Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

ay bu ne patlıcan dolması kurusunu cok severim bak canım cekti şimdi

sultancım nasılsın? ben seni cok özledim sen gündüz ben gece giriorus pufff

benmde 2 aydan fazla olması doktoruma gittim tarlusal verdi 10günde anca söküldü..
ihmal etme kuzum
bilgilerini gönderirsin ekleriz sensiz liste olurmu
en son 29 kasimda adet oldummmmm...meri neden unutuyumki seni sohbetin cok hostu unutmak imkansiz...optum seniii
bendeeee

ah arkadasım kısmet olmucakya işte heryerden bişe çıkar...birde özeldemi yapıldı tüp bebek hangi merkezde?

benmde bir ara 27mm yumurtam vardı kır 4 kişilik aile doysun ıyyykkkk

Son düzenleme:
meryemmmmm yınemı yumiş öööööööööööööööööö
şeydanında nette sorun var mucadele verıyo

selam kızlar ben geldim nezlei grpmi oldum bilmm ama sürekli hapşırom burnum ya ako ya tıklaı..soba odasında terliyom ve pc ısındığı içinmi sorun çıkrıy canlarım..sizlerle muhppt edim geçmişi okuyum öle listeye bakarım yoksa olcak iş değil hani heeee
neyse ben bugn doktra gttim doktor tahlilimi yaptı öle konuştuk ..tahlilime baktı ohh şükür temizlenmiş dedi uyzzz dedim içimden..tamm dedi 1 2 ay sonra gel dedim 1 mi 2 mi...dedi 1 2 ay sonra yine sordum 1 mi 2 mi diye oda marta gel dedi..sonra anlltım kafam çok karışık herkes bir şey internette okuduklarım çok çok farklı..3. sansa ırköıcm dedi.. oda biz ocaktayız öbür ay şubat nisan temmuz derken meyveler çıkr dedi bi yerde 500 kayısı bi yerde 300 kayısı olur dedi..hamilliklerin %70 başarılı diğerleri başarıısız olur dedi..yine olck diye bir şey yok ve olmıcak diyede bir şey kromozom yüzünden oluyor dedi.yabancı kromoznlarla bebk rahat büyür ama olurda a kromozonu a kromzonuyl eşleşirse bebk sinyal veriyor ve vücut atooo dedi..deedim iğne vermeliydi progestan vermeliydi diyolr siz bana bir şey vermedinz dedim..oda gebelik sonuçlnsın vericem ama keseyi görmedik dedi...öle baktım ona siz bana ii gelmiyosunuz beni başınızdan savıyosunuz dedim oda bi dkka dedi birilerine çağrı attı anam kapı çaldı 4 dokotr daha onalrda aynı şeyi söledi...
rahim kanalrım tıklı olsa hamile kalamzmışım..
rahimin dar olması daha küçük bebk için tutunmama gibi bir şey olmazmışş
kan pırtılşmasıda olmazmış cünkü benm kan sayımım ii çıkmış ve oda 3 aydan sonraki kalp durduğu zamn ilk akla gelen şeymiş...şimdi arştırsak hem maddi hem manevi olark yıpranırsın gereksiz dedi..biyokimyada bir şey çıkmıcak çünki dedi.
sonramm sonram ben ona dedi sene de bir yumurtluyom yk öle bişe dedi.kilo ver vücudunu şaşırt herşey kendilinden olucak ve relax olckmışım..
durum bu kızlar yaniii siz naaponuzzkii

ah arkadasım kısmet olmucakya işte heryerden bişe çıkar...birde özeldemi yapıldı tüp bebek hangi merkezde?

benmde bir ara 27mm yumurtam vardı kır 4 kişilik aile doysun ıyyykkkk

gerçekten ıyyykk evet canım nasip değilse ne gelir elden. ben denizlideyim malesef burda 1 tane tüp bebek merkezi var.e tabi rekabet olmayınca da üstün körü oluyor herşey. nasip olur da hormonlarım düzelirse o zaman memorialde yaptırmayı düşünüyorum.çok duydum methini.

hiiiiii küsme banaaaa hep ttnetçiler ayırdı beni sizdennn onların maduruyummm bende çok özledim kuzucum siziii gelemedim ya biz iyiyiz çok şükür yarın akşam drye gidicem işte alttan muayne edicek bakalım açılma varmı diye tırsıyorum azıcık nihayetinde kaç aydır bişiy gördüğüm yok inş canım acımaz ve inş hayırlı hbrler alırım 20 li hafatalara yaklaştıkça daha çok korkuyomm helede bazen kasıklarıma iniyo bebek Allahım o anki korkuuuu bakalım yarını bi atlatayım hayırlısıyla bide 22 haftada alttan muayene ... inş seninde by au hayırlı hbrlerini duyarızz kuzum bol bol dua ediyom ahh bi yumurtamız olsa Rabbimin izniyle işimiz kolaydaa şu yumurtlarrr bol bol olsa biiii. çörek otu falan yapıyon mu sen ya incir kürü falan ne bilim bide ben böğürtlen kökünü denemişitm ilkinde faydasınıda gördüm bi araştır bak istersen........ takviye babında
hımmm gitmedin sn drye anacım gidip şu yarayı falanda baktırsaydın ya hazır vakit bırakmışken halledilebilirdi belkimm.... olsu hayırlııyla bi adet görde bakalım nasıl olsa herşeyi güzel allahım bir bir denk getiriyooo

Son düzenleme:
Herkes birbirini özlemiş beni izleyen de isteyen de yok anam ne yapsam ki şimdi en iyisi gideyum ben he he gideyrum:2::2:

patlıcandolması hoşgeldin...

nicckine bayıldımmmm

muckkkkkkk muckkk aynı şeyi bende sölmiştim bi araaa
ben çok sevommm urfadan gelodu önceden babanem sağken..kız meryem sen adanalıydın deme
benm kardeşim orda askerlik yapoooo

kızlar patlıcan dolması patlıcan dolması dediniz kızcağız kaçtı yiyecekler beni diye

telefonda konusunca gel demedi napım ben gel bakalım demesini umut etmiştim ama olmadı
muckkkkkkk muckkk aynı şeyi bende sölmiştim bi araaa
ben çok sevommm urfadan gelodu önceden babanem sağken..kız meryem sen adanalıydın deme
benm kardeşim orda askerlik yapoooo

canım hoş geldin sen anlattın ama ben anlamadım canım yaa :26::26:

ama ben sana yazdım kuzum uzun uzun bende dıyom nıye yazmadın görmedınmı kuşum

gördüm canım birde hastane çantamı hazırladım eksiğim varmı sana sorayım istedim 3 takım hastane çıkışı,2 penye battaniye,pusetiyle peluş pattaniyesi,kendime 2 gecelik,1 alt üst pijama,ped,terlik,iç çamaşırı,çorap,yelek,kağıt havlu,1 paket bebeğe 1 paket kendime ıslak mendil aldım. eksik varmı? birde 1 paket bez alınacak ne alayım bilemedim

kuzum yat..artık tehlikeli haftalar yaklasıyor..
progestanı kesme bence sabah aksam..fazlasının zararı yokmus
wc harici kalkmamaya calıs bebegini kasıklarına falan indirmee

inşallah ölçümlerin iyi cıkar hemen haber ver bana

bögürtlen kökünü nasıl denedin bak bunu bilmiodum anlat bana
evet memorial a cok iyi diyorlar..hale hanım ve semra kahraman ı..

insallah onlar vesile olurda kavusursun bebegine.

seydacım seni çok özlemiştim iiki geldin.
demek kendiliginden düştü degerin sevindimmm

martta beraber baslarıs kuzummmmmmmmm..napalım hayırlısı olsun
doktorların basının belasıyıs biz

listeye girmek isteyen cok arkadas var..sen gördünmü onları..
benide al listeye sat 12 aralık bat 13 ocak 2010 evlilik 1986yas

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…