bebek sahıbı olmak anne olmak ısteyenler gelın lısteyapıp hergun bırımıze duva edelım

selam arkadaslar bugun cıgdem arkadasımız ıcın okuyoruz sonrunsuz hamılelık ıcın...ben 50 tane ayetel kursi 100 tane ya şafi okudum rabbım kabul etsin inşallah....

inşallah ALLAH razı olsun

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrr ...ne olmuş yahu gidenler adet olanlar..bebiş haberi hiç yok mu!!:KK53:..herbirinizden allah razı olsun rabbim hepimizin dileklerini kabul etsinn..cümlemizin tez vakitte bebişleri çifter çifter gelsin inş:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek: bu arada beyanname dönemi olduğu için çok ama çok yoğunum ara ara girmeye çalışacağım..dikkat edin kendinize bizleri yalnız bırkmayın gitmeyin canlar..hepinizi :KK54::KK54::KK54::KK54:

cuma günü randevum var.belli olacak durumum.eğer hislerim beni yanıltmıyorsa galiba hamileyim.daha önceki aylarda böyle değildim.tabi yanılıyorda olabilirim.bol bol dua edelim canım

cuma günü randevum var.belli olacak durumum.eğer hislerim beni yanıltmıyorsa galiba hamileyim.daha önceki aylarda böyle değildim.tabi yanılıyorda olabilirim.bol bol dua edelim canım

ayyyy inş tatlım inşş..:KK49::KK49::KK49::KK49: rabbim yanıltmasın hayırlı haberlerini duymak hepimizi mutlu edicek.başı sen çekersin ardından da hepimiz geliriz inş :KK49::emir_bebek::emir_bebek:.canım çıkmak zorundayım inş hayırlı haberini kutlarız çok öptümmmm valla sevindimmm :KK76::KK76:

evet bugun itibariyle 24 yasima girdim kizlaaaaar :KK9: ama evladsiz bu yasin tadi yok keske kucagimda yavrum olsaydi :emir_bebek::emir_bebek: sukur ama esim annem babam ablam kardesim herkes var :nazar::nazar: birtek bebegim eksik yinede Allahdan dilerim gelen yili kucagimda bebegim olsun pastamin mumlarini bebegim kucagimda ufluyim :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::KK69:
eveeeeeeeeeeeeet bakalim sizin bana dogum gunu dualariniz ne kizlar :KK1::78::78::78:
hepinizi opuyorum Allah dualarimizi kabul etsin herkes mutlu cocuklu olsun :emir_bebek::emir_bebek:

Rabbim gönlüne göre versin.hayırlı zamanda hayırlı evlatların olsun inşallah.çok mutlu ol.yeni yaşın hayırlı olsun canım

ayyyy inş tatlım inşş..:KK49::KK49::KK49::KK49: rabbim yanıltmasın hayırlı haberlerini duymak hepimizi mutlu edicek.başı sen çekersin ardından da hepimiz geliriz inş :KK49::emir_bebek::emir_bebek:.canım çıkmak zorundayım inş hayırlı haberini kutlarız çok öptümmmm valla sevindimmm :KK76::KK76:

inşallah canım inşallah :KK24:

kızlarrr pozitif çıktıııı bebişim benimle galibaaaa:KK52::KK52:

hay maşalllahhhhhh ağzımı açtım gebe haberi yokmu die döküldüler :)) kıyamam sana ben yaaa.haydi halaya bebiş varrrr bebişşşşşşşşşşşş.sağlıcakla kucağına alırsın inş canım yaaa :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK70::KK70::119:

hay maşalllahhhhhh ağzımı açtım gebe haberi yokmu die döküldüler :)) kıyamam sana ben yaaa.haydi halaya bebiş varrrr bebişşşşşşşşşşşş.sağlıcakla kucağına alırsın inş canım yaaa :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK70::KK70::119:

amin canım benim aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn:KK52::KK52:

aklım sende kaldı geri döndüm :)) nasıl bir his canım anlatsana :KK49:

daha önceki aylarda hep var derdim ama adet ağrılarım olduğunda son 1 hafta kala tmm yine yok hastalanıyorum deyip hastalanırdım ama bu ay hiçbirşey yok kasık ağrısı olarak.çok şişkin karnım.bide kokulardan hafif hafif tiksiniyorum.ağzım bolca tükürütkle doluyo.bide gözüm kararıyo sürekli

gözün aydın gülüm.ALLAH analı babalı büytsün inşallah.darısı tüm bebek haberini bekleyenlere

ay ne çok sevindim .ilk gebemiz belli oldu şükür.haydi halaya :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar:

Çok Şükür topiğimizin ilk hamile haberi geldi.
Tebrikler canım Rabbim sağ salim kucağına almak nasip eder inşallah
Haydi halaya :KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

Allah razı olsun hepinizden canlarımmmm dua edin nolur sırayla kesemizi kalp atışlarını görelim hayırlısıylaaaa bu sefer herşey yolunda gitsinnnnn:KK52::KK52::nazar::nazar:

daha önceki aylarda hep var derdim ama adet ağrılarım olduğunda son 1 hafta kala tmm yine yok hastalanıyorum deyip hastalanırdım ama bu ay hiçbirşey yok kasık ağrısı olarak.çok şişkin karnım.bide kokulardan hafif hafif tiksiniyorum.ağzım bolca tükürütkle doluyo.bide gözüm kararıyo sürekli

hadi yaaa ne zaman test yapıcaksın kaç günün var ayy meraklandım yahu :KK16::KK16: inş senden de hayırlı haberi duyarız rabbim yanıltmaz iş :KK49::KK49:

Allah razı olsun hepinizden canlarımmmm dua edin nolur sırayla kesemizi kalp atışlarını görelim hayırlısıylaaaa bu sefer herşey yolunda gitsinnnnn:KK52::KK52::nazar::nazar:
inş kalp atışını duyar cinsiyetini görür tekmelerini hissedersin :)) sanki içimden erkek geçti :KK53::KK53: sağlıklı olsun inş canım :emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar:

X