Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

sevgıııı cnm bıde bıberonda koy ben koyum lazım olmadı şukur
bıde sutun gelmezse yada az olursa humana stııl tea super

onu da düşündüm aslında sezeryan olursa süt hemen gelmeyebiliyo diye de herkes alma yanına biberonu gerekirse eczaneden alınır dediler bende almamıştım ama alayım canım

hoşgeldin neslim nerelerdesin ya özledik seni.
beni sorarsan iyi de sayılmaz kötü de..ortalama bişe işte

hşb merimm iiyim şükür nasıl oluyum dün biraz girdim yazdım sende girdin ben burdaydım yazmadın bende cıkayım dedım
rabbim iyilik güzellik versin cnm...için rahatsa süper..
ay hiç sorma cnm ıkı 3 gundur hastalıkla ugrasıyodum kurdesen olmusum...kasıntıdan öluyodum drlara gidiyodum...
çok şükür ıyıyım.... bu haftada kardesımın nişanı var oraya gıtcem çerkezköye
bır hafta giremıcem sanırsam((
özlemısım valla senınle sizinle sohbet etmeyi....
eccük uzun oldu yaaa neysee:))eyleeemmmmm:))

selamün aleyküm kıslar...ii akşamlar hepinize nasılsınızzzz
neslimmmmm hoşgeldinnnnnnn
bencede kız çocuğu battaniyeye mi boğucan ne bu?
hastane çıkışı yeni doğduğu zaman giydiriliyo sonra giyemez sanırım o nedenle bende çok almadım zaten
hakkat yaa artıkın kirlendikçe öbürünü kullanırım napımm :) onca zamn bekledim nasıl sa hastane çıkışlarında o kadar güzelleri varki içi gidiyo insanın bakalım bi alışveriş zamnı gelsinde yine sorarım ozamn sizee:)
yok kuzum ya çok kavona diil iki tane falan doluyo zaten kaynadıkça yarıya iniyo... yarım saat kaynat yeter rengi koyulunca kapatırsın.. tadi biraz acı ama soğuk içince farketmiyo insan netten bakta iç ama yazıları falan oku bi kk kullananlarda var....

ne içioz ben kacırdım daa merak ettimm
bir kucak dolusu öpücük cnm:)) nasılsınnnn

iyiyi canım benim sen nasılsınn gece kusuu

ıyı tatlım sen nasılsın bakalım
iyiyim kuzummm şükürler olsun sen nasılsın aras paşa nasıl..yoruyo mu annesını..yoksa uslu bır bebek miii
a.s canım hoşgeldin nasılsın?

hşb şekerim ii diyelım ıı olalım...hastalıktan yenı yenı kurtuluom...
rabbim dermazsız deert vermesin kimseye....
hamişliğin nasıl gidiyo..zaman daralıyoooo ...rabbim hayırlısıyla kucagına da almayı nasip etsinnn

onu da düşündüm aslında sezeryan olursa süt hemen gelmeyebiliyo diye de herkes alma yanına biberonu gerekirse eczaneden alınır dediler bende almamıştım ama alayım canım

tatlım yok aslında sezeryanla ılgısı mesela ben ıkı doğumumdada odaya gelır gelmez emzırdım hemen sutum geldı
normaldede gelmeyebılıyo
cnm ben doğumdayken arası hemen yenıdoğan yoğunbakıma almışlar o anda mama vermışler metabolızma calışıp kalbın atış duruma bakılmak amaclı bızden ıstemedıler ama bazı hastanelerde ıstıyolar cnm bıberon

maşalla cnm benım pek yormuyoo benı ah yoksa kk kım ben kım aras uslu olmasa kk cocugu annesıne ızın verıyo

ahh balım ne güsel yazmıssın sen ölee
nenn var bakım senin neden bana bahsetmedin hiç o kadar konustuk hee

bir kucak dolusu öpücük cnm:)) nasılsınnnn

hşb cnm iyıyım bende şükürler olsun...ne var ne yok hamişlik nasıl gidiyorr

Rabbim iyiliğini daimi etsin cnm baş ağrıları ve mide bulantilarim dısında cok şükür iyi gidiyor
Bide bugün midem cok yanıyor ne iyi gelir biliyor mudunuz

Rabbim iyiliğini daimi etsin cnm baş ağrıları ve mide bulantilarim dısında cok şükür iyi gidiyor
Bide bugün midem cok yanıyor ne iyi gelir biliyor mudunuz

rennıe tabletın varmı evde bak o cok ıyı gelıyo dr vermıştı bana bayagı erken başlamış benım yarende cok olmuştu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…