 30.07.2013 salı Sağlıklı sorunsuz hamişlik.

nfy_9185/nafiye 31.07.2013 çarsamba Sağlıklı sorunsuz hamişlik ve tüp bebeğinin tutması.

elanor01/çiğdem 01.08.2013 Perşembe Sağlıklı sorunsuz hamişlik

tvetty /cansu 02.08.2013 Cuma Sağlıklı sorunsuz hamişlik

ebrulimavi/ebru 03.08.2013 Cumartesi Sağlıklı sorunsuz hamişlik +hayırlı sağlıklı evlat için

ecrin23/merve 04.08.2013 Pazar hayırlı sağlıklı salih ve saliha evlatlarının olması

ada67/ 05.08.2013 Pazartesi Sağlıklı sorunsuz hamişlik tüp bebeğin tutması

mabelkiz/mabel 06.08.2013 Salı Sağlıklı sorunsuz hamişlik

rose3507 07.08.2013 Çarşamba Sağlıklı sorunsuz hamişlik

merhabahayat 08/08/2013 perşembe Sağlıklı sorunsuz hamişlik
birgülüm 09/09/2013 cuma sağlıklı sorunsuz hamişlik

kızlar deniz arkadaşımıza okuyamayanlar buaksam okuyabılırler gece gırıp duaları toplucam bagıslanacak
kızlarr nargazeli/çiğdem arkadasımızada buaksam okuyoruz arkadasımızada buaksam bagıslancak duaları

arkadaşlarımız deniz ve çiğdemin duaları toplandı canlar...Rabbım dualarımızı kabul buyursun ınsallah...

BISMILLAHIRRAHMANIRRAHIYM

Allahümme Salli Ala Seyyidina Muhammedin ve Ala Ali Seyyidina Muhammed

Estagfirullahel aziymellezi la ilahe illa hüvel hayyel kayyume ve etübü ileyk.

Lailahe illallahü vahdehü la seriyke leh lehül mülkü ve lehül hamdü yuhyi ve yümitü ve hüve ala külli sey in kadiyr.

Yarabbi Yarabbi Yarabbi,

Okunan AYETEL KÜRSİYİ Önce Peygamberimiz Sallallahu Teala Aleyhi Ve Sellem efendimizin ruhi saadetlerine, arkadaslari yakinlari ve aile ferdlerinin ruhlarina, sonra da onu takip eden cümle evliyalar ve ariflerin ruhlarina ve ruhaniyetlerine hediye eyledik, Sen Kabul buyur.
Daha sonrada sevdigin nazı niyazı geçen Sen'in zikrettigin ve Seni zikreden, cümle kullarinin ruhlarina ve ruhaniyetlerine hediye eyledik Sen Kabul ediver,
Ayriyeten bu duaya “Amin” diyen bu kardeslerimiz arasinda ahirete göçen yakinlari olanlari, anne baba kardeş ve cümle ölmüşlerinede Rahmet vesilesi eyle Yarabbi,

Biz bu dualari kime okundugunu bilmeden okuduk,Tüm dua dostu kardeslerimizin her türlü gönül muradini hayra çevirip veriver, iki cihandada kimseye muhtac olmasinlar, evine huzurlar ver, yuvasina mutluluklar ver tertemiz kullar hürmetine, daha da ne varsa icinde gizledigi, ki Sen bilirsin
Işte onlara vesile eyleyiver.

Senin herseye gücün yeter, amin.

Allahümme Salli Ala Seyyidina Muhammedin ve Ala Ali Seyyidina Muhammed

Estagfirullahel aziymellezi la ilahe illa hüvel hayyel kayyume ve etübü ileyk.

Lailahe illallahü vahdehü la şeriyke leh lehül mülkü ve lehül hamdü yuhyi ve yümitü ve hüve ala külli şey in kadiyr.

El – fatiha

amin amin amin amin amin allhım dualarımızı kabuletsininşşlh

م Bismillahirrahmanirrahim.

Haftalık 4 Arkadasımıza 3 Yasin-i Şerif 60 AYET-EL KÛRSİ ve 300 Ya ŞAFİ İsmi Azamı
okuyup hediye edelim

DUA LİSTEMİZ

nick okunacak tarih ne için okuyoruz?

sercem1/aypara sağlıklı sorunsuz hamişlik
pembeptk/melek sağlıklı sorunsuz hamişlik
volim/özlem sağlıklı sorunsuz hamişlik
tulay_20/tülay sağlıklı sorunsuz hamişlik
20-28 TEMMUZ
asbelove/canan Sağlıklı sorunsuz hamişlik bebeğinin sağlıklı dogması
deniz_1988 sağlıklı sorunsuz hamişlik

Nargazeli / sağlıklı sorunsuz hamişlik

niley sağlıklı sorunsuz hamilelik
29 TEMMUZ-04 AGUSTOS

folikasitka sağlıklı sorunsuz hamişlik

ecem sağlıklı sorunsuz hamişlik

ECEM8736 /canan sağlıklı sorunsuz hamişlik

bulutefe/ceylan sağlıklı sorunsuz hamişlik
5-11 AGUSTOS

anneolmak/hande sağlıklı sorunsuz hamişlik

umudumbitmesin/halime sağlıklı sorunsuz hamişlik

AhmetYahya /emine Sağlıklı sorunsuz hamişlik

nfy_9185/nafiye Sağlıklı sorunsuz hamişlik ve tüp bebeğinin tutması

tveety22/cansu Sağlıklı Sorunsuz Hamişlik

12-18 AGUSTOS
rose3507 Sağlıklı sorunsuz hamişlik
ada67/ 05.08.2013 Pazartesi Sağlıklı sorunsuz hamişlik tüp bebeğin tutması
ebrulimavi/ebru Sağlıklı sorunsuz hamişlik +hayırlı sağlıklı evlat için
mabelkiz/mabel Sağlıklı sorunsuz hamişlik
ecrin23/merve 04.08.2013 Pazar hayırlı sağlıklı salih ve saliha evlatlarının olması

istyen herkes katılabılır insallah rabbim ramazanı şerifin duvalarımızın hurmetıne saglıklı hayırlı azaları tam evlatlar nasıp etsın herkeze

Son düzenleme:

canım elıne saglık buda guzel olmus sen hergun okumaya sıcak bakmıomusun pekı

canım elıne saglık buda guzel olmus sen hergun okumaya sıcak bakmıomusun pekı

canım ben bakıyorum ama günlük takip etmek zor ve hani nete giremeyenlerde günlük işi olan okuyamayanlarda okumus olur bundan dolayı calısanlar var.hani o gün işi varsa digerki gün okur bu yüzden dedim.sadece bir öneri.nfy_9185 arkadasda böle yapalım demişti.bu yüzden ben bunu önceden yapmıstım ama nete giremedim hafta sonu ondan yayınlayamadım.siz nasıl uygun göryosanız öyle olur canlarım.benimki sadece öneri.

doğru dıosun canım bugun bızde konusmustuk bu konuyu çoğu kısı gunluk olsun dıyınce bende öle söledım sana sonucta senle bana her ıkısıde uyuyor :) yarın kızlar nedıcekler bakalım.. dualarda kısıtlama olmasın okunabıldı kadar okunsun denıldı bugun bıde Ya şafı okunması madem haftalık okunacak 4 arkadas ıcın az deılmı sence canımcım_?

dua sayısı ayarlanır canım o sorun deil bu eskiydi ben simdi biraz düzenledim ama gene tam düzenli deil sadece bakın die yayınladım

sagol ccanım evet iyi oldu benim için hem konustuk hem sorunlar cözüldü.seninde gelmene cok sevindim bu arada.sen gidince kötü oldum inan.Allah razı olsun hepsinden.kızlardan.

herkesi 4 kişi yazmışsınız benm adım yine arda kaybolmuş ben dualarımı gönderirim banada etmezsenz canınız sağolsun kızlar ben gelmem belki artık bu topiğe kendinize iyi bakın başka topiğe yazdırım ismimi

ben cıkıyom canlarım yoldan geldim yorgunum biraz yarın görüsürüz kızlar ne derse öyle yaparız cok öpyom hepinizi

canım benım olurmu öle şey ben uyku sersemı 4kısılık grubta kım var bakamadım bıle sade 4er kısı olduğumuzu okudum okadar

duygusala bağladım gözlermden akıyo yaşlarrr istem dışı ben çıkıyorm iyigeceler sizeee

kız nereye :) o liste yeni deil sadece örnek senin yani nikini ekledim canım yukarda yazdıgıma bak

canım burdasın bu liste yeni liste deil sadece kızlara örnek olsunböle yapalımmı die yayınladım.sadece bu.

tamam anladım arkadaşlar bugün çok duygusalım yarın adet olmam lazım herzamnki gibi günüm geçecek ve ben olmadığını bile bile bekleyecm 1hfta test yapcm negatif çıkacak stres yüklüyüm off çok kötüyüm bu arada eşim kızmasın ben çıkıyorm yarın gelirim inş
k i bakın iyigeceler ecrin sıkma canını anladım kırılmadım sizee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…