Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

selam kızlar ben geldim nezlei grpmi oldum bilmm ama sürekli hapşırom burnum ya ako ya tıklaı..soba odasında terliyom ve pc ısındığı içinmi sorun çıkrıy canlarım..sizlerle muhppt edim geçmişi okuyum öle listeye bakarım yoksa olcak iş değil hani heeee
neyse ben bugn doktra gttim doktor tahlilimi yaptı öle konuştuk ..tahlilime baktı ohh şükür temizlenmiş dedi uyzzz dedim içimden..tamm dedi 1 2 ay sonra gel dedim 1 mi 2 mi...dedi 1 2 ay sonra yine sordum 1 mi 2 mi diye oda marta gel dedi..sonra anlltım kafam çok karışık herkes bir şey internette okuduklarım çok çok farklı..3. sansa ırköıcm dedi.. oda biz ocaktayız öbür ay şubat nisan temmuz derken meyveler çıkr dedi bi yerde 500 kayısı bi yerde 300 kayısı olur dedi..hamilliklerin %70 başarılı diğerleri başarıısız olur dedi..yine olck diye bir şey yok ve olmıcak diyede bir şey kromozom yüzünden oluyor dedi.yabancı kromoznlarla bebk rahat büyür ama olurda a kromozonu a kromzonuyl eşleşirse bebk sinyal veriyor ve vücut atooo dedi..deedim iğne vermeliydi progestan vermeliydi diyolr siz bana bir şey vermedinz dedim..oda gebelik sonuçlnsın vericem ama keseyi görmedik dedi...öle baktım ona siz bana ii gelmiyosunuz beni başınızdan savıyosunuz dedim oda bi dkka dedi birilerine çağrı attı anam kapı çaldı 4 dokotr daha onalrda aynı şeyi söledi...
rahim kanalrım tıklı olsa hamile kalamzmışım..
rahimin dar olması daha küçük bebk için tutunmama gibi bir şey olmazmışş
kan pırtılşmasıda olmazmış cünkü benm kan sayımım ii çıkmış ve oda 3 aydan sonraki kalp durduğu zamn ilk akla gelen şeymiş...şimdi arştırsak hem maddi hem manevi olark yıpranırsın gereksiz dedi..biyokimyada bir şey çıkmıcak çünki dedi.
sonramm sonram ben ona dedi sene de bir yumurtluyom yk öle bişe dedi.kilo ver vücudunu şaşırt herşey kendilinden olucak ve relax olckmışım..
durum bu kızlar yaniii siz naaponuzzkii

ahhaa drye kızcak bişiy yine bulamamşınnn:KK34: ne güzel açıklama yapmış bak ama bunları önceden deseydi en azından aklında bunca zamn soru işareti kalmazzdı bide şunu diyim kilo cidden yumrtalar için çok önemli ben doğumdan sonra 2 ay içinde 10 kilo aldım düşün 55 tim 65şe çıktım hasta olamıyodu hatırlıyosun dur ilk zamnlar listenin en tepesinde bekliyodum nasılki 3 4 kilo gitti önce adet olmaya başladım 1 2 kilo sonrada yumurtlaar oluşmaaya başladı ve tabi ilaç destekleriyleee .... bu arada ne yap ne et kilo vermeye çalış kuzum bak ne güzel azmetmiştin veriyodun biraz daha gayrett bakarsın senin şifanda bundadırrr.... hayırlısıyla bakarsın çok geçmeden ermişizz muradımızaa:KK34:

evet memorial a cok iyi diyorlar..hale hanım ve semra kahraman ı..

insallah onlar vesile olurda kavusursun bebegine.

inşallah hepimiz yakın zamanda sebeplerimizi buluruz da kavuşuruz meleklerimize. Rabbim daha da aratmasın artık. isteyen herkese sağlıklı, hayırlı bebekler nasip etsin inşallah

kızlar patlıcan dolması patlıcan dolması dediniz kızcağız kaçtı yiyecekler beni diye :KK1:
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:ay cok hoşsn güldürdün beni
muckkkkkkk muckkk aynı şeyi bende sölmiştim bi araaa
ben çok sevommm urfadan gelodu önceden babanem sağken..kız meryem sen adanalıydın deme
benm kardeşim orda askerlik yapoooo:KK5::KK5:

evet kuzum adanalıyık:KK9:

ay neresinde...ceyhanda oturuyos biz..

gördüm canım birde hastane çantamı hazırladım eksiğim varmı sana sorayım istedim 3 takım hastane çıkışı,2 penye battaniye,pusetiyle peluş pattaniyesi,kendime 2 gecelik,1 alt üst pijama,ped,terlik,iç çamaşırı,çorap,yelek,kağıt havlu,1 paket bebeğe 1 paket kendime ıslak mendil aldım. eksik varmı? birde 1 paket bez alınacak ne alayım bilemedim

kuzum takımları 4 le derım bzıım pıs ısedı kaka yaptı denk geldı ınankı
cnm bıde pamuk koy bazen bebegın ayakcıkları ısınmıyo corabın ıcıne koyuyosun sıcacık oluyo
heerşey tamam gözukuyo cnm ayyyyyy rabbım hayırlısıyla doğum nasıp etsın arkadaşım ya

hoş geldin sende aramıza ne kadardır bebek istiyorsun anlatırmısın

hoşbulduk ikibuçuk yıl oldu bi kimyasal gebeliğim var,sonrasında bişi yok. ayın 2.sinde doktordaydım bana umutsuz vaka gibi davrandı moralim bozuldu tedaviye devam etmiyorum rahim filmim temiz çıktı,klomene cevap vermedi bünyem 2 ay kullandım sonrasında menegon kullandım gene olmadı 31 adet oldum çarşamba doktora gittim gonallere başlayacağız diyince tedaviyi bıraktım canlarım cevap vermiyorsun beklemeyelim diyor ilk aydan daha aşılama yapmaya kalkıştı yine aynı şey aşılama yapalım sonra git tüp bebek yaptır diyor olmayacağını biliyor sanırım beni aceleye getiriyor inancımı yitirdim doktora. bide atar yaptım adama:) bitk,sellere başlayacağım artık kızlar ne yapayım yaa rahim kalınlaşmıyor yumurta büyümüyor ....sorun bu...

kuzum yat..artık tehlikeli haftalar yaklasıyor..
progestanı kesme bence sabah aksam..fazlasının zararı yokmus
wc harici kalkmamaya calıs bebegini kasıklarına falan indirmee

inşallah ölçümlerin iyi cıkar hemen haber ver bana:KK30::KK30::KK30:

bögürtlen kökünü nasıl denedin bak bunu bilmiodum anlat bana

evet memorial a cok iyi diyorlar..hale hanım ve semra kahraman ı..

insallah onlar vesile olurda kavusursun bebegine.

seydacım seni çok özlemiştim iiki geldin.
demek kendiliginden düştü degerin sevindimmm

martta beraber baslarıs kuzummmmmmmmm..napalım hayırlısı olsun
doktorların basının belasıyıs biz:KK9::KK9::KK9:

listeye girmek isteyen cok arkadas var..sen gördünmü onları..
benide al listeye sat 12 aralık bat 13 ocak 2010 evlilik 1986yas:KK53:
kuzum bana da hoca söylemişti o vakit bende geldim nette araştırdım ve kullanmaya karar verdim sende araştır istersen.... ben 30 bardak suya 5 6 kök attım kaynattım zatne kıpkırmızı bi rengi oluyo.... soğuyunca süzdüm kavonazlara koydum dolaba sabah akşam bir bardak içtim .... sende nette bak aklına yatarsa dene derimm ben ozamn pko oldunu bilmiyodum dr söylememişti meğerse bu duruma iyi geliyomuşşş... imş sanada şifa olur... kıss bide filmi anestezili çektirrr çok kıyak oluyo varyaa ohhh kafa bi dünyaa bişiy hatırlamıyonnn hoş bi durummm:KK52:ayy ben hatırladıkça gülüyom kendimee:KK1::KK1::KK1:

hoşbulduk ikibuçuk yıl oldu bi kimyasal gebeliğim var,sonrasında bişi yok. ayın 2.sinde doktordaydım bana umutsuz vaka gibi davrandı moralim bozuldu tedaviye devam etmiyorum rahim filmim temiz çıktı,klomene cevap vermedi bünyem 2 ay kullandım sonrasında menegon kullandım gene olmadı 31 adet oldum çarşamba doktora gittim gonallere başlayacağız diyince tedaviyi bıraktım canlarım cevap vermiyorsun beklemeyelim diyor ilk aydan daha aşılama yapmaya kalkıştı yine aynı şey aşılama yapalım sonra git tüp bebek yaptır diyor olmayacağını biliyor sanırım beni aceleye getiriyor inancımı yitirdim doktora. bide atar yaptım adama:) bitk,sellere başlayacağım artık kızlar ne yapayım yaa rahim kalınlaşmıyor yumurta büyümüyor ....sorun bu...

canım çok geçmiş olsun.kimyasal da olsa hamile kalabilmişsin normal yolla. niye ki aşılama, tüp dedi doktor:26: ama sana şunu söyleyeyim doktorunu bence değiştir başka doktorlar da aynı eyi söylerse vakt kaybetmeden aşılama, tüp bebek yaptır derim ben.

cnm bıde pamuk koy bazen bebegın ayakcıkları ısınmıyo corabın ıcıne koyuyosun sıcacık oluyo
heerşey tamam gözukuyo cnm ayyyyyy rabbım hayırlısıyla doğum nasıp etsın arkadaşım ya
ya songülcüm etrafımdakiler diyoki hastane çıkışları hiç kullanılmıyo öyle takım yapıcana ayrı ayrı al diyolar.... benim annem 3 tane örgü battaniye yaptı 1 tane hazırı var bide alt açma takımında kalın var o penyelerdende ince alıp gerisini tammlassak olmaz mı... sen ne dersinn....bu arada battaniyeye boğucam çocuğu amma abartmışız galibaaa.........

tamam canım çantamıza koyalım sağol inş.hayırlısıyla sağlıkla bitiririz inş. bu uzun yolculuğu :KK34::KK34:

yumurta büyümeden asılamada yapamas kii başka doktora görün canım bidee
neden büyümüyor acbaa yumişlerin bence dogal yolla olma imkanı var gibi geliyor bana kanal acık oldukdan sonraa

Cok gecmis olsun canim Rabbim safi ismi ile şifalar versin soğuklar yine geliyor dikkat et kendine hakkında hayırlısı olsun ve hayirli guzel haberler alırsın inşallah bu topik şans getirir hepinize...

ya songülcüm etrafımdakiler diyoki hastane çıkışları hiç kullanılmıyo öyle takım yapıcana ayrı ayrı al diyolar.... benim annem 3 tane örgü battaniye yaptı 1 tane hazırı var bide alt açma takımında kalın var o penyelerdende ince alıp gerisini tammlassak olmaz mı... sen ne dersinn....bu arada battaniyeye boğucam çocuğu amma abartmışız galibaaa.........

bencede kız çocuğu battaniyeye mi boğucan ne bu? :KK52::KK52::KK52:
hastane çıkışı yeni doğduğu zaman giydiriliyo sonra giyemez sanırım o nedenle bende çok almadım zaten

kuzum nerde gidiyosun drye... bende 4.5 senelik evliyim ilk normal yolla gebe kaldım ama ikinci 1sene kendiliğinden gelmedi bende yumurta tembelliği pko war yani ve klomen falan hiç bişiye yanıt vermedi yumişler bende gonal kullandım ve aşılama oldum o ay riske atmayalım diye vakit kaybedicene imkanında varsa denesene gonalleri.... kaç ay oldu tedavi uygulayalı başka drler denedin mi ?

kuzum bana da hoca söylemişti o vakit bende geldim nette araştırdım ve kullanmaya karar verdim sende araştır istersen.... ben 30 bardak suya 5 6 kök attım kaynattım zatne kıpkırmızı bi rengi oluyo.... soğuyunca süzdüm kavonazlara koydum dolaba sabah akşam bir bardak içtim .... sende nette bak aklına yatarsa dene derimm ben ozamn pko oldunu bilmiyodum dr söylememişti meğerse bu duruma iyi geliyomuşşş... imş sanada şifa olur... kıss bide filmi anestezili çektirrr çok kıyak oluyo varyaa ohhh kafa bi dünyaa bişiy hatırlamıyonnn hoş bi durummm:KK52:ayy ben hatırladıkça gülüyom kendimee:KK1::KK1::KK1:
tamam kuzum hemen yarın alır yaparım.30gün içilcekmiş ne de olsa..zaman kaybetmeyeyim...
kaç dak kaynatagız acaba:26:
kız birde okadar kavanozu nerden bulcam...10günde bir yapıp içsem olmazmı..cok durması daha mı iyi?

hakkında hayırlısı olsun arkadasım.
doktorun böle acele davranması ilginç evet ama belkide bişe gördü seni hızlndırıyo..
bence baska doktorada görün..sonra nası bi yol izlicegine karar ver
allah yardımcın olsun

canım çok geçmiş olsun.kimyasal da olsa hamile kalabilmişsin normal yolla. niye ki aşılama, tüp dedi doktor:26: ama sana şunu söyleyeyim doktorunu bence değiştir başka doktorlar da aynı eyi söylerse vakt kaybetmeden aşılama, tüp bebek yaptır derim ben.

doktorum çok iyi ama sanırım bebişi olmayanlar konusunda biraz sabırsız bende değiştirmeyi bir kaç doktora daha görünmeyi düşünüyorum. daha sabırlı ve anlayışlı olmalılar bence ben diyorumki ona ben beklerim sabırla doktor bey bana hormon yüklemeyin fazla diyorum ama tık yok adamda:)

bencede kız çocuğu battaniyeye mi boğucan ne bu? :KK52::KK52::KK52:
hastane çıkışı yeni doğduğu zaman giydiriliyo sonra giyemez sanırım o nedenle bende çok almadım zaten

sevgıııı cnm bıde bıberonda koy ben koyum lazım olmadı şukur
bıde sutun gelmezse yada az olursa humana stııl tea super

X