Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

yumurta büyümeden asılamada yapamas kii başka doktora görün canım bidee
neden büyümüyor acbaa yumişlerin bence dogal yolla olma imkanı var gibi geliyor bana kanal acık oldukdan sonraa

ya cnm bende öyle düşünüyorum iğnelerle büyütücek aşılayacak,benim düşüncem bi büyüsün çatlasın normal yolla olmazsa eğer ozaman aşılama yaptırayım siz iğneyle büyütün dedim çatlatalım normal olsun sonra aşılama dedim bakarız diyor ya bir dediği bir dediğini tutmuyor eşim bir ay göreve gidiyor ara verdik ama ben gitmeyi düşünmüyorm kızlar alternatif tıp deneyecğim.. içime su serptin banada normal yolla olacak gibi geliyor..

hşb merimm iiyim şükür nasıl oluyum dün biraz girdim yazdım sende girdin ben burdaydım yazmadın bende cıkayım dedım:KK33:
rabbim iyilik güzellik versin cnm...için rahatsa süper..
ay hiç sorma cnm ıkı 3 gundur hastalıkla ugrasıyodum kurdesen olmusum...kasıntıdan öluyodum drlara gidiyodum...
çok şükür ıyıyım.... bu haftada kardesımın nişanı var oraya gıtcem çerkezköye
bır hafta giremıcem sanırsam:KK43:((
özlemısım valla senınle sizinle sohbet etmeyi....
eccük uzun oldu yaaa neysee:))eyleeemmmmm:))
canm ben gecmişi okuyana kadar sen gitmiştin:)
gecmiş olsun arkadasım..ay bir kurdesan kalmıstı dökmedigimiz:KK37:

hayırlı olsun kardesine de canım.bende seninle sohbeti özledim kız.
uzunda olsa olur orrççuunnnnnnnnn
ne içioz ben kacırdım daa merak ettimm

bögürtlen kökü içios kuzum.bak lamiş bana anlattı nettende arastıralım
ama pkos lular için sanırım

neslimmmmm hoşgeldinnnnnnn:KK16::KK16::KK16:

QUOTE]hşb cnm bennimmm nasılsın ...görüşmeyelii.. bayadır girmıyodun..face de girmemısın merak ettim valla...paşa nasıl de bakam hele:))

şükür cnm iyiyim eşim geceye gitti sabah gelicek sonra abbas yolcu.... :))
inş iyidir kuzum ya nette problem vardı giremdim epeydir ... ama iyiyiz şükür yarın akşam kntrol var nasip ederse Rabbim gelince yazarım hayırlısyla.... geç geldin kuzum ya benim ki tepemde kızıyo hadi yatalım diye mecbur kaçıcam off offf bi denk getiremiyoz senle saatleri yahuuu............ geçmiş olsun sende baya hastalanmışın şimdi iyimisin peki gçti mi ay dkkat et tekrarlamasın....

ahh balım ne güsel yazmıssın sen ölee
nenn var bakım senin neden bana bahsetmedin hiç o kadar konustuk hee
kuzum sana yazdım face ama cevap yazmadın ...tam olarak konusamadık o yüzden :KK42:
yoksa sölemem mı süreklı konusuyoruz...
maşalla cnm benım pek yormuyoo benı ah yoksa kk kım ben kım aras uslu olmasa kk cocugu annesıne ızın verıyo
allahım nazaralrdan korusun bebişini ....maşallah maşallah masallah....inşallah bu şekilde devam eder..
Rabbim iyiliğini daimi etsin cnm baş ağrıları ve mide bulantilarim dısında cok şükür iyi gidiyor
Bide bugün midem cok yanıyor ne iyi gelir biliyor mudunuz

amin cnm cümelmıze inşallah...rabbim bütün hamişlerimixin ve hamile kalamaynalrın yanında olsun...dualarımızı kabul eylesın sıkıntılarımızı gidersin..renie diye bı hap var cnmtablet olması gerekıyo esım kulllanıyo ıı gelıyo sanırsam :KK34:

şeyda kuzum ne guzel sormuşun dr a herşeyı
anlamadıgım şey dr demış ya kese görmeden progestan vermedım 19.gun nıye başlatıyo o zaman
(kopya meryem)

bu dr hakkte psikopata bağlamış bencede... sen ne yap et farklı bi dr dene madem beklerim diyosun yavaş yavaş gitmen daha iyi tabi ben bekleyemm dediğim için dr hızlandırdı ve aşılama yaptı... biraz dinlen kendini topla ve daha kaliteki bi dr ile yeniden başla... hakkında hayırlısı canım...

doktor iyi bi insan ondan şüphem yok ama çok yoğun frekansımız tutmadı bu özel bir konu çok hassas bi durum çok yıpratıcı cnm yaa ama yinede stresten uzağım kimseyle konuşmuyorum bu konuyu aktivitelere katılıyorum yoğunlaşmıyorm,benimle aynı sorunu yaşayan arkadaşların yorumlarına ihtiyacım var,bu arda ben yeniyim sitede topic kullanmayı çok iyi becerdiğim söylenemez beni özelden filan uyarırsanız menun olurum. snin adınada çok sevindim allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin.

maşlla cnm rabbım saglıkla kucagına alayı nasıp etsın
annesı nasıl beklettımı senı yoksa zorlamadımı

2011 temmuzda evlendim ilk 6 ay korunduk sonra bi tane düşürdüm sonra ara ara korundum yine ilaç kullandım ama Rabbim eylül 2011 de hamile kaldım bira strese girdim insan hemen olsun istiyo ama Rabbim layık gördüğünde oluyo ... çok bualndtım oldu ilk üç ay hep kustum şimdi rahatım şükür yavaş yavaş alışıyorum hamileliğe zorluk çekmeden kolaylık çekilmiyo Rabbim isteyen herkese versin inşalah :))

rennıe tabletın varmı evde bak o cok ıyı gelıyo dr vermıştı bana bayagı erken başlamış benım yarende cok olmuştu

O ne ki ilac mı canim calla öyle ilacım yok doğal yolla geçiremem mı ki ya normda bende gastrit var o yüzden midemde eksime yanma cok oluyor

selam ben de yeni üyeyim 12 haziranda kızım doğacak inaşallah :))) 17 haftalık hamileyim
selam canım hoş geldin allahım kucagına almayı nasip etsinn
ya cnm bende öyle düşünüyorum iğnelerle büyütücek aşılayacak,benim düşüncem bi büyüsün çatlasın normal yolla olmazsa eğer ozaman aşılama yaptırayım siz iğneyle büyütün dedim çatlatalım normal olsun sonra aşılama dedim bakarız diyor ya bir dediği bir dediğini tutmuyor eşim bir ay göreve gidiyor ara verdik ama ben gitmeyi düşünmüyorm kızlar alternatif tıp deneyecğim.. içime su serptin banada normal yolla olacak gibi geliyor..

mesela ben asılama oldum ay doktora gitim hapla büyüdü benim yumişler bana dedi çatlatalım kendiniz deneyin
asılama yapmayalım dedi ama ben yapalım dedimm olmadı asılamada tutmadı ama zamanı diilmiş demekki
hem benim kanallardada tıkanıklar varda sanırım ondan inş olur canımm ya dogal yoladan

anladımm canımm yumişler için mi oluyor o zaman

kuzular benim yat borusu çalındı ve üzülerek kaçıommm inş dua edinde yarın akşam hayırlı hbrlerle geliyim ... walla yatcam ama inş uyku tutarda uyurum... hayırlısıyla şu riskli günleride atlatsak...nolur dualarınzda unutmayın bizi Rabbim hastertiyle sınadı acısıylada sınamasın inş.... hepinizi tek tek öptümm ... Rabbime emanet olun:KK5::KK5: hayırlı geceler tatlı rüyalar......

canm ben gecmişi okuyana kadar sen gitmiştin:)
gecmiş olsun arkadasım..ay bir kurdesan kalmıstı dökmedigimiz:KK37:

hayırlı olsun kardesine de canım.bende seninle sohbeti özledim kız.
uzunda olsa olur orrççuunnnnnnnnn

saol cnm
hiç sorma cnm ya ..drun sordugu agrı kesici içtin mi ..dedim her zaman içtiğimi içiyorum.. bide sıkıntı streste fena etkılıyomus...aman diikat kızlar..ilk defa böle sey yasadım rabbim kımseye yaasatmasın.... aminnn ....:KK54:
inş iyidir kuzum ya nette problem vardı giremdim epeydir ... ama iyiyiz şükür yarın akşam kntrol var nasip ederse Rabbim gelince yazarım hayırlısyla.... geç geldin kuzum ya benim ki tepemde kızıyo hadi yatalım diye mecbur kaçıcam off offf bi denk getiremiyoz senle saatleri yahuuu............ geçmiş olsun sende baya hastalanmışın şimdi iyimisin peki gçti mi ay dkkat et tekrarlamasın....

uffffffffffffffff kaçak yaaa gıdıon mu ben sabahlarız dıye dusunmustum:))) hadi hayırlı haberlerle gel..bende o saatlarde otobuste olurum heral..bakarım sen face de yaz :)) saol cnm benınm...rabbim hepimize şifalar nasip etsinnnn :KK19:

kuzular benim yat borusu çalındı ve üzülerek kaçıommm inş dua edinde yarın akşam hayırlı hbrlerle geliyim ... walla yatcam ama inş uyku tutarda uyurum... hayırlısıyla şu riskli günleride atlatsak...nolur dualarınzda unutmayın bizi Rabbim hastertiyle sınadı acısıylada sınamasın inş.... hepinizi tek tek öptümm ... Rabbime emanet olun:KK5::KK5: hayırlı geceler tatlı rüyalar......

iyi geceler canım hayırlı haberlerle gel inş. Allah'a emanet olun :KK54::KK54::KK54:

selam ben de yeni üyeyim 12 haziranda kızım doğacak inaşallah :))) 17 haftalık hamileyim
hayırlı olsun arkadasım.
bende çok özleidm kuzum senii nasılsın yavruuu
bende iyiyim seydam ne olsun..hayat bu hersey aynı...

seni gördüm ii oldum.senin bu net neden böleyaa vınn mı böle yapıyor?yoksa adsl olsada bölemi.
şeyda kuzum ne guzel sormuşun dr a herşeyı
anlamadıgım şey dr demış ya kese görmeden progestan vermedım 19.gun nıye başlatıyo o zaman
(kopya meryem)

ahahah kız sen yabancı degilsin benim sorularımı kaynak göstermeden sorabilirsin telif hakkı talebim yok:KK51::KK51::KK51:

ii geceler cnm ben geldim sen gidiyon:KK43:(( inş saatlerı uydurabılırsek bol bol muhabbet edek:)) cnm dualrımız sizinle...mucksss tatlı rüyalarr:KK54:

X