bebek sahıbı olmak anne olmak ısteyenler gelın lısteyapıp hergun bırımıze duva edelım

duyucak bebem ben inaniyorum bizde burda hamileyim yazicaz Allahinda izniyle sende evleniceksin veeeeeeee hamileyim yazacaksin o gunlerde gelicek tez zamanda:KK48:

ekliyom fıstıgım allah kabul etsin okuyabildigin kadar ayetel kürsi cekebildigin kadar ya şafi cek kuzum aksam bildir bana öptüm

ben hergün 30 ayet'el kürsü ve 400 ya şafi okuyacam. buraya yazamasam bile okuduğumu bilin canlarım. beni de dualarınızdan eksik etmeyin.

Canlarım hergün dua edelim cocuk için mücadele edelim hem tıbbi tedavi hem allahtan yardım istiycez.sabır etcez insallah allahım kullarını yanlız bırakmaz o kullarını yanlız koymaz.o cok büyük.asla ama asla ümidinizi kesmeyin.iyi bir doktor tedavi ve dualarımız hep birliklte insallah muradımıza erecegiz allahım yardım et bize ve burdaki arkadaslarıma

duyucak bebem ben inaniyorum bizde burda hamileyim yazicaz allahinda izniyle sende evleniceksin veeeeeeee hamileyim yazacaksin o gunlerde gelicek tez zamanda:KK48:

bende inanıyorum ve asla pes etmeyin karınca gibi düsünelim pes edersek kazanamayız hem dua etcez hem cocuk için tedavi .insallah allahım tez zamanda hepimizi bebeklerimize kavusturur.insallah sercem allah söyletyo olsun sercem insallah hamilelik takvimini profilimizin altına kymak nasip olur tez zamanda hepimize

bende inanıyorum ve asla pes etmeyin karınca gibi düsünelim pes edersek kazanamayız hem dua etcez hem cocuk için tedavi .insallah allahım tez zamanda hepimizi bebeklerimize kavusturur.insallah sercem allah söyletyo olsun sercem insallah hamilelik takvimini profilimizin altına kymak nasip olur tez zamanda hepimize
agzin bal yesin kiz :KK9: arin obur gun zamanim yaklasiyor eyer olursa tutunursa bebeyim BU ay senin icin 1000 ayatel kursusu okuyucam SoZZZZ

[sıze=3]agzin bal yesin kiz [/sıze]:KK9:[sıze=3] arin obur gun zamanim yaklasiyor eyer olursa tutunursa bebeyim bu ay senin icin 1000 ayatel kursusu okuyucam sozzzz[/sıze]

insallah canım insalalh bana o 1000 ayetel kürsiyi okursun :)hadi ilk müjdemizi sen ver ugurlu topiğimiz olsun insallah herkes muradına ersin

Kızlar canlarım allaha sükür erkek arkadasım geldi evine sükür olsun allahım
cok sukur canim sukur kavusturana benimde esim 9 gundu is icin gitdi 2-3 gune gelir bizde kavusuruz senin gibi... yine de tebrik ederim cok bekletmeden bize erkek arkadasim bana evlenme teklifi etdi yazarsin artik:123:

Selamlar kızlar:KK16:
Ya bi gün girmedim ,sayfaları oku oku bitiremedim.biz yarın yola çıkıyoruz.belki nete girme imkanim olmayabilir ama dualara devam ediyom yani.iciniz rahat olsun.
inşallah Rabbim bu listedeki tüm arkadaşlarımızın yuvasını çocuksuz bırakmasın.ümitle yaptığımız dualarımiz kabul görsün.
Selam ve dua ile :18:

Son düzenleme:
cok sukur canim sukur kavusturana benimde esim 9 gundu is icin gitdi 2-3 gune gelir bizde kavusuruz senin gibi... yine de tebrik ederim cok bekletmeden bize erkek arkadasim bana evlenme teklifi etdi yazarsin artik:123:

insallah sizde kavusursunuz kuzum insallah.insalalh kuzum kurban kesicem sevdigimle evlendiğimde adak adadım :)

insallah sizde kavusursunuz kuzum insallah.insalalh kuzum kurban kesicem sevdigimle evlendiğimde adak adadım :)

Allah kavustursun cnm bunu en iyi ben bilirim 7 yil kavusmayi bekleyen biri olarak..bende adak adamistim kavusursam diye.cok sukur kavustuk.bilirim o sancili donemleri insllah rabbim kavusturur sizi

Allah kavustursun cnm bunu en iyi ben bilirim 7 yil kavusmayi bekleyen biri olarak..bende adak adamistim kavusursam diye.cok sukur kavustuk.bilirim o sancili donemleri insllah rabbim kavusturur sizi

masallah canım sen 7 yıl beklemişsin ben 6 ay bekledim :) amin canım insallah Allah mesut etsin yuvanızı

masallah canım sen 7 yıl beklemişsin ben 6 ay bekledim :) amin canım insallah Allah mesut etsin yuvanızı

Allah razi olsun cnm.insallah sende sevdiginle mutlu bir yuva kurabilirsin okudugum kadariyla evli degilsin heralde.insallah rabbim nasip eder.seven kalplerin imtihani buyuk oluyor.rabbim utandirmasin.

X